Jakieś dobre szkło hartowane będzie mniej zbierało odcisków palców i generalnie zanieczyszczeń niż powłoka oryginalnego ekranu? Tak mnie niemiłosiernie w-----a zarówno w w moim #galaxys6 jak i #iphone7 zbieranie całego syfu, człowiek ma lekko spocone dłonie w lato i musi nie rozstawać się ze szmatką nawet na 15 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#telefony #gsm #smartfon #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakupiłem sobie karte sim lycamobile , ip mam angielskie , ale jak wchodze na bet365 to wyswietla sie wiadomosc ze blokada dla polakow. Mozna jakos to obejsc czy nie da rady?
#gsm #telefony #bet365
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest możliwe, że pracownik w Play dał mi abonament na swoją zniżkę pracowniczą bez mojej wiedzy? Jakieś dwa lata temu (może półtora roku) przeniosłem swój numer z T-Mobile do Play. Zostałem wtedy zachęcony bardzo dobrą ofertą, mianowicie płacę 39,99 zł i mam wszystko za free (internet 2-3GB na początku, a po jakimś roku podwyższyli mi do 5GB). Jakież było moje zdziwienie gdy po zalogowaniu się jakiś czas temu na swoje konto abonenckie
dawid110d - Jest możliwe, że pracownik w Play dał mi abonament na swoją zniżkę pracow...

źródło: comment_22xC0yqlvcTYAUwrwo1BfnTgfV1kwc5E.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie że można. Jeżeli skończyła jej się już umowa to całość potrwa mniej więcej dwa dni, jak jeszcze trwa to po prostu numer przeniesie następnego dnia po zakończeniu umowy w tmobile.


@mlodyapollo: no nie dwa dni tylko zapewne ok. 30 dni okresu wypowiedzenia (znając opów to liczone od pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego).

DW @dawid110d:
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebna pomoc! Oferta Rodzina 3. Dokładnie ta, co na obrazku.
Kurier przysłał tylko 1 kartę SIM. To nie był jego błąd, tylko po prostu TMobile nie dostarcza 3 kart, a 3 oferty abonamentu. W przesyłce była tylko jedna karta SIM, dla telefonu do jego poprawnego działania. To jest oczywiste.

Ale nie jest oczywistym, że mam płacić po ok. 30zł za sztukę duplikatu karty SIM. Bo niby z jakiej racji?
Wytłumaczy ktoś,
r....._ - Mirki, potrzebna pomoc! Oferta Rodzina 3. Dokładnie ta, co na obrazku.
Kur...

źródło: comment_3O7ctpcd5rMIZpKsb6YzVb7cvj54n0qM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Hej ludziki, jaka oferta na kartę do korzystania wyłącznie z internetów? 2-5GB mi styknie. Tak żebym płacił te nie wiem 10-20zł i miał tylko net. Jest coś takiego w ogóle?
#gsm #prepaid #lte #telefony
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mazowsze #gsm #internet #zalesie
Czy w całym województwie mazowieckim poza Warszawą jest taki parszywy zasięg gsm? Serio mam wrażenie, że łatwiej rozmawiać przez kubek ze sznurkiem niż przez komórkę, a o internecie szkoda gadać.

Przynajmniej dla mnie tak to wygląda. Normalnie mieszkam na granicy małopolski i śląska.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest sprawa. Trzeba zrzucic z telefonu Samsung Galaxy Ace 4 zdjęcia i jakieś tam na grania na komputer, ale jest pewien haczyk. Ekran w telefonie nie działa. Nie moge sie nawet polaczyc z komputerę bo nie widze nic na telefonie ;_;
Jak to zrobic? Jakies pomysly?
#telefony #pytaniedoeksperta #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Oddałem Huawei P9 do naprawy - mialem uszkodzony wyswietlacz, w ramach uslugi WYSWIETLACZ zostanie on wymieniony ZA DARMO, niestety rowniez przednia kamera byla uszkodzona ale dzialala jedynie byla lekko zamglona, oddalem do serwisu i otrzymalem taka informacje - "Serwis wskazał konieczność wymiany dodatkowych części(części mechaniczne, moduł kamery), aby urządzenie sprawnie funkcjonowało. Wskazane części nie są objęte ochroną. Proszę o decyzję czy jest zgoda na dopłatę w kwocie: 269,94zł" Jest to przednia
Reinspired - Witam. Oddałem Huawei P9 do naprawy - mialem uszkodzony wyswietlacz, w r...

źródło: comment_TW0fL7Sg9s7QYsDUO2o2YcE8YrAhlrF4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange #gsm #play #plus #tmobile
Jak to jest z internetem w roamingu? Mam internet domowy z orange i mam dodatkową karte z 60 GB którą mam w telefonie. Jutro jade za granicę, jest jakaś reguła z internetem w roamingu czy jak?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korzystał ktoś może z serwisu #gsm #ohm w #czestochowa ? mam do podklejenia w jednym z telefonów ekran bo się odkleił częściowo i przez to wariuje czujnik zbliżeniowy co mnie już doprowadza do szału. Ekran ogólnie działa cały bez zastrzeżeń, kwestia tylko tego, że odkleił się od ramy smartonu u góry. Generalnie wolałbym na miejscu coś z tym zrobić bo wysyłka to dodatkowe 2 dni bez
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś wzmacniacze GSM do 200 zł? Nie chcę tylko z chin, bo mi zależy na szybkości dostawy. Najlepiej, żeby wzmacniacz obsługiwał chociaż 3G, a jeszcze bardziej najlepiej, żeby obsługiwał też 4G. Macie coś fajnego do polecenia? I to w ogóle legalne? nie dojadą mnie jak se na środku wsi coś takiego założę? xD

#kiciochpyta #gsm #telefony #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrk79: w promieniu do 1 km raczej mało kto korzysta z sieci komórkowej, dalej zaś same pola, chyba nie ma jakiegoś większego zagrożenia, że ktoś to zgłosi.. chyba. napiszę do operatora, może coś zadziała, jak nie to spróbuję zaryzykować, bo bez telefonu to jak bez nogi dziś. problemem może być to, że mam dach z blachy, same oblachowane budynki woku, linie energetyczne itd, dlatego może być słaby zasięg. jak pójdę
  • Odpowiedz
Kruger&Matz LIVE 5+ Dual SIM LTE czarny
https://www.x-kom.pl/p/371376-smartfon-telefon-krugermatz-live-5-dual-sim-lte-czarny.html

Parametry kapitalne, szczególnie pojemność baterii. Cena także BARDZO kusząca. Tylko gdzie jest haczyk, że jest znacznie tańszy od konkurencji o prawie identycznych parametrach? Ktoś z was ma doświadczenie z tą marką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #telefony #pytaniedoeksperta #pytanie #gsm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest jakiś sposób na pozbycie się spamu pokroju mobilitek? Nie chce mi się iść z tym od razu do rzecznika, ale może operator ma opcję blokowania przychodzących sms? Albo jakaś aplikacja? #gsm #play
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirunie, koleżanka ma problem. Po updacie softu w Samsungu Galaxy A5 nie przychodzą MMSy przy włączonym WiFi. Jednocześnie jest włączona transmisja danych, APNy są skonfigurowane dobrze, a mimo wszystko WiFi trzeba wyłączyć tak żeby mobilny internet zaczął działać i dopiero wtedy MMS się pobiera.
Ktoś coś? ¯\_(ツ)_/¯ Telefon w Play'u.
#gsm #play #kiciochpyta #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcielibyśmy przedstawić Ci ofertę Nowy Plush :) Za 25 zł otrzymasz pakiet, w którym są dostępne rozmowy (w tym na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y oraz 10 GB. W ramach pakietu będziesz mógł wykorzystać 1,3 GB w UE oraz dokupując dodatkowy pakiet za 5 zł - 5 GB otrzymasz 300 MB, czyli razem 1,6 GB. Opłata za starter to jedyne 5 zł. Przypominamy również o aktywacji usługi roaming przed wyjazdem (kod * 101
  • Odpowiedz