Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@kolestyp: zmień DNS na 8.8.8.8
- 0
@Solitary_Man: to dziala na unibet i bah nie na bet365 poza tym pytalem o zupelnie co innego
@blantek: Thx sprobuje
@blantek: Thx sprobuje
Jest możliwe, że pracownik w Play dał mi abonament na swoją zniżkę pracowniczą bez mojej wiedzy? Jakieś dwa lata temu (może półtora roku) przeniosłem swój numer z T-Mobile do Play. Zostałem wtedy zachęcony bardzo dobrą ofertą, mianowicie płacę 39,99 zł i mam wszystko za free (internet 2-3GB na początku, a po jakimś roku podwyższyli mi do 5GB). Jakież było moje zdziwienie gdy po zalogowaniu się jakiś czas temu na swoje konto abonenckie
źródło: comment_22xC0yqlvcTYAUwrwo1BfnTgfV1kwc5E.jpg
Pobierz@dawid110d: Ale to nie musi być nowy. Jak najbardziej może przenieść numer i korzystać z tej oferty. Sam tak niedawno zrobiłem (po miesięcznym pobycie w a2mobile).
- 1
Pewnie że można. Jeżeli skończyła jej się już umowa to całość potrwa mniej więcej dwa dni, jak jeszcze trwa to po prostu numer przeniesie następnego dnia po zakończeniu umowy w tmobile.
@mlodyapollo: no nie dwa dni tylko zapewne ok. 30 dni okresu wypowiedzenia (znając opów to liczone od pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego).
DW @dawid110d:
Mirki, potrzebna pomoc! Oferta Rodzina 3. Dokładnie ta, co na obrazku.
Kurier przysłał tylko 1 kartę SIM. To nie był jego błąd, tylko po prostu TMobile nie dostarcza 3 kart, a 3 oferty abonamentu. W przesyłce była tylko jedna karta SIM, dla telefonu do jego poprawnego działania. To jest oczywiste.
Ale nie jest oczywistym, że mam płacić po ok. 30zł za sztukę duplikatu karty SIM. Bo niby z jakiej racji?
Wytłumaczy ktoś,
Kurier przysłał tylko 1 kartę SIM. To nie był jego błąd, tylko po prostu TMobile nie dostarcza 3 kart, a 3 oferty abonamentu. W przesyłce była tylko jedna karta SIM, dla telefonu do jego poprawnego działania. To jest oczywiste.
Ale nie jest oczywistym, że mam płacić po ok. 30zł za sztukę duplikatu karty SIM. Bo niby z jakiej racji?
Wytłumaczy ktoś,
źródło: comment_3O7ctpcd5rMIZpKsb6YzVb7cvj54n0qM.jpg
PobierzSmartfon z chin do 100$?
Nie musi być dual sim. Możliwie jak najlepszy, nie podaję póki co żadnych preferencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
#smartfon #telefony #gsm #elektronika #zakupyzchin
Nie musi być dual sim. Możliwie jak najlepszy, nie podaję póki co żadnych preferencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
#smartfon #telefony #gsm #elektronika #zakupyzchin
- 0
@peanut_whu: Redmi 4A global z b20 idzie za $99.99
@jonzi: Orange free
konto usunięte via Android
- 4
@jonzi zerknij na A2Mobile. Do 5GB nie ma żadnego lejka i internet masz z pełną prędkością. 9.90 zł/msc za pakiet tylko z internetem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BiesONE: to chyba jakas apka go blokuje. Wg mnie zablokowales ten numer i teraz nie mozesz sie na niego polaczyc
- 0
@prawdziwek nie robiłem nic z tym numerem od momentu wyłożenia sim mam taki błąd na karcie ( umowa na abonament )
#mazowsze #gsm #internet #zalesie
Czy w całym województwie mazowieckim poza Warszawą jest taki parszywy zasięg gsm? Serio mam wrażenie, że łatwiej rozmawiać przez kubek ze sznurkiem niż przez komórkę, a o internecie szkoda gadać.
Przynajmniej dla mnie tak to wygląda. Normalnie mieszkam na granicy małopolski i śląska.
Czy w całym województwie mazowieckim poza Warszawą jest taki parszywy zasięg gsm? Serio mam wrażenie, że łatwiej rozmawiać przez kubek ze sznurkiem niż przez komórkę, a o internecie szkoda gadać.
Przynajmniej dla mnie tak to wygląda. Normalnie mieszkam na granicy małopolski i śląska.
#elektronika #gsm #telefony Hej jak
Podłączyć na krótko baterie w tym telefonie obchodząc ułamany port usb. Kabel usb mógłbym poświecić tylko jak to ładować ?
Podłączyć na krótko baterie w tym telefonie obchodząc ułamany port usb. Kabel usb mógłbym poświecić tylko jak to ładować ?
źródło: comment_KJ2seofuLGvmqYU0XOIICurGcCZR5QKX.jpg
Pobierz@mario-zdk: np zasilacz laboratoryjny, inny telefon, TP4056
- 0
@makumbanoob: nie mam niestety
Jest sprawa. Trzeba zrzucic z telefonu Samsung Galaxy Ace 4 zdjęcia i jakieś tam na grania na komputer, ale jest pewien haczyk. Ekran w telefonie nie działa. Nie moge sie nawet polaczyc z komputerę bo nie widze nic na telefonie ;_;
Jak to zrobic? Jakies pomysly?
#telefony #pytaniedoeksperta #gsm
Jak to zrobic? Jakies pomysly?
#telefony #pytaniedoeksperta #gsm
@Jewpacabraa może kabel mhl?
- 1
@wojtekwariat: dozuc stowke i kup xiaomi redmi 4a
- 0
@wojtekwariat: 13 Mpx ma myPhone City http://www.myphone.pl/produkt/myphone-city/
Witam. Oddałem Huawei P9 do naprawy - mialem uszkodzony wyswietlacz, w ramach uslugi WYSWIETLACZ zostanie on wymieniony ZA DARMO, niestety rowniez przednia kamera byla uszkodzona ale dzialala jedynie byla lekko zamglona, oddalem do serwisu i otrzymalem taka informacje - "Serwis wskazał konieczność wymiany dodatkowych części(części mechaniczne, moduł kamery), aby urządzenie sprawnie funkcjonowało. Wskazane części nie są objęte ochroną. Proszę o decyzję czy jest zgoda na dopłatę w kwocie: 269,94zł" Jest to przednia
źródło: comment_TW0fL7Sg9s7QYsDUO2o2YcE8YrAhlrF4.jpg
Pobierz- 1
@darek-jg: podalem przyczyne, ze zostalem popchniety przez osobe trzecia i zostal uszkodzony telefon - mowilem ze mam usluge wysietlacz i ja oddaje
@Reinspired: Długa ta gwarancja, mimo wszystko chyba lepiej byłoby ją mieć według mnie.
- 1
@edwin20: Jeżeli korzystasz z oferty Internet LTE dla Domu, to w roamingu w 1 strefie, będziesz miał do wykorzystania 4 GB. Stan pakietu możesz sprawdzić po zalogowaniu do Mój Orange. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.orange.pl/kid,4002412976,id,4002768574,title,Roaming-Orange-Travel,helparticle.html
- 0
@OrangeEkspert: Dzięki
korzystał ktoś może z serwisu #gsm #ohm w #czestochowa ? mam do podklejenia w jednym z telefonów ekran bo się odkleił częściowo i przez to wariuje czujnik zbliżeniowy co mnie już doprowadza do szału. Ekran ogólnie działa cały bez zastrzeżeń, kwestia tylko tego, że odkleił się od ramy smartonu u góry. Generalnie wolałbym na miejscu coś z tym zrobić bo wysyłka to dodatkowe 2 dni bez
@Singularity00 50.815870,19.118911
źródło: comment_HW28WytWRUnbOH8OVD66TVt5nrZQLclO.jpg
Pobierz- 1
@Singularity00: w Teletorium mają dobry serwis
Są jakieś wzmacniacze GSM do 200 zł? Nie chcę tylko z chin, bo mi zależy na szybkości dostawy. Najlepiej, żeby wzmacniacz obsługiwał chociaż 3G, a jeszcze bardziej najlepiej, żeby obsługiwał też 4G. Macie coś fajnego do polecenia? I to w ogóle legalne? nie dojadą mnie jak se na środku wsi coś takiego założę? xD
#kiciochpyta #gsm #telefony #pytanie
#kiciochpyta #gsm #telefony #pytanie
- 0
@mrk79: w promieniu do 1 km raczej mało kto korzysta z sieci komórkowej, dalej zaś same pola, chyba nie ma jakiegoś większego zagrożenia, że ktoś to zgłosi.. chyba. napiszę do operatora, może coś zadziała, jak nie to spróbuję zaryzykować, bo bez telefonu to jak bez nogi dziś. problemem może być to, że mam dach z blachy, same oblachowane budynki woku, linie energetyczne itd, dlatego może być słaby zasięg. jak pójdę
- 0
@Misterius: zawsze możesz kupić "telefon stacjonarny na kartę SIM" i podłączyć do niego zewnętrzną antenę albo bramkę GSM
Kruger&Matz LIVE 5+ Dual SIM LTE czarny
https://www.x-kom.pl/p/371376-smartfon-telefon-krugermatz-live-5-dual-sim-lte-czarny.html
Parametry kapitalne, szczególnie pojemność baterii. Cena także BARDZO kusząca. Tylko gdzie jest haczyk, że jest znacznie tańszy od konkurencji o prawie identycznych parametrach? Ktoś z was ma doświadczenie z tą marką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #telefony #pytaniedoeksperta #pytanie #gsm
https://www.x-kom.pl/p/371376-smartfon-telefon-krugermatz-live-5-dual-sim-lte-czarny.html
Parametry kapitalne, szczególnie pojemność baterii. Cena także BARDZO kusząca. Tylko gdzie jest haczyk, że jest znacznie tańszy od konkurencji o prawie identycznych parametrach? Ktoś z was ma doświadczenie z tą marką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #telefony #pytaniedoeksperta #pytanie #gsm
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Basteq: zobacz sobie nazwę "producenta" tej "marki". Zrozumiesz.
@Turboknot: Praktycznie każdy telefon umożliwia blokowanie połączeń z konkretnych numerów.
- 1
Mirunie, koleżanka ma problem. Po updacie softu w Samsungu Galaxy A5 nie przychodzą MMSy przy włączonym WiFi. Jednocześnie jest włączona transmisja danych, APNy są skonfigurowane dobrze, a mimo wszystko WiFi trzeba wyłączyć tak żeby mobilny internet zaczął działać i dopiero wtedy MMS się pobiera.
Ktoś coś? ¯\_(ツ)_/¯ Telefon w Play'u.
#gsm #play #kiciochpyta #telefony
Ktoś coś? ¯\_(ツ)_/¯ Telefon w Play'u.
#gsm #play #kiciochpyta #telefony
- 0
@laminat_poliestrowy: No raczej nie normalna, bo wcześniej się odbierały. Na moim telefonie, też w Playu wcale nie muszę wyłączać WiFi żeby zobaczyć czy przypadkiem ktoś mi MMSa nie wysłał.
- 0
@perki51: Kazdy ma taka sama. Pozdrawiam.
Chcielibyśmy przedstawić Ci ofertę Nowy Plush :) Za 25 zł otrzymasz pakiet, w którym są dostępne rozmowy (w tym na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y oraz 10 GB. W ramach pakietu będziesz mógł wykorzystać 1,3 GB w UE oraz dokupując dodatkowy pakiet za 5 zł - 5 GB otrzymasz 300 MB, czyli razem 1,6 GB. Opłata za starter to jedyne 5 zł. Przypominamy również o aktywacji usługi roaming przed wyjazdem (kod * 101


























#telefony #gsm #smartfon #pytanie