hejka, mam obecnie abonament w nju, mam 25GB intenetu na miesiac w normalnej predkosci, po przekroczeniu spada - wiadomo
i teraz zalozmy ze lece gdzie do kraju UE (portugalia) to moge bez przypalu korzystac z tego internetu i nie bedzie naliczalo zadnych kosztow? musze cos dodatkowo wlaczac w telefonie?
#nju #telefony #lte #orange #gsm #sieci #njumobile
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plus #telefony

Od czwartku nie mogę wysłać i odebrać smsow. Nie widzę kto do mnie dzwoni, ludzie maja problem żeby w ogóle się połączyć. Nie działa internet.
Od czw. nie poradzili sobie z awaria. PLUS Super sieć #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W umowie Plush ABO za 25 zł na czas nieoznaczony otrzymasz 10 GB na start, a ten pakiet będzie się zwiększał następująco:

do 12 GB po 3 miesiącach,
do 14 GB po 6 miesiącach,
do 16 GB po 12 miesiącach,
do 20 GB po 24 miesiącach.
  • Odpowiedz
Mirki, jadę za 3 tygodnie do Szwajcarii, co wymyslić żeby mieć tam jakiś #gsm przy sobie? #roaming w orange jest skandalicznie drogi, ~5 zł za minutę połaczenia, 2 zł za odbiór, a 50 kB netu za 1,5 zł, czyli jeden gigabajt to bagatela - 30 tysięcy zł.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam obecnie nju mobile (2 numery), ale myślę nad Plusem. Z prostego powodu... Mają lepszy zasięg i większą pojemność sieci LTE.
Jaką ofertę w Plus polecicie dla 2 numerów? Mam firmę, ale oferta biznes nie jest konieczna.

#gsm #plus #orange #nju
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Was serdecznie,

jestem użytkownikiem Samsunga Galaxy S6 od listopada 2015 roku i generalnie nie mogę na niego złego słowa powiedzieć, ale niestety nie ma róży bez kolców.

Zaczęło się jak pod koniec stycznia 2017r. oddałem telefon do Samsung Premium Service plaza ze względu na niski skok przycisku home oraz jego wychylanie się na boki, gwarancję uznano, wymienili przy okazji ekran (zapewne rozwalili przypadkowo przy demontażu) oraz gniazdo usb z mikrofonem.

Około
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karoleeek to teraz masz nauczkę. W komisach nie wystawiaja dowodów zakupu uprawniających do gwarancji. Ratuje tylko oryginalny dowód zakupu przez pierwszego właściciela, ale żaden komisiarz takowego nie wyda. Zaliczka na OLX? Na OLX tylko odbiór osobisty. Zapłata z góry czy po zaliczce tylko w sklepach internetowych i na allegro. Zawsze można wtedy kasę odzyskać. A Twoja sytuacja potwierdza to o czym piszę od dawna - skończyły się okazje cenowe na zakup
  • Odpowiedz
Jak sprawdzić w Plus (abonament) kiedy pakiet internetowy mi się odnawia, bo zawsze miałem chyba około 25, a nie ma szans żebym 10gb w godzinę na yt użył od tego czasu... #plus #gsm #telefony #android
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rysi3k_: W naszej ofercie na kartę w taryfie Ja + Na Kartę, kupując pakiet Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB za 29 zł, otrzymasz 1,6 GB Internetu do wykorzystania w Unii Europejskiej oraz krajach stowarzyszonych.

Dodatkowo możesz dokupić Pakiet Euroatlantycki:
100 MB, koszt: 9 zł / 7 dni,
400 MB, koszt: 19 zł / 14 dni,
1 GB, koszt: 39 zł / 30 dni.
  • Odpowiedz
#gsm #telefony
Mam problem z ładowaniem fona, po podłączeniu ładowarki ładuje tylko chwile po czym przestaje. Na wyłączonym tel ładuje normalnie. Przywróciłem dane fabryczne, jednak to nie pomogło, czy telefon trzeba na nowo przeflaszować przez komputer?
System to ubuntu touche
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy spotkał się ktoś z was z takim problemem, że telefon nie alarmuje dźwiękiem przychodzących wiadomości? konkretnie to #samsung Galaxy a5 2016. Kiedy ktoś dzwoni, jest wszystko ok, ale jak przychodzi SMS lub wiadomość na Messenger, jest cisza. Wszystkie dźwięki są normalnie włączone. Nie pomogły przywracania do ustawień fabrycznych ani aktualizacje.

#problemypierwszegoswiata #telefony #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#huawei #gsm #telefony #p9

Mial ktoś problem z telefonem Huawei P9 Lite i wygiętą obudową po ładowaniu?
Zostawiłem telefon do ładowania, wracam po godzinie i widze ze telefon wygiął sie w okolicy gniazda ładowania, delikatnie odkleił sie przy okazji ekran i tylna klapa - w dodatku po krótkiej lekturze w internecie widze ze serwis Huawei stwierdza, że jest to uszkodzenie mechaniczne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach