Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
Jakoś tak ostatnio sentymentalny się zrobiłem i postanowiłem naprawić mój stary telefon którym posługiwałem się w techbazie, prosta naprawa, wymiana taśmy od wyświetlacza (SE w20i Zylo), poszło sprawnie. Problem w tym że telefon od x lat nie był ładowany i nie mogę sprawdzić czy naprawa przyniosła zamierzony efekt. Czy możliwym jest że bateria po naprawdę długim czasie mogła wziąć w łeb i już telefon nie wstanie? na ten moment jest podłączony pod
- 1
Mireczki jaki polecicie telefon do 2000-2500zł? Aktualnie w użytkowaniu jest Samsung Galaxy S5. Niby spoko, wystarcza mi, ale ostatnio już często przymula i zwiesza w strategicznych momentach.
Co potrzebuję? Napewno lepszej wydajności, nie chce kolosa, więc taki 5,2 cale najlepiej, ewentualnie więcej, ale żeby wymiarowo mocno nie przekraczał S5 (oglądałem Huawei P10, SGS 8, to takie wymiary mi odpowiadają). W sumie najbardziej zależy mi na aparacie, GPS.
Myślałem, właśnie o tych 2
Co potrzebuję? Napewno lepszej wydajności, nie chce kolosa, więc taki 5,2 cale najlepiej, ewentualnie więcej, ale żeby wymiarowo mocno nie przekraczał S5 (oglądałem Huawei P10, SGS 8, to takie wymiary mi odpowiadają). W sumie najbardziej zależy mi na aparacie, GPS.
Myślałem, właśnie o tych 2
@Devih: a, to spoko. Ci operatorzy blokują IMEI jak właściciel nie spłaca rat. Skoro mają zniżki, to może mają dostęp do egzemplarzy ze sprawnym wyświetlaczem bez różowej bieli.
@Devih bierz s8, sam do niedawna mialem s7edge. S8 przy wiekszym wyswietlaczu jest mniejszy i lzejszy. Jak dla mnie rewelacja, tymbardziej ze masz za 2500
- 0
- 0
- 2
- 4
Potrzebuję kartę sim z internetem. Zależy mi głównie na czasie aktywności karty bez doładowania. Wielkość transferu może być mała. Fajnie jakby był jak najtańszy. Co polecie?
#pytaniedoeksperta #gsm #internetmobilny #telefony
#pytaniedoeksperta #gsm #internetmobilny #telefony
- 2
@kiboq: VirginMobile Freemium, 300MB co miesiąc za 0 zł. Zobacz jeszcze Aero2.
@kiboq: Czy sprawdzałeś ofertę w Nowym Plushu? W tej taryfie możesz uruchomić Rok Ważności Konta i o nic się nie martwić :) Wystarczy, że wpiszesz kod * 136 * 11*10# i doładujesz swoje konto w ciągu 30 dni za min. 5 zł.
Jeżeli zależy Ci jedynie na korzystaniu z Internetu, będziesz mógł bezpłatnie aktywować promocję "Plush Internet Promo BS" (na specjalnie oznaczonych starterach nie wymaga aktywacji). Dzięki temu za każde
Jeżeli zależy Ci jedynie na korzystaniu z Internetu, będziesz mógł bezpłatnie aktywować promocję "Plush Internet Promo BS" (na specjalnie oznaczonych starterach nie wymaga aktywacji). Dzięki temu za każde
- 8
Jest ktoś w stanie powiedzieć jaki był realny powód/cel stopniowego zmniejszania rozmiaru kart sim, skoro ostatecznie i tak liczy się tylko chip, a reszta to zbędny plastik? Sam posiadam 16-letnią kartę ERA po dwóch wycinkach, obecnie nano - działa bez zarzutów.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #gsm #technologia #elektronika
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #gsm #technologia #elektronika
źródło: comment_QnMl6YPHvOqR2hpf2mTc4IvJ8VrHDr2L.jpg
Pobierz- 3
@nynomat: bo ich tam p----------o
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Siema mam Huwawei P8 Lite i on robi coś dziwnego. Czasami na ekranie blokady mryga mi kółko i kwadrat u dołu ekranu a dotyk nie działa i nie mogę odblokować telefonu.
Druga rzecz. Raz jak klikam to ekran blokady się pojawia i muszę przesunąć kłódkę a raz od razu telefon jest odblokowany i otwiera się aplikacja działająca w tle.
O co tu chodzi?
#telefony #gsm #technologia
Druga rzecz. Raz jak klikam to ekran blokady się pojawia i muszę przesunąć kłódkę a raz od razu telefon jest odblokowany i otwiera się aplikacja działająca w tle.
O co tu chodzi?
#telefony #gsm #technologia
- 2
Mireczki moje kochane szukam tela tak do 600.
-android 6.0 albo wyżej
-dobry procek i ram (2GB?) coby nie ścinało po miesiącu używania
-4,5-5 cali, przynajmniej IPS
-sensowna bateria >2500 mAh
-reszta bez znaczenia
-android 6.0 albo wyżej
-dobry procek i ram (2GB?) coby nie ścinało po miesiącu używania
-4,5-5 cali, przynajmniej IPS
-sensowna bateria >2500 mAh
-reszta bez znaczenia
- 1
koledzy problem z telifonem, moto x style, można dzwonić i smsować, ale nie da się dodzwonić na ten aparat - albo jest od razu abonent niedostępny, albo jeden sygnał i to, jakieś przekierowanie czy cos, ale sprawdzałem i wyłączone. Telefon był za granicą i podobno wujek coś tam instalował, więc może coś przestawione z uprawnieniami? Aktualizowałem właśnie system i nic to nie dało, ktoś ma pomysły? Przeszukuje neta, sugerują fabryczne, ale mame
- 0
@wisnia6666: znalazłem kilka rozwiązań, ale znajdując każde kolejne okazywało się, że nie zadziała przez zmiany, które porobiłem przy poprzednim znalezionym... na andku 7 już chyba tylko redo do fabrycznych pomoże niestety... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ptr_ zaczął bym od wejścia w aplikacje i usuwania wszystkiego co nie fabryczne. Czasem wystarczy.
#virginmobile #telefony #gsm
Czy ktoś wie, czy w Virgin mobile jest dostępne przekierowanie połączenia na inny numer (też w Virgin)? Chodzi o ofertę na kartę. Czy takie coś będzie darmowe?
Czy ktoś wie, czy w Virgin mobile jest dostępne przekierowanie połączenia na inny numer (też w Virgin)? Chodzi o ofertę na kartę. Czy takie coś będzie darmowe?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rukh: Jeśli umowa została podpisana w salonie, to rzeczywiście nie przysługuje wtedy możliwość odstąpienia od niej. Jeśli Twój wujek został wprowadzony w błąd, to możesz złożyć reklamację w tym salonie. Zgłoszenie powinno dodatkowo zawierać pisemne oświadczenie pracownika, z którym umowa była podpisywana. Na tej podstawie dział reklamacji będzie mógł w pełni odnieść się do sprawy.
- 1
@rukh: Opłata aktywacyjna z tego co wiem to jest wszedzie akurat, a 15zł jest ekstra bo po prostu korzystał z usługi przed pierwszym okresem rozliczeniowym
@ziemniag siecią
#playnakarte jest nadal oferta "rok ważności konta" ?
Jeśli nie to w której sieci najtaniej utrzymam numer do odbierania połączeń?
#telefony #operatorzykomorkowi #gsm
Jeśli nie to w której sieci najtaniej utrzymam numer do odbierania połączeń?
#telefony #operatorzykomorkowi #gsm
@tarasino kupujesz inny play na kartę i zmieniasz na stronie taryfę.
W naszej ofercie Ja + na Kartę możesz skorzystać z Roku Ważności Konta za 0 zł. Wystarczy aktywować go kodem * 136 * 11 *18#, a następnie zasilić kwotą za jedyne 5 zł w ciągu 30 dni. Starter nabędziesz już za 5 zł, a kody możesz sprawdzić tutaj: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888&p=192015#p192001
- 17
No limit i 50GB co miesiąc za 28zł w Orange na kartę (+ 1,76GB w Unii)
Do tego co miesiąc +1GB w ramach programu lojalnościowego.
Oferta na stałe. Bez konkurencji.
Do tego co miesiąc +1GB w ramach programu lojalnościowego.
Oferta na stałe. Bez konkurencji.
- 3
@manyaky: ja jestem w szoku jak UI może dobrze wpływać na zrozumienie oferty:
1) zarówno strona http://wybierzorange.pl/
2) jak również przykładowy dokument http://wybierzorange.pl/regulaminy/Regulamin-oferty-Przenosze-numer-do-Orange-Free-na-karte-v2.pdf (pomarańczowe wtrącenia pomiędzy punktami regulaminu)
wygląda niesamowicie przejrzyście i... ładnie
1) zarówno strona http://wybierzorange.pl/
2) jak również przykładowy dokument http://wybierzorange.pl/regulaminy/Regulamin-oferty-Przenosze-numer-do-Orange-Free-na-karte-v2.pdf (pomarańczowe wtrącenia pomiędzy punktami regulaminu)
wygląda niesamowicie przejrzyście i... ładnie
- 2
@TatraMocna: Możesz, nie ma.
- 1
Jadę do Niemiec na kilka tygodni, potrzebuję internetu mobilnego przynajmniej 2gb. Jaka sieć i oferta najbardziej będzie się opłacać?
#niemcy #gsm #telekomunikacja
#niemcy #gsm #telekomunikacja
- 0
@GameMasterLBN: myPhone Luna 2 ma dual sim i 13 mpx
- 0
@Marcu_h: asuus zenfone 5.0 lte już kupiony :> kosztował 500 a ma wszystko co mi potrzeba. dzięki za rade tak czy inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)



























Mireczki przeprowadzam się na wieś gdzie zasięg jest średni ale 2 km dalej już jest pełny zasięg LTE. Pytanie czy da się coś zrobić lub zamontować żeby chociaż w jednym pokoju w domu było lepiej? Potrzebuję telefon komórkowy do pracy praktycznie cały dzień i obawiać się że może być z tego problem