#kiciochpyta #lte #gsm #telefony

Mireczki przeprowadzam się na wieś gdzie zasięg jest średni ale 2 km dalej już jest pełny zasięg LTE. Pytanie czy da się coś zrobić lub zamontować żeby chociaż w jednym pokoju w domu było lepiej? Potrzebuję telefon komórkowy do pracy praktycznie cały dzień i obawiać się że może być z tego problem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Poszukuje smartfona prostego ale nie tandetnego (raczej dla kogoś kto będzie się uczył dopiero obsługi a max to robienie foto i sprawdzenie pogody na internecie) - wiadomo bez wydawania majątku bo i po co
#smartfon #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakoś tak ostatnio sentymentalny się zrobiłem i postanowiłem naprawić mój stary telefon którym posługiwałem się w techbazie, prosta naprawa, wymiana taśmy od wyświetlacza (SE w20i Zylo), poszło sprawnie. Problem w tym że telefon od x lat nie był ładowany i nie mogę sprawdzić czy naprawa przyniosła zamierzony efekt. Czy możliwym jest że bateria po naprawdę długim czasie mogła wziąć w łeb i już telefon nie wstanie? na ten moment jest podłączony pod
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jaki polecicie telefon do 2000-2500zł? Aktualnie w użytkowaniu jest Samsung Galaxy S5. Niby spoko, wystarcza mi, ale ostatnio już często przymula i zwiesza w strategicznych momentach.

Co potrzebuję? Napewno lepszej wydajności, nie chce kolosa, więc taki 5,2 cale najlepiej, ewentualnie więcej, ale żeby wymiarowo mocno nie przekraczał S5 (oglądałem Huawei P10, SGS 8, to takie wymiary mi odpowiadają). W sumie najbardziej zależy mi na aparacie, GPS.
Myślałem, właśnie o tych 2
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devih: a, to spoko. Ci operatorzy blokują IMEI jak właściciel nie spłaca rat. Skoro mają zniżki, to może mają dostęp do egzemplarzy ze sprawnym wyświetlaczem bez różowej bieli.
  • Odpowiedz
#njumobile #gsm #orange

Jest to możliwe że mi zrywa połaczenie co jakiś czas z winy operatora?

mam w nju i od jakiegoś czasu zaczynam rozmawiać w miejscu gdzie jest normalny zasieg i po chwili nic nie slysze :/

nie za kazdym razem ale bardzo czesto
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Insiders: Prosimy, abyś w pierwszej kolejności sprawdziła działanie karty SIM w innym urządzeniu. Podaj nam również miejscowość oraz skrzyżowanie dwóch najbliższych ulic, gdzie występuje taka sytuacja. Sprawdzimy działanie sieci.
  • Odpowiedz
@kiboq: Czy sprawdzałeś ofertę w Nowym Plushu? W tej taryfie możesz uruchomić Rok Ważności Konta i o nic się nie martwić :) Wystarczy, że wpiszesz kod * 136 * 11*10# i doładujesz swoje konto w ciągu 30 dni za min. 5 zł.

Jeżeli zależy Ci jedynie na korzystaniu z Internetu, będziesz mógł bezpłatnie aktywować promocję "Plush Internet Promo BS" (na specjalnie oznaczonych starterach nie wymaga aktywacji). Dzięki temu za każde
  • Odpowiedz
Jest ktoś w stanie powiedzieć jaki był realny powód/cel stopniowego zmniejszania rozmiaru kart sim, skoro ostatecznie i tak liczy się tylko chip, a reszta to zbędny plastik? Sam posiadam 16-letnią kartę ERA po dwóch wycinkach, obecnie nano - działa bez zarzutów.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #gsm #technologia #elektronika
nynomat - Jest ktoś w stanie powiedzieć jaki był realny powód/cel stopniowego zmniejs...

źródło: comment_QnMl6YPHvOqR2hpf2mTc4IvJ8VrHDr2L.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mam Huwawei P8 Lite i on robi coś dziwnego. Czasami na ekranie blokady mryga mi kółko i kwadrat u dołu ekranu a dotyk nie działa i nie mogę odblokować telefonu.
Druga rzecz. Raz jak klikam to ekran blokady się pojawia i muszę przesunąć kłódkę a raz od razu telefon jest odblokowany i otwiera się aplikacja działająca w tle.
O co tu chodzi?
#telefony #gsm #technologia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki moje kochane szukam tela tak do 600.
-android 6.0 albo wyżej
-dobry procek i ram (2GB?) coby nie ścinało po miesiącu używania
-4,5-5 cali, przynajmniej IPS
-sensowna bateria >2500 mAh
-reszta bez znaczenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koledzy problem z telifonem, moto x style, można dzwonić i smsować, ale nie da się dodzwonić na ten aparat - albo jest od razu abonent niedostępny, albo jeden sygnał i to, jakieś przekierowanie czy cos, ale sprawdzałem i wyłączone. Telefon był za granicą i podobno wujek coś tam instalował, więc może coś przestawione z uprawnieniami? Aktualizowałem właśnie system i nic to nie dało, ktoś ma pomysły? Przeszukuje neta, sugerują fabryczne, ale mame
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wisnia6666: znalazłem kilka rozwiązań, ale znajdując każde kolejne okazywało się, że nie zadziała przez zmiany, które porobiłem przy poprzednim znalezionym... na andku 7 już chyba tylko redo do fabrycznych pomoże niestety... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rukh: Jeśli umowa została podpisana w salonie, to rzeczywiście nie przysługuje wtedy możliwość odstąpienia od niej. Jeśli Twój wujek został wprowadzony w błąd, to możesz złożyć reklamację w tym salonie. Zgłoszenie powinno dodatkowo zawierać pisemne oświadczenie pracownika, z którym umowa była podpisywana. Na tej podstawie dział reklamacji będzie mógł w pełni odnieść się do sprawy.
  • Odpowiedz
@rukh: Opłata aktywacyjna z tego co wiem to jest wszedzie akurat, a 15zł jest ekstra bo po prostu korzystał z usługi przed pierwszym okresem rozliczeniowym
  • Odpowiedz
#gsm #plus
Miał ktoś taki problem, że będąc za granicą rozmawiając z kimś z polski w trakcie rozmowy jest kilkusekundowe opóźnienje? Czym to może być spowodowane?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No limit i 50GB co miesiąc za 28zł w Orange na kartę (+ 1,76GB w Unii)

Do tego co miesiąc +1GB w ramach programu lojalnościowego.

Oferta na stałe. Bez konkurencji.

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję (chyba) przelutować gniazdo SIM w HTC Desire 620, bo nie wykrywa karty i dociskanie nie pomaga. Jak się nazywał ten serwis magików na Kościuszki, co nieraz jest polecany? Ewentualnie gdzie indziej się z takim problemem zwrócić?
#szczecin #gsm #serwis #telefony #htc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach