Właśnie się dowiedziałem, że internet w #play nielimitowany to defacto 10 GB, jaja sobie robią szkoda że przed podpisaniem umowy nie #internetmobilny #internet #gsm #w---w
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
Pytanie do Mirków, którzy orientują się w ofertach polskich sieci GSM.
Mam umowę w Plusie. Zostało mi 10 doładowań do końca więc mam zamiar zrobić sobie kilka doładowań na raz, żeby móc już przedłużyć umowę.
Jaki telefon dostępny w ofercie możecie mi polecić?
Interesuje mnie coś czego cena rynkowa będzie oscylowała w okolicach 800 - 900 zł. Droższego nie potrzebuję bo w porównaniu do mojego obecnego każdy będzie lepszy.
Bez problemu mogę
Mam umowę w Plusie. Zostało mi 10 doładowań do końca więc mam zamiar zrobić sobie kilka doładowań na raz, żeby móc już przedłużyć umowę.
Jaki telefon dostępny w ofercie możecie mi polecić?
Interesuje mnie coś czego cena rynkowa będzie oscylowała w okolicach 800 - 900 zł. Droższego nie potrzebuję bo w porównaniu do mojego obecnego każdy będzie lepszy.
Bez problemu mogę
@CloseToMe: Umowę możesz przedłużyć 6-7 doładowań przed końcem. Dostępną dla Ciebie ofertę możesz sprawdzić po zalogowaniu na stronie: https://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe :) Wybór telefonu to indywidualna kwestia i należy do Ciebie :) W razie pytań - zapraszamy.
- 0
@CloseToMe: w dzisiejszych czasach jak się dobrze rozejrzysz to za 20 zł/m-c masz ofertę z nielimitowanymi rozmowami i sms oraz sporym pakietem danych. W miksie w Plusie za dopłatą 119 zł przy doładowaniu 40 zł to dostaniesz Huaweia Y5, który w sklepie kosztuje trochę ponad 400 zł. Na Allegro pewnie jeszcze taniej. Sam policz co się bardziej opłaca.
,Drogie Mirki...znalazłem swój stary telefon. Chciałem go uruchomić, żeby poczytać stare smsy albo pooglądać zdjęcia, ale nie daje on oznak życia. Ładowałem baterię i nic...Co mogę zrobić by go uzdrowić? Dla wszystkich śmieszków, tak, wkładałem baterię..wyjąłem ją tylko do zdjęcia :P ( ͡° ͜ʖ ͡°) (⌒(oo)⌒) #kielce #sony #telefony #gsm #bateria
źródło: comment_fSF1oafURzrQCq7oQRgFFLfVXuV4tbIv.jpg
Pobierz- 1
Mireczki mam problem i pytanie do was. Mojej dziewczynie wpadł telefon do wody Huawei P9 lite. Oddała go do serwisu w Krakowie a konkretnie do Spec-GSM w Krakowie na Dietla, osuszyli telefon za 10zl i wycenili naprawę na 500zl, wyświetlacz i cos tam jeszcze do wymiany. Gość stwierdził że telefon do niczego się nie nadaje i że się nie włączy i nie opłaca się naprawa ale telefon się włączył. Co prawda ekran
- 1
#gsm #smartfony #telefony #smartfon #telekomunikacja #elektronika
Mireczki - znawcy powyższych, są jakieś inteligentnefony NIE made in china, oprócz drogiego HTC? Oczywiśce takie designed in not PRC ale made in PRC się nie liczą.
Mireczki - znawcy powyższych, są jakieś inteligentnefony NIE made in china, oprócz drogiego HTC? Oczywiśce takie designed in not PRC ale made in PRC się nie liczą.
w tej chwili mam ios, ale myślę nad jakimś androidem. Zależy mi na mocnych podzespołach, telefon ma być szybki, zwinny i sprawny, kosztować 1500-2000 zł. Chcę spróbować czegoś nowego, moze się do andka przekonam. Proszę o poradę w tej sprawie.
#android #pytanie #gsm #telefony #pytaniedoeksperta
#android #pytanie #gsm #telefony #pytaniedoeksperta
5
Jak wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A5 2017?

Ciekawy i przydatny poradnik, wrzucam - może ktoś będzie potrzebował.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mireczki. Szukam reapetera GSM. Mieszkam w miejscu gdzie zasięg każdej sieci jest praktycznie zerowy. Jaki model polecicie żeby mieć zasięg w całym domu 2 piętrowym, a jednak nie dostać raka i nie wydać tysięcy dolarów. Moze być z Ali, banggood itp. Aha. Wystarczy 2g bez internetu itp
#repeater #gsm #telefony #aliexpress #banggood #kiciochpyta
#repeater #gsm #telefony #aliexpress #banggood #kiciochpyta
- 1
@michal-redo: Ja bym zgłosił do UKE bezpośrednio, ewentualnie do operatora i on pójdzie z tym do UKE.
@magiczny_orangutan: wołaj jak coś znajdziesz
- 1
Próby reanimacji 1.5 rocznego "dziada" doprowadzają mnie do szewskiej pasji, więc chcę nowy telefon.
Proszę o Waszą opinię, mam dostępny tanio Huawei P9 Lite 2017 - jest sens dopłacać do jakichś flagowców Samsunga lub podobnych? Co polecacie?
Telefon potrzebuję do pracy, więc dobra bateria, nawigacja z danymi o ruchu, dobry aparat, poczta e-mail...
#telefony #gsm #pytanie
Proszę o Waszą opinię, mam dostępny tanio Huawei P9 Lite 2017 - jest sens dopłacać do jakichś flagowców Samsunga lub podobnych? Co polecacie?
Telefon potrzebuję do pracy, więc dobra bateria, nawigacja z danymi o ruchu, dobry aparat, poczta e-mail...
#telefony #gsm #pytanie
konto usunięte via Android
- 1
@blueray jesli stac Cie to proponuje przesiadke na jakiegos iPhone. sama teraz mam androida, honor 4c, srednio jestem zadowolona. mam jakas wade fabryczna w telefonie, jak do kogos dzwonie to nikt nie slyszy co mowie przez mikrofon.. no chyba ze zaloze sluchawki i rozmawiam przez mikrofon w sluchawkach. siostra ma jakiegos huaweia, podobna sytuacja. dlatego jestem zrazona do telefonow honor/huawei, chociaz przez pewien czas bylam zadowolona. no i ogolnie iOS >
- 1
@blueray: Teraz masz promocje na S6 z niemieckiego media markt za 1500 lub amazonu za 1680. Oprócz tego jest A5 2017 za 1200 w niemieckim amazonie lub Honor 8 za 1400
- 1
Czołem, Mirki. :)
Mam 3 abonamenty w #plus na bezterminówce. Mam zamiar przenieść numery do innej sieci. Czy muszę przenieść je z miesięcznym okresem wypowiedzenia, czy może to być wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym (i czy wtedy podnosiłbym jakieś kary)?
#gsm #siecikomorkowe
Mam 3 abonamenty w #plus na bezterminówce. Mam zamiar przenieść numery do innej sieci. Czy muszę przenieść je z miesięcznym okresem wypowiedzenia, czy może to być wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym (i czy wtedy podnosiłbym jakieś kary)?
#gsm #siecikomorkowe
@Specjalista_Plus: dziękuje za pomoc w poszerzeniu wiedzy ;-)
@miiihau: Nie ma sprawy! Jeśli pojawią się jeszcze inne pytania, zapraszamy do ponownego kontaktu :)
#pytaniedoeksperta #telekomunikacja Czy zna ktoś usługę, która oferuje sprzedaż numeru, na który można wysyłać wiadomości sms, a one przychodzą w formie wiadomości e-mail na skrzynkę? #gsm #android
@GratisLPG: sprawdź https://serwersms.pl, powinni mieć taką usługę. Masz 14dni na testy i 40 smsów.
- 0
@splenders: Bezpośrednio nie mają, oferują jakieś tam dziwne przekierowania, jednak współpracują tylko z firmami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
8
Roaming MobileVikings w UE - reklama na wykopie, a rzeczywistość.

Reklamują na głównej stronie wykopu darmowe pakiety internetowe w UE których nie potrafię znaleźć oraz zasadę "roam like at home" której moim zdaniem nie wdrożyli bo mają tylko płatne połączenia i pakiety dla posiadaczy taryfy no-limit w PL. Proszę o zakop jeśli się mylę.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Hey Mirki. Ojciec ma problem z telefonem. Zaniósł Samsunga A3 do serwisu gsm by ściągnąć simlocka. Ten serwis nie może sobie jednak z tym poradzić. Po pewnym czasie i nieudolnym ściągnięciu simlocka wymienił płytkę w telefonie (tak mi ojciec powiedział, pewnie chodziło pł.główną/drukowana co jest w środku) Mniejsza o to, i tak nie pomogło bo telefon jest dalej zablokowany i rozbebeszony na części.
Co on ma zrobić w tym momencie? Zna ktoś
Co on ma zrobić w tym momencie? Zna ktoś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 0
@L____: co
- 1
@michalmisiek: próbuj, bo musi się dać wejść do recovery. Albo szukaj aktualizacji, czy tam swojego aktualnego romu i zainstaluj programem od producenta z poziomu pc. Powinno to przywrócić ustawienia fabryczne.
- 0
@michalmisiek: aha symbol odblokowania. Jak kilka razy źle wprowadzisz wzór to możesz odblokować hasłem do gmaila tzn. konta google, przynajmniej w którejś wersji androida tak było.
- 1
Mireczki, wie ktoś w jakiej wysokości kary są naliczane w Play za rozwiązanie umowy? Nie mam dostępu do umowy, więc sobie nie sprawdzę, a chcę oszacować jaki to będzie koszt, bo rozważam przeniesienie numeru mimo kary.
Jestem w połowie obowiązywania umowy dwuletnie, więc wiem, że to nie będą grosze i zażądają zwrotu udzielonej ulgi, ale ile to jest to dla mnie zagadka kompletna.
¯\_(ツ)_/¯
#play #gsm #telekomunikacja
Jestem w połowie obowiązywania umowy dwuletnie, więc wiem, że to nie będą grosze i zażądają zwrotu udzielonej ulgi, ale ile to jest to dla mnie zagadka kompletna.
¯\_(ツ)_/¯
#play #gsm #telekomunikacja
- 1
@Iudex: tylko na fakturze musisz sprawdzić ile ulgi Ci przyznali n każdy miesiac abonamentu
- 2
Przez jakiś czas nie będę miał dostępu do internetu po kablu, więc sobie zrobiłem mobilny modem ze starego Samsunga Galaxy A3 2015 LTE. W teorii ma on w specyfikacji LTE DL do 150mbit, jednak max jaki osiągnąłem na speedteście to 40mbit, średnio to 20mbitów, a pobieranie plików typu torrent albo via http oscyluje wokół 10mbitów. iPhone 5S na tej samej karcie udostępnia w okolicach 70mbitów zarówno na speedteście jak i podczas pobierania
źródło: comment_2bgJwAwXNs3JQVigETL20Z4kRurklcFz.jpg
Pobierz@PeknietyJez: 800 MHz ma najlepsze pokrycie względem innych pasm, jednak jego prędkość jest niska (w Play tylko 5 MHz pasma).
Tu masz rozpiskę dla Play (częstotliwość - szerokość pasma - najwyższa możliwa prędkość):
800 MHz - 5MHz - 37Mb/s
1800 MHz - 10MHz - 74Mb/s
2100 MHz - 5MHz - 37Mb/s
2600 Mhz - 20MHz
Tu masz rozpiskę dla Play (częstotliwość - szerokość pasma - najwyższa możliwa prędkość):
800 MHz - 5MHz - 37Mb/s
1800 MHz - 10MHz - 74Mb/s
2100 MHz - 5MHz - 37Mb/s
2600 Mhz - 20MHz
@PeknietyJez: Aplikację możesz śmiało wyłączyć, tryb działania modemu będzie zablokowany na 2600 MHz aż ponownie nie zaznaczysz reszty pasm. To wina WiFi w tym modelu, to na pewno jednotorowa N-ka, czyli teoretyczne 72 Mb/s (kanał 20 MHz) - a w praktyce osiągalna połowa tego, czyli tak jak Ci wyszło - 40 Mb/s.
Aplikacja wymusza wybrane częstotliwości modemu, po prostu telefon teraz nie widzi i nie skanuje innych pasm, a więc
Aplikacja wymusza wybrane częstotliwości modemu, po prostu telefon teraz nie widzi i nie skanuje innych pasm, a więc
- 2
Mam problem z moim Xiaomi Mi3 :( Mianowicie dziś chciałem go podłączyć do ładowania i prawdopodobnie nastąpiło jakieś zwarcie bo głośniczek zabuczał a na ekranie pojawiło się coś jakby bluescreen... teraz po próbie włączenia telefonu pojawia się tylko logo Mi a po 4 sekundach na połowie matrycy przez ułamek sekundy widać niebieski ekran i telefon się wyłącza :( Nie da sie też wejść w recovery, a po podłączeniu do ładowania albo do
- 0
@harner: zanieś do teletroium na diagnozę, może się okazać że wystarczy wgrać system od nowa
- 0
@Potfur: Mirku złoty! Wczoraj w końcu mi się udało, co prawda rozprułem sobie gniazdo na SIM, ale i tak nie działało więc mała strata ( ͡º ͜ʖ͡º) Ważne że MiFlashem udało się wgrać system, a później z recovery zresetowałem ustawienia do zera i śmiga! Jeszcze raz wielkie dzięki za zainteresowanie tematem ;)
Mam Sony Xperia Z3 compact. Oddałem ją już 3 razy na gwarancję. Za pierwszym razem padłą uszczelka pod zatyczką i slot karty SD. Za drugim razem GPS. Za trzecim razem także oddałem go z niedziałającym GPS-em(gubi sygnał), ponieważ wcześniej go nie naprawili. Za drugim razem napisali mi także, że wyświetlacz się odklejał i coś tam zrobili. Koniec końców za trzecim razem napisali mi ze powymieniali układy i przenieśli wszystko do nowej obudowy.
@JoannitaPL: A byłeś w może w Sony Centre spytać co w takiej sytuacji mogą zrobić?
- 1
@JoannitaPL: W jaki sposób oddajesz na gwarancję? Przez W-support czy przez sklep? Serwis jest naprawdę spoko i w większości takich przypadków wymieniają na nowe (chyba jak 3 raz trafia do serwisu).
Może spróbuj bezpośrednio?
Może spróbuj bezpośrednio?
Jak się nazywa ten gościu co wypisuje na mirko wszystkie oferty #gsm na karte?


























#gsm #play #internet