Orientuje się ktoś, jak teraz działa Internet w roamingu UE w Play? Mam w p---u "gigabajtów", ale nie mam zielonego pojęcia, czy zagranicą będzie mi ciągnąć GB z pakietu, czy kasę z konta. Mam prepaida.
#play #roaming #gsm #kiciochpyta
#play #roaming #gsm #kiciochpyta
































#roaming #gsm #telefony #kiciochpyta