Mireczki potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Jak to teraz z tym internetem w #play w roamingu? Mam abonament i w jego ramach dużo GB. W UE poza ojczyzną mogę bez obaw korzystać jak w Polsce i nic dodatkowo nie płacić?

#roaming #gsm #telefony #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś, jak teraz działa Internet w roamingu UE w Play? Mam w p---u "gigabajtów", ale nie mam zielonego pojęcia, czy zagranicą będzie mi ciągnąć GB z pakietu, czy kasę z konta. Mam prepaida.

#play #roaming #gsm #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki potrzebuje pomocy. Kupiłem telefon Huawei p9 lite 2017. Zalohowalem na nim konto Gmail na którym zmieniłem hasło bo starego nie pamiętałem. Wszystko ruszulo po restarcie telefonu mam info że mam się jeszcze raz zalogować jak to robię wyskakuje info że musza minąć 24h. Tyle już minęło a problem dalej taki sam. Próbowałem różnymi filmikami na yt to ominąć ale bez skutku. Może ma ktoś może jakieś doświadczenie z tym ? #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy #tmobile w abonamencie ostatnio dało za darmo 1gb internetu w roamingu UE? Pytam gdyż ojciec ma jakąś starą taryfę "rodzina 40" z 2011r, która przeszła na czas nieokreślony. Zawsze miał internet płatny, teraz 1gb niby za darmo. Tak wygląda to na IBOA
#gsm #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrbarry: Sprawdź w aplikacji Mój tmobile bo to najlepsze źródło

jeśli 1gb jest na strefę tmobile to działa w tych krajach gdzie jest tmobile. Wpisz w googlu to znajdziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@mrbarry ma pewnie stary mechanizm bezpiecznego Internetu, czyli płaci zgodnie ze zużyciem (sa 3 progi: od 0 do iluś tam mb jakaś opłata i w górę), raczej będzie bulil za neta w roamingu, ale szczegóły na infolinii.
  • Odpowiedz
Znasz sposób wysyłania smsów przez wifi?


@GratisLPG: tak, w T-Mobile działają rozmowy, smsy i mmsy zarówno VoLTE jak i VoWiFi, natomiast w Play działa tylko VoWiFi i można dzwonić i smsować (mmsy idą przez sieć komórkową).
W Orange po wifi można tylko dzwonić.
A w Plusie jak w lesie ( ͡°
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Niestety w PL z Repeaterami jest tak że możesz posiadać ale nie możesz zakłócać i nadawać w paśmie licencjonowanym, ale dobra instalacja (czyt. separacja) pozwala ukryć taki wzmacniacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam dziwny problem z telefonem: bateria ładuje się tylko do 44% (wynik po nocy przy ładowarce) i nie idzie dalej. Telefon nie potrafi się włączyć jeżeli nie jest podpięty do ładowarki - non stop się restartuje. Sprzęt ma 1.5 roku! Bateria do wymiany czy coś z telefonem?

Microsoft Lumia 950

#pytanie #gsm #telefony #lumia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki po 3 latach niestety padla moja s4 ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec przymierzam sie do zakupu nowego smartphone i potrzebuje waszej pomocy w wyborze, cena nie gra roli. Narazie zastanawiam sie nad s8 lub iphone 7 albo jakims xiaomi.
#android #ios #gsm #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję kupić na działkę na której prawie nie mam zasięgu wzmacniacz sygnału gsm, albo małego BTSa (tak znam aspekt prawny), ktoś badał temat? Coś poleci? #aliexpress #gsm
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, potrzebuję operatora/taryfy do odbierania telefonów, coś w stylu rok ważnosci konta za 20zł. MUSI być u operatora, który będzie działał w sieci Plus (z innej sieci nie mam zasiegu). Ktoś coś?

#gsm #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta nowa sieć #plush to jakieś nieporozumienie xD wszędzie reklamy o nielimitowanym wszystkim, ludzie zachwalają, ale jak sobie kupiłem, doladowalem konto, opłaciłem sobie nielimitowane internet, esemesy, rozmowy, jutube, a jak tylko się skończyła kasa ma koncie (tu też pytanie jakim cudem, skoro wszystko nielimitowane?) to nie mogłem już korzystać z niczego - mimo tego, że wszystko zostało opłacone z góry!
W odpowiedzi od operatora dostałem tylko "no tak już jest".
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enslavedeagle: Prosimy, wpisz kody: * 147 #, * 136 #, * 121 # oraz * 100 # i napisz nam informacje zwrotne.

Podaj nam też dokładną nazwę miejscowości, w której przebywasz. Postaramy się zweryfikować kwestię zasięgu w Twoim otoczeniu.

Pamiętaj, że do nielimitowanego korzystania z pakietów konieczne jest posiadanie dodatniej wartości konta (min. 1 grosz - pakiet internetowy oraz Social Media). Ważne jest też utrzymanie jego
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: Dzięki, już gadałem z waszym konsulantem, kody też wstukiwałem, w odpowiedzi dostałem "no tak już jest" - dla mnie to niepojęte, żeby nie móc korzystać z opłaconych z góry pakietów. Inne sieci nie mają problemu z tym, że na moim koncie (rzekomo "ważnym" jeszcze co najmniej rok) jest 0,00 zł.

A wasza aplikacja Plus Online też niewiele pomaga, wszędzie mam SMS i połączenia za 0 zł, a gdzie moje
  • Odpowiedz
Czy któryś z operatorów komórkowych oferuje montaż repeatrów GSM? Mam fatalny zasię. Poprawić go można repeaterem GSM. Na Allegro tego pełno. Kupić można ale zamontować już nie. Może to zrobić m. in. operator. Przyszedłem do pani która sprzedaje telefony dla jednego z operatorów i jak jej wspomniałem o repeaterze to zrobiła wielkie oczy. Miała dopytać kogoś tam. Zamontował komuś jakiś operator repeater GSM?

#telefony #gsm #play
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciuch_ciuch_madafaka: Podobno taki "przekaźnik" może zakłócać sieć i może on zostać namierzony. Wtedy kara 100 zł lub więcej. Tyle że nie czytałem w necie o takiej karze a tego typu urządzeni sprzedają się na Allegro w setkach. A pewnie co najmniej drugie tyle w sklepach stacjonarnych i na różnych giełdach. Inna spraw czy to działa. Bo w opisach wszystko ładnie, poprawa zasięgu a w rzeczywistości może być znikoma poprawa.
  • Odpowiedz
@GratisLPG 1. każdy rep z Allegro niesie ze sobą ryzyko zakłócania sieci operatora. Jeżeli masz to w trąbce to bierz taki, który ma możliwość odkręcenia anteny pokrywającej.
2. Jaki sygnał łapiesz na zewnątrz? Masz 3G ,u2100? Jeżeli będzie tak, to szukaj repa pracującego w tym paśmie.
3. Sprawdź repy z dipola, mają jakieś papiery i testy z labów, więc jest szansa że UKE się nie doczepi
  • Odpowiedz
Mirki,
jaka jest obecnie najlepsza oferta na abonament- dwa numery bez telefonu?
Najlepiej sieć korzystająca z nadajników Orange.

#telefony #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach