Powiedzmy że jadę jutro na delegację. Potrzebuję internetu na miesiąc conajmniej 10gb. W abonamencie net odnawia mi się 10 każdego miesiąca ale potrzebuje coś dodatkowego. Da radę jakąś tanią kartę prepaid tak żeby nie trzeba było rejestrować czy dużo zachodu.
#telefon #internet #gsm #abonamnet #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Wam działa #a2mobile?
Bo pomału tracę cierpliwość.
Jeśli nie da się nic zepsuć przy konfiguracji punktu dostępu, to odświeżanie wykopu, czy strony w przeglądarce u mnie trwa po kilkanaście sekund, o ile dojdzie to do skutku.
Zrobiłem jakieś pomiary speedtestem, ale wiele razy nawet sprawdzenia pingu aplikacja nie przeszła.
Tryb połączenia ciągle skacze od HSDPA po 4G, z czego czasem pomaga włączyć i wyłączyć tryb samolotowy.
Telefon raczej
N.....I - Jak Wam działa #a2mobile? 
Bo pomału tracę cierpliwość. 
Jeśli nie da się n...

źródło: comment_EkQVqzkC4H3vqa9FAgE2qiiLP2tyznG2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy. Potrzebuje telefonu do 400zlotych. Wymagania: głośny (bardzo) zarówno dźwięk dzwonka jak i rozmowa, szybki dostęp do ostatnich połączeń (najlepiej jeden przycisk/ikonka), duży wyświetlacz - tu bardziej chodzi o wyświetlanie numeru/kontaktu, który dzwoni. Telefon będzie służył wyłącznie do odbierania połączeń z zamówieniami. Nie potrzebuje go do niczego innego. Coś godnego polecenia? #telefony #gsm #android #nieandroid
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jakiej sieci gsm masz masz numer telefon? Jak inszy niż w ankiecie, to pisać w komentarzu i plusować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #gsm #android #ios #windowsphone #siecikomorkowe #telefon #ankieta #pytanie #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - W jakiej sieci gsm masz masz numer telefon? Jak inszy niż w ankiecie, to pisa...

źródło: comment_dkGFOmoQ4fW4s2UQzP1QN3MLBpKN1N5f.jpg

Pobierz

W jakiej sieci gsm masz masz numer telefon?

  • Orange 20.4% (31)
  • Plus 12.5% (19)
  • Play 38.8% (59)
  • TMobile 6.6% (10)
  • Virgin Mobile 10.5% (16)
  • Viking Mobile 3.9% (6)
  • Nju 4.6% (7)
  • Heyah 0.7% (1)
  • a2 mobile 2.0% (3)
  • Premium Mobile 0% (0)

Oddanych głosów: 152

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem.
Ojciec ma LG MS323, troszkę już lat ma telefon. Aktualnie wpadł w boot loopa i na nic nie reaguje. Próbowałem dostać się do recovery / download mode i nic. Po podłączeniu przez USB to samo. Nie idzie telefonu włączyć. Muszę stamtąd odzyskać kontakty. Być może są na koncie google, ale ojciec nie może sobie ani maila, ani hasła przypomnieć. Na SIM napewno nie zostały zapisane, bo patrzyłem na innym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Większość sieci komórkowych ma darmowy transfer do wybranych aplikacji, najczęściej Facebook i coś tam jeszcze. Może byłoby warto, gdyby Michał zakręcił się obok tematu, żeby dla wykopu też był ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla wielu osób byłby to atut przy wyborze sieci, a myślę, że trochę nas jest.

@m__b @a__s

#telefony #gsm #siecikomorkowe #wykop #mirko #
pogop - Większość sieci komórkowych ma darmowy transfer do wybranych aplikacji, najcz...

źródło: comment_FMZcB5c9RIRa5veN4JXJnieLhSjvF6Nw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #telefony #gsm #smartfon poważnie myślę o zakupie Hammera Axe Pro Link - Click ale ni kuta się nie znam na telefonach, stąd moje pytanie - jak się ma ten sprzęt do innych smartfonów na rynku? Czy to, że piszą że aparat jest dobry, znaczy, że jest konkurencyjny w stosunku do np. Samsunga? Czy to, że piszą że procesor jest szybki, oznacza, że faktycznie będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm #elektronika
Mam do swojego telefonu szybką ładowarkę 4,5A oraz starą ładowarkę 0,85A. Telefon i tak zawsze podłączam na całą noc więc zastanawiam się czy nie lepiej ładować tą starą ładowarką dla żywotności baterii.

Jaką ładowarką ładować?

  • Starą 0,85A 36.4% (8)
  • Nową 4,5A 63.6% (14)

Oddanych głosów: 22

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #xiaomi , chce sobie kupic #mi5x .Na gearbescie chodzą po 180 dolanów ale w wersji China.
Czy bede mógł tam odpalić język polski ? Czy aktualizacje normalnie beda dochodzic do tej wersji a powiedzmy w pozniejszym terminie do wersji multi ?

#telefony #gsm #xiaomi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: bratu na Malcie ostatnio naliczyli 30zł za 1MB netu (który ma w abo gratis i teraz wyjaśniają). Patrz tam jako :D
edit: po przekroczeniu netu z abo miał mieć stawkę 3gr za 1MB czy jakoś tak. Wykorzystał niecałe 5MB a policzyli mu jako 5000MB.
  • Odpowiedz
Mam masę innych problemów na głowię i nie mam czasu się zastanawiać ani szukać opcji. Dzwonili do mnie z #plus proponując kontynuację umowy na drugim numerze (dziewczyny) za 60zł wszystko bez limitu i 11GB internetu (po wykorzystaniu bez limitu tylko LTE) sam wziąłem taki abonament kilka miesięcy temu bo w smart dom mam jeszcze tv za pół ceny i internet bez limitu za 11zł. Telefonu na razie nie chcemy bo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spychool1: Chcielibyśmy, aby oferta była dla Was satysfakcjonująca, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, opisz nam je na: specjalista_plus@plus.pl W wiadomości podaj numer telefonu, którego dotyczy sprawa, a my zweryfikujemy dostępne opcje i skontaktujemy się z Tobą :)
  • Odpowiedz
Mirki jaki polecicie telefon w budżecie 1000-1500zł? Aktualnie jest SGS 5, ale 2gb ramu mi nie starcza. Tnie okropnie, każde użytkowanie doprowadza mnie do szału. Aparat nie może być gorszy niż w aktualnym. Musi też posiadać lte b20, bo inaczej w domu nie złapię zasięgu lte raczej, więc niestety ale #xiaomi chyba odpada :<. Myślę nad Asus Zenfone 3. Coś innego, lepszego?
#telefony #smartfon #gsm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam biedaki, dalej te swoje śmieszne siajomi w workach trzymacie?
Ja właśnie odebrałem PRESTIŻOWE etui prosto z #aliexpress.

Gdyby ktoś miał ochotę, to za 1,79$ można mieć takie z dowolnym zdjęciem - np. takim jak moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakość pozytywnie mnie zaskoczyła, bardzo ciasno siedzi na telefonie i
pafkoo - Jak tam biedaki, dalej te swoje śmieszne siajomi w workach trzymacie? 
Ja w...

źródło: comment_EzEJpL5QZf8malP5Ht4fsYXxlBlbL560.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach