Wpis z mikrobloga

Ta nowa sieć #plush to jakieś nieporozumienie xD wszędzie reklamy o nielimitowanym wszystkim, ludzie zachwalają, ale jak sobie kupiłem, doladowalem konto, opłaciłem sobie nielimitowane internet, esemesy, rozmowy, jutube, a jak tylko się skończyła kasa ma koncie (tu też pytanie jakim cudem, skoro wszystko nielimitowane?) to nie mogłem już korzystać z niczego - mimo tego, że wszystko zostało opłacone z góry!
W odpowiedzi od operatora dostałem tylko "no tak już jest". ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

I jeszcze ten badziewny zasięg - HSPA tam, gdzie Play, Tmobile I Play łapią 4G lub przynajmniej HSPA+.

#plus #gsm #operatorzykomorkowi
  • 2
@enslavedeagle: Prosimy, wpisz kody: * 147 #, * 136 #, * 121 # oraz * 100 # i napisz nam informacje zwrotne.

Podaj nam też dokładną nazwę miejscowości, w której przebywasz. Postaramy się zweryfikować kwestię zasięgu w Twoim otoczeniu.

Pamiętaj, że do nielimitowanego korzystania z pakietów konieczne jest posiadanie dodatniej wartości konta (min. 1 grosz - pakiet internetowy oraz Social Media). Ważne jest też utrzymanie jego ważności.

Informacje, na co zostały
@Specjalista_Plus: Dzięki, już gadałem z waszym konsulantem, kody też wstukiwałem, w odpowiedzi dostałem "no tak już jest" - dla mnie to niepojęte, żeby nie móc korzystać z opłaconych z góry pakietów. Inne sieci nie mają problemu z tym, że na moim koncie (rzekomo "ważnym" jeszcze co najmniej rok) jest 0,00 zł.

A wasza aplikacja Plus Online też niewiele pomaga, wszędzie mam SMS i połączenia za 0 zł, a gdzie moje grosiki