Mirki potrzebuje wysłać SMS premium za 3,69zł z vat, ale w firmowym telefonie mam zablokowane tego typu rzeczy.
Czy znajdzie się ktoś miły, kto zechciałby wysłać tego SMS ze swojego tel? Ze swojej strony oferuje doładowanie lub przelew 10PLN. #gsm #prepaid #smspremium #sms #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zastanawiam się nad zmianą operatora z #play na #plus . Jak oceniacie tego drugiego? Zasięg / internet ok?
Korzystał ktoś z internetu za granicą?

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, gdzie w #rzeszow można kupić telefon w dobrej cenie? Jakiś komis albo coś? Może być nowy albo ok. półroczny z gwarancją producenta. Interesuje mnie Galaxy S6 lub coś z podobnymi parametrami. Może ktoś z was/znajomych ma coś do sprzedania?


#gsm #telefony #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urbi727 raczej nikt nie posiada cennika telefonów z każdego serwisu. Przejdź się po galeriach, w każdej masz po 3 komisy GSM (chociaż tam na dobrą cenę bym nie liczył bo wynajem kosztuje). Masz serwis na Kościuszki, boczna Jagiellońskiej. Szukaj lokalnie na Olx (tylko nie z sieci T-Mobile/Plus).
  • Odpowiedz
Potrzebuję karty SIM do tabletu tylko po to, by korzystać z internetu. Jaka oferta jest najkorzystniejsza? Z tego co widziałem najlepiej wypada Aero2 z 5 zł zł za 3 GB na 30 dni, ale może coś przeoczyłem.

#gsm #lte #internetmobilny #aero2 #tablet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ghostface: A może oferta Ja + Internet na Kartę przypadnie Ci do gustu? :) Kupując starter za 15 zł możesz otrzymać min. 75 GB. Na start otrzymasz 5 GB, po doładowaniu konta za kwotę 30 zł w ciągu 14 dni dostaniesz 30 GB ważne przez rok i jeszcze 10 GB na 30 dni, gdyż w tej taryfie dostępna jest promocja Bonus za zasilenie. Za środki, które będziesz miał dostępne na
  • Odpowiedz
Jadę na 2 tygodnie do Rosji. Czy #play ma jakieś pakiety na taki wypadek, żebym mógł raz czy dwa zadzwonić, wysłać jakiegoś smsa że żyję czy awaryjnie połączyć się z internetem w razie potrzeby i nie wydać majątku?
#gsm #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nietopies: mi osobiscie lepiej ten z poprzednich modeli pasował, no ale to tylko moja opinia. W momencie kiedy go naciskamy/dotykamy zalacza sie wibracja wiec automatycznie chyba krocej bateria trzyma?
  • Odpowiedz
Szukam telefonu

+- 600-850
Może być uzywka ale tylko od sprawdzonych handlowców uzywkami
W sumie to mogę poczekać z 3-4msc aż cos stanieje
Nie xiajomi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie gdzie sprawdzić czy telefon z #orange był kupiony na raty ? i czy jest ryzyko zablokowania go jak ktoś nie spłaca rat? #plus ma taką usługę na stronie - po wpisaniu IMEI system sprawdza czy był kupiony na raty. Operatorzy #gsm podobno blokują urządzenia jak ktoś nie spłaca i przy kupie z drugiej ręki jest duże ryzyko, że zablokują i wtedy chyba nic się nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrangeEkspert: Dzięki za odpowiedź: "Szczegółowe informacje możesz uzyskać od pierwotnego właściciela." ale ja bym chciał potwierdzić te informacje u Was, w #orange bo jaką mam pewność że pierwszy właściciel mówi prawdę ? nawet jak mi pokaże fakturę zakupu to przecież mógł sobie ją zrobić w wordzie i wydrukować bo oryginały od Was nie maja nawet pieczątek. Więc pytanie podstawowe: czy #orange blokuje niespłacany sprzęt ? i
  • Odpowiedz
  • 3
Ciekawe czy ciapaci, którzy grają w reklamach np. Plusa zdają sobie sprawę że są tam tylko podkreślić to że Plus jest otwarty, europejski itp. a jeśli są tego świadomi to czy cieszą się że wystarczy być ciapkiem żeby zarobić hajs na reklamie?
#gsm #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy zwracam się z dość dziwną prośbą,mam nadzieję, że ktoś z pod tagów #endomondo #telefony #gsm #produkcjamuzyki #kiciochpyta #pytanie pomoże.
Pracuję nad jakimś projektem muzycznym i potrzebuję dźwięku z endomondo "trening wznowiony" w wersji polskiej. ważne jest, aby mieć ten sam głos, co w aplikacji, aby wyłapać ten dźwięk w utworze.
Czy ktoś może to ściągnąć do pliku w jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bewuce:

próbowałem już chodzić po mieszkaniu, nie mogę tego zrobić w taki sposób


spróbuj jeszcze pobiegać po mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (trochę żartem, ale trochę serio)
  • Odpowiedz
mirki jak moge aktywować karte #orange ? znajomy kupił mi na stacji orlen nowy starter z orange + doladowanie za 50 zeta ale przy probie aktywacji poprzez ich strone prosi mnie o kod który rzekomo dostalem przy zakupie, ale takiego kodu aktywacyjnego nigdzie nie mam, jest jakas alternatywa? #pytanie #pomoc #gsm #mobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kończy mi się niedługo abonament w Play. Nie zaproponowali nic ciekawego, więc szukam czegoś innego. Telefon mam, potrzebuję jedynie abonament. Trafiłem ofertę Plush - 25zł miesięcznie - 15GB internetu, reszta darmowa. Legitne to?

#gsm #telefony
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fissherman: Każda polska sieć dostosowała się do wytycznych eu i taki jest przelicznik 250mb za 5zł, nic lepszego nie znajdziesz jeżeli chodzi o polskie simy. Ma to zapobiec wywożeniu dobitych internetem kart z rynków tańszych na rynki droższe.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #gsm #siecikomorkowe
Szukam oferty prepaid. Wymagania
- 2 GB Internetu miesięcznie
- normalny zasięg (czyli chyba odpada cały play)
- jak najniższa cena

Ktoś coś? Obecnie jestem w mobile vikings i ten zasięg to jakiś żart.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murgal: dostalem jakis czas temu odpowiedz od eksperta plusa ktory jest tu z nami obecny a nie pamietam nicku ze plush smiga po sieci macierzystej plusa, nie jako mvno z nizszymi priorytetami
  • Odpowiedz
Mirki o------o mi trochę od atencji i dziś robię #rozdajo sprawnego telefonu Nokia Lumia 925

Urządzenie jest sprawne, nosi lekkie ślady użytkowania. W zestawie pudełko, kabel, ładowarka, słuchawki.

Zasady są proste: losuję spośród plusujących i obserwujących mój profil, wszyscy biorą udział bez dyskryminacji. Zarówno #niebieskiepaski jak i #rozowepaski a nawet #zielonki - sam nią byłem do wczoraj z resztą. Losowanie przez mirkorandom jutro o 22.

Wołam
PeknietyJez - Mirki o------o mi trochę od atencji i dziś robię #rozdajo sprawnego tel...

źródło: comment_mTafDEM2d92P8a2hru32KEzBIH5Zkb0J.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dajpandolara: w samych aplikacjach są udogodnienia, nawet w apce wykopu xd, przy pisaniu tekstu można włączyć kursor czy tez zaznaczyć tekst by skopiować. Do większości z tych rzeczy jestem tak przyzwyczajony ze nie wyobrażam sobie już używać telefonu bez 3d toucha
  • Odpowiedz