Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@zbii777: spod lekkiego deszczu w nawałnice.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Mirki, gdzie w #rzeszow można kupić telefon w dobrej cenie? Jakiś komis albo coś? Może być nowy albo ok. półroczny z gwarancją producenta. Interesuje mnie Galaxy S6 lub coś z podobnymi parametrami. Może ktoś z was/znajomych ma coś do sprzedania?
#gsm #telefony #kiciochpyta
#gsm #telefony #kiciochpyta
@urbi727 w darze pytałeś?
@urbi727 raczej nikt nie posiada cennika telefonów z każdego serwisu. Przejdź się po galeriach, w każdej masz po 3 komisy GSM (chociaż tam na dobrą cenę bym nie liczył bo wynajem kosztuje). Masz serwis na Kościuszki, boczna Jagiellońskiej. Szukaj lokalnie na Olx (tylko nie z sieci T-Mobile/Plus).
Potrzebuję karty SIM do tabletu tylko po to, by korzystać z internetu. Jaka oferta jest najkorzystniejsza? Z tego co widziałem najlepiej wypada Aero2 z 5 zł zł za 3 GB na 30 dni, ale może coś przeoczyłem.
#gsm #lte #internetmobilny #aero2 #tablet
#gsm #lte #internetmobilny #aero2 #tablet
@ghostface: A może oferta Ja + Internet na Kartę przypadnie Ci do gustu? :) Kupując starter za 15 zł możesz otrzymać min. 75 GB. Na start otrzymasz 5 GB, po doładowaniu konta za kwotę 30 zł w ciągu 14 dni dostaniesz 30 GB ważne przez rok i jeszcze 10 GB na 30 dni, gdyż w tej taryfie dostępna jest promocja Bonus za zasilenie. Za środki, które będziesz miał dostępne na
@ghostface: Dokładnie, będzie tak jak piszesz. Alternatywą może być zasilenie kwotą 100 zł, w ramach którego ważność konta zostanie wydłużona o 120 dni.
- 1
@fredperry: Ogólnie nieźle tam jest. Sklepik gdzieś w jakieś wiosce, zobacz jaka kasa fiskalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_tFggBvY7PiqWT7xmuZhJYCM6wEkQOwTl.jpg
Pobierz- 0
@fredperry: odebrane smsy za darmo. No to jak wifi calling nie działa, to pozostaje taka namiastka wifi calling czyli https://telefon.play.pl/ :)
@nietopies: mi osobiscie lepiej ten z poprzednich modeli pasował, no ale to tylko moja opinia. W momencie kiedy go naciskamy/dotykamy zalacza sie wibracja wiec automatycznie chyba krocej bateria trzyma?
@wahwah: 6s ma lepsze aparaty, procek, 2GB ramu (1GB w iP6), 3D Touch, Live Photos i to chyba tyle z różnic
Szukam telefonu
+- 600-850
Może być uzywka ale tylko od sprawdzonych handlowców uzywkami
W sumie to mogę poczekać z 3-4msc aż cos stanieje
Nie xiajomi
+- 600-850
Może być uzywka ale tylko od sprawdzonych handlowców uzywkami
W sumie to mogę poczekać z 3-4msc aż cos stanieje
Nie xiajomi
@Haradrim: jak ma być zwykły a dobra bateria to asusa, około 700 zł fajne telefony
konto usunięte via Android
- 1
@Haradrim za 850-900 dostaniesz mocnego LG G Flex 2 używany albo refurb
- 1
@jerry56:
Najtaniej w wersji Global możesz znaleźć na Gearbest, ale tam jest na magazynie HK, więc nie ma wysyłki zmniejszającej ryzyko VAT (priority Line), więc zostaje zwykła poczta lub kurier:
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 239,99$ z kodem MAX2HD
Możesz też spróbować na Banggood - trochę drożej, ale z wysyłką Prority Direct Mail:
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie
Najtaniej w wersji Global możesz znaleźć na Gearbest, ale tam jest na magazynie HK, więc nie ma wysyłki zmniejszającej ryzyko VAT (priority Line), więc zostaje zwykła poczta lub kurier:
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 239,99$ z kodem MAX2HD
Możesz też spróbować na Banggood - trochę drożej, ale z wysyłką Prority Direct Mail:
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie
- 2
Wiecie gdzie sprawdzić czy telefon z #orange był kupiony na raty ? i czy jest ryzyko zablokowania go jak ktoś nie spłaca rat? #plus ma taką usługę na stronie - po wpisaniu IMEI system sprawdza czy był kupiony na raty. Operatorzy #gsm podobno blokują urządzenia jak ktoś nie spłaca i przy kupie z drugiej ręki jest duże ryzyko, że zablokują i wtedy chyba nic się nie
- 0
@OrangeEkspert: Dzięki za odpowiedź: "Szczegółowe informacje możesz uzyskać od pierwotnego właściciela." ale ja bym chciał potwierdzić te informacje u Was, w #orange bo jaką mam pewność że pierwszy właściciel mówi prawdę ? nawet jak mi pokaże fakturę zakupu to przecież mógł sobie ją zrobić w wordzie i wydrukować bo oryginały od Was nie maja nawet pieczątek. Więc pytanie podstawowe: czy #orange blokuje niespłacany sprzęt ? i
@Fot-x: Na ten moment nie blokujemy urządzeń. Ty jako osoba trzecia niestety nie będziesz mógł uzyskać informacje na ten temat po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.
- 2
Mirasy zwracam się z dość dziwną prośbą,mam nadzieję, że ktoś z pod tagów #endomondo #telefony #gsm #produkcjamuzyki #kiciochpyta #pytanie pomoże.
Pracuję nad jakimś projektem muzycznym i potrzebuję dźwięku z endomondo "trening wznowiony" w wersji polskiej. ważne jest, aby mieć ten sam głos, co w aplikacji, aby wyłapać ten dźwięk w utworze.
Czy ktoś może to ściągnąć do pliku w jakiś
Pracuję nad jakimś projektem muzycznym i potrzebuję dźwięku z endomondo "trening wznowiony" w wersji polskiej. ważne jest, aby mieć ten sam głos, co w aplikacji, aby wyłapać ten dźwięk w utworze.
Czy ktoś może to ściągnąć do pliku w jakiś
mirki jak moge aktywować karte #orange ? znajomy kupił mi na stacji orlen nowy starter z orange + doladowanie za 50 zeta ale przy probie aktywacji poprzez ich strone prosi mnie o kod który rzekomo dostalem przy zakupie, ale takiego kodu aktywacyjnego nigdzie nie mam, jest jakas alternatywa? #pytanie #pomoc #gsm #mobile
- 1
@MichaelT128: no wiem ale jak ?
- 3
@death070: Jakbyś się u nich rejestrował to chętnie podrzucę swojego refa, bo mają program partnerski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dywanwewzorki: ja mam vigrin za 30zl miesiecznie - 8gb neta i wszystko nieskonczone, polecam
- 1
@s_t_u_l_e_j: mam aldi talk i lebare, ale chcialem jakas polską siec, mam startowke z orange, ale tam i tak jakos mega nie wychodzi - 25 zł za 1,26 gb... tak sobie
@Fissherman: Każda polska sieć dostosowała się do wytycznych eu i taki jest przelicznik 250mb za 5zł, nic lepszego nie znajdziesz jeżeli chodzi o polskie simy. Ma to zapobiec wywożeniu dobitych internetem kart z rynków tańszych na rynki droższe.
- 2
#kiciochpyta #gsm #siecikomorkowe
Szukam oferty prepaid. Wymagania
- 2 GB Internetu miesięcznie
- normalny zasięg (czyli chyba odpada cały play)
- jak najniższa cena
Ktoś coś? Obecnie jestem w mobile vikings i ten zasięg to jakiś żart.
Szukam oferty prepaid. Wymagania
- 2 GB Internetu miesięcznie
- normalny zasięg (czyli chyba odpada cały play)
- jak najniższa cena
Ktoś coś? Obecnie jestem w mobile vikings i ten zasięg to jakiś żart.
- 3906
Mirki o------o mi trochę od atencji i dziś robię #rozdajo sprawnego telefonu Nokia Lumia 925
Urządzenie jest sprawne, nosi lekkie ślady użytkowania. W zestawie pudełko, kabel, ładowarka, słuchawki.
Zasady są proste: losuję spośród plusujących i obserwujących mój profil, wszyscy biorą udział bez dyskryminacji. Zarówno #niebieskiepaski jak i #rozowepaski a nawet #zielonki - sam nią byłem do wczoraj z resztą. Losowanie przez mirkorandom jutro o 22.
Wołam
Urządzenie jest sprawne, nosi lekkie ślady użytkowania. W zestawie pudełko, kabel, ładowarka, słuchawki.
Zasady są proste: losuję spośród plusujących i obserwujących mój profil, wszyscy biorą udział bez dyskryminacji. Zarówno #niebieskiepaski jak i #rozowepaski a nawet #zielonki - sam nią byłem do wczoraj z resztą. Losowanie przez mirkorandom jutro o 22.
Wołam
źródło: comment_mTafDEM2d92P8a2hru32KEzBIH5Zkb0J.jpg
Pobierz@PeknietyJez Moj kot prosi
źródło: comment_fX77GAgolbjNwnzsBbykm6xttgX59Mbl.jpg
Pobierz- 90
@deZZed: przeciez to nie jest twoj kot
@wahwah: S7. Jak iPhone, to minimum SE lub 6s.
@dajpandolara: w samych aplikacjach są udogodnienia, nawet w apce wykopu xd, przy pisaniu tekstu można włączyć kursor czy tez zaznaczyć tekst by skopiować. Do większości z tych rzeczy jestem tak przyzwyczajony ze nie wyobrażam sobie już używać telefonu bez 3d toucha






























Czy znajdzie się ktoś miły, kto zechciałby wysłać tego SMS ze swojego tel? Ze swojej strony oferuje doładowanie lub przelew 10PLN. #gsm #prepaid #smspremium #sms #pytanie