Wpis z mikrobloga

@ghostface: A może oferta Ja + Internet na Kartę przypadnie Ci do gustu? :) Kupując starter za 15 zł możesz otrzymać min. 75 GB. Na start otrzymasz 5 GB, po doładowaniu konta za kwotę 30 zł w ciągu 14 dni dostaniesz 30 GB ważne przez rok i jeszcze 10 GB na 30 dni, gdyż w tej taryfie dostępna jest promocja Bonus za zasilenie. Za środki, które będziesz miał dostępne na koncie
@Specjalista_Plus: w tej ofercie jest:

14 dni ważność konta od momentu wykonania pierwszego połączenia


Co to oznacza? Nie mam zamiaru wykonywać połączeń z użyciem tej karty - chodzi mi tylko o internet. Czy moje konto w ogóle będzie ważne bez wykonania połączenia? Czy rzeczywiście bez wykonywania połączenia przez rok będę mógł korzystać z pakietu 30 GB? Czy będę mógł wykupić pakiety 25 i 5 GB np. po 5 miesiącach?
@ghostface: Oznacza to, że aby aktywować starter, należy wykonać jednorazowo jedno płatne połączenie. Później nie będzie trzeba nigdzie dzwonić i będziesz mógł cieszyć się tylko Internetem. Ważność konta przedłuża jego doładowanie. Z pakietu 30 GB będziesz mógł korzystać przez rok, o ile będziesz posiadał ważne konto. Pakiety 25GB oraz 5 GB możesz wykupić w dowolnym momencie :)
@Specjalista_Plus: czyli po kupieniu startera za 15 zł i wykonaniu połączenia dostanę konto na 14 dni z 5GB internetu. Jeżeli doładuję za 30 zł dostanę dodatkowo 30 GB, ale po 30 dniach nie będę mógł korzystać z internetu, bo moje konto przestanie być aktywne. Będę musiał znowu kupić doładowanie, żeby moje konto stało się aktywne, inaczej nie będę miał dostępu do moich pakietów internetowych.