Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@zourv: Takie rozwiązanie dostępne jest w sieci Plus :) Usługa Teleprzelew umożliwia przelanie środków przez inną osobę (dot. oferty na kartę). Sprawdź sam: http://www.plus.pl/uslugi/teleprzelew
#gsm Chce kupic sobie starter. Ktory operator ma teraz najlepsze warunki na internet za granicą?
@Lester_Burnham: każdy ma chyba tak samo, bo jest nałożone przez KE.
Tak mi się wydaje
Tak mi się wydaje
@Lester_Burnham: Warto sprawdzić ofertę Plusha :) W taryfie Nowy Plush za jedyne 25 zł/30 dni możesz wykupić najpopularniejszy pakiet Miśka, czyli: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 10 GB Internetu.
Z pierwszych trzech usług (rozmowy, SMS-y, MMS-y) będziesz mógł korzystać w roamingu na terenie UE oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinu tak jak w kraju. Zostanie Ci też przyznane 1,7 GB. Wielkość pakietu roamingowego zależy od wysokości opłaty uiszczanej za pakiet krajowy,
Z pierwszych trzech usług (rozmowy, SMS-y, MMS-y) będziesz mógł korzystać w roamingu na terenie UE oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinu tak jak w kraju. Zostanie Ci też przyznane 1,7 GB. Wielkość pakietu roamingowego zależy od wysokości opłaty uiszczanej za pakiet krajowy,
Mirki, eksperci od GSM. Skąd na taką rozbieżność cen Galaxy s8 na allegro i marketach? Na allegro nowy na gwarancji kosztuje 2400,a w sklepach ponad 3000. To są jakieś podróbki czy co? Zauważyłem taka rozbieżność tylko z tym samsung iem, lg v30 oraz mate 10pro maja podobne ceny na allegro i w sklepach. #galaxys8 #sgs8 #gsm #telefony #kiciochpyta
- 2
@diarrhoea: właśnie wysyłka z Polski. Masa ich na allegro
- 2
@AwizisieAkat: na gwarancji są i bez brandu. Zobacz na allegro, wygląda legitnie
@Siwariusz: Jeżeli wypełniłeś już formularz zgłoszeniowy, do którego link przesłaliśmy Ci wcześniej, prosimy, podaj nam nr sprawy. Przekażemy ją do odpowiedniego działu w celu pilnej weryfikacji.
Ponadto możesz zalogować się do swojego konta w mobilnej aplikacji Plus online: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online (wymagane będzie podanie kodu PUK) i zweryfikować, czy wykonałeś już wszystkie zasilenia kontraktowe.
Ponadto możesz zalogować się do swojego konta w mobilnej aplikacji Plus online: http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online (wymagane będzie podanie kodu PUK) i zweryfikować, czy wykonałeś już wszystkie zasilenia kontraktowe.
- 0
@Specjalista_Plus: Poszło na PW. Ostatnie zasilenie wykonałem jakoś w Sierpniu. Zresztą nie mógłbym przejść na kartę gdybym nie wykonał wszystkich zasileń.
#telefony #siecikomorkowe #njumobile #plus #tmobile #orange #play #gsm #internetmobilny
Czołem. Szukam jakiejś oferty sieci komórkowej w cenie poniżej 40zł dla dwóch osób.
Nasze wymagania to
1. Nielimitowane rozmowy i smsy (w sumie mogą być limitowane, ale z tego co widzę, to teraz wszędzie są nielimitowane)
2. Internet: dla mnie wystarczy 3-5gb. Dla drugiej osoby 10-20gb.
Czołem. Szukam jakiejś oferty sieci komórkowej w cenie poniżej 40zł dla dwóch osób.
Nasze wymagania to
1. Nielimitowane rozmowy i smsy (w sumie mogą być limitowane, ale z tego co widzę, to teraz wszędzie są nielimitowane)
2. Internet: dla mnie wystarczy 3-5gb. Dla drugiej osoby 10-20gb.
@noobarian: Hej, czy interesuje Cię również abonament? W ofercie Miśka na czas nieokreślony za 25 zł otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB. Z biegiem czasu za staż w sieci otrzymasz powiększony pakiet neta. Tak to u mnie wygląda:
+ 2 GB od 4 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 12 GB,
+ 2 GB od 7 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 14 GB,
+ 2 GB od 13 pełnego
+ 2 GB od 4 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 12 GB,
+ 2 GB od 7 pełnego okresu rozliczeniowego – razem 14 GB,
+ 2 GB od 13 pełnego
- 0
Hej, czy interesuje Cię również abonament?
@Specjalista_Plus: Tak.
W efekcie czego za dwa numery zapłacisz łącznie 40
konto usunięte via Android
- 3
#gsm #smartfon #tmobile
Część, kupiłem ostatnio smartfona prawie nowego. Dostałem do niego fakturę z T-Mobile (był kupiony na raty). Słyszałem, że T-Mobile blokuje telefony które nie są spalcane i teraz sobie tak myślę, czy jeśli gościu przestanie spłacać raty to T-Mobile może zablokować mój telefon? #android czy to tyczy się tylko #iphone bo wiem że te telefony idzie zablokować
Część, kupiłem ostatnio smartfona prawie nowego. Dostałem do niego fakturę z T-Mobile (był kupiony na raty). Słyszałem, że T-Mobile blokuje telefony które nie są spalcane i teraz sobie tak myślę, czy jeśli gościu przestanie spłacać raty to T-Mobile może zablokować mój telefon? #android czy to tyczy się tylko #iphone bo wiem że te telefony idzie zablokować
Słyszałem, że T-Mobile blokuje telefony które nie są spalcane i teraz sobie tak myślę, czy jeśli gościu przestanie spłacać raty to T-Mobile może zablokować mój telefon?
@kacperinjo: Tak, może.
#android czy to tyczy się tylko #iphone bo wiem że te telefony idzie zablokować
Dotyczy wszystkich telefonów, bo blokada jest na numer IMEI.
- 3
@kacperinjo: jak trafiłeś na jakiegoś janusza to masz w zasadzie przycisk do papieru już
- 1
@ZisheBreitbart: oddzwoń, to na pewno coś ważnego
@ZisheBreitbart do mnie tez dzwonią, scam
Mircy,czy ktoś bawił się może układem M590E? Niestety u mnie działa zupełnie randomowo, zawsze reaguje na komendy AT, ale rzadko łączy się z siecią.... Czy jeśli dokupię jakąś prostą antenę, to rozwiąże problem? Ktoś ma podobne doświadczenia?
#elektronika #gsm
#elektronika #gsm
Czy jeśli nie mam zasięgu LTE i 3G na tyle dobrego aby swobodnie się poruszać po necie na smartfonie to przy użyciu modemu LTE na usb do laptopa z anteną wyprowadzoną na zewnątrz bedzie podobnie? Czy może jednak takie anteny 30dbi-44dbi dają radę i powinno być ok? Najbliższy nadajnik 3g/lte mam 8 km od domu. Można to jakoś przetestować tanim jakimś sposobem?
#gsm #lte #internet #
#gsm #lte #internet #
Opcja przetestowania Internetu przez 7dni
@YOLOmariolo: Najrozsądniej byłoby sprawdzić najpierw czy ta stacja jest uruchomiona (jeśli jest w bazie BTSearch to załóżmy że działa). W dalekiej łączności ma znaczenie teren jaki musi pokonać sygnał, jeśli antenę zamontujesz powyżej przeszkód to powinno wszystko grać. Jeśli będzie celowała w drzewa to czarno to widzę, oczywiście dobra antena to podstawa. Nie wierz w hasła "30dbi-44dbi". Takich anten nie stosuje przeciętny Kowalski. Dla przykładu, antena SektorEter o zysku 21
@miszo_balkan u mnie też
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, Mirkówny!
Podczas porządków znalazłem zapodziany kiedyś paragon z doładowaniem dla Tak-Tak. Tzn. nie tak że zgubiłem - był potrzebny i okazało się że jednak już nie będzie potrzebny. I tak sobie przeleżał p---------u na biurku ponad dwa lata.
Akurat wyciągnąłem go przy porządkach a tu zaraz koniec ważności!
Na 99% nie jest wykorzystany - w tym miejscu miałem gotowe do użycia i jak jakiś zużyłem to skreślałem i wyrzucałem. Nie wiem czy możliwe jest
Podczas porządków znalazłem zapodziany kiedyś paragon z doładowaniem dla Tak-Tak. Tzn. nie tak że zgubiłem - był potrzebny i okazało się że jednak już nie będzie potrzebny. I tak sobie przeleżał p---------u na biurku ponad dwa lata.
Akurat wyciągnąłem go przy porządkach a tu zaraz koniec ważności!
Na 99% nie jest wykorzystany - w tym miejscu miałem gotowe do użycia i jak jakiś zużyłem to skreślałem i wyrzucałem. Nie wiem czy możliwe jest
źródło: comment_PIn88bnLfhOScbQtcYdbrjGqfsxLhcE7.jpg
Pobierz- 9
@enron: dej, mam chory stan konta
konto usunięte via Android
- 2
@Miedzyzdroje2005: co to
- 1
@Amfidiusz: pamiętam niektóre z nich ;D
Komentarz usunięty przez autora
- 2
są jakieś krotkofalówki z funkcją jak sms..? lub pobierania/rozbudowania chociaż o czujnik temperatury?
#gsm #internet #radio #fizyka
#radiotelefon
#gsm #internet #radio #fizyka
#radiotelefon
5
Nie, nowy Android nie pozbawi nas wskaźnika zasięgu sieci komórkowej

...dotyczy szczegółowych informacji o sile sygnału wyrażonej w decybelach i dostępnej z poziomu ustawień karty SIM. Od Androida P operatorzy będą mogli zdecydować, czy wartość pojawi się w ustawieniach systemowych. Nie wpłynie to jednak na informacje wyświetlane na ekranie głównym.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Cześć, potrzebuję pomocy. Przez święta zwykle robię backupy i wczoraj przypomniałem sobie o moim starym telefonie - LG L Fino. Leżał nieużywany od września 2016 roku. Chciałem go tylko podłączyć i zgrać pliki z pamięci wewnętrznej.
Najpierw podłączyłem go do ładowania i pokazał się symbol baterii i 0%. Odczekałem z godzinę, podłączyłem go do laptopa i... nic. Czarny ekran. Zero reakcji, komp oczywiście go nie widzi. Znów podłączyłem go do ładowania i lekko
Najpierw podłączyłem go do ładowania i pokazał się symbol baterii i 0%. Odczekałem z godzinę, podłączyłem go do laptopa i... nic. Czarny ekran. Zero reakcji, komp oczywiście go nie widzi. Znów podłączyłem go do ładowania i lekko
- 0
@usun_konto82: Samsung S6.
- 0
@usun_konto82: tylko nie mega-słabe. W chińczykach montowane są zazwyczaj kamery Sony, te same modele co np. w niektórych Sony Xperia.
Taki Xiaomi Redmi 4X np., przecież jest to Xiaomi z niższej półki, to nie ma co oczekiwać dobrego aparatu w nim.
Taki Xiaomi Redmi 4X np., przecież jest to Xiaomi z niższej półki, to nie ma co oczekiwać dobrego aparatu w nim.
- 1
Wgranie softu XEO do Galaxy S8 z Orange wiąże się z utratą gwarancji? Knox sie nabija? #gsm #kiciochpyta #samsung
co myslicie o tej krotkofalowce https://www.olx.pl/oferta/krotkofalowki-maxcom-wt-708-7km-CID99-IDqkTfW.html#dea31cba4a
chodzi o funkcje vox i komunikacje z chorym w łóżku co nie moze sie ruszyc na odleglosc 2 km
do tego do badania niskiego poziomu temperatury w innym budynku, termometr wysyła sygnał dziekowy i fajnie było by go odebrac przez vox na te 2 km
myslicie
chodzi o funkcje vox i komunikacje z chorym w łóżku co nie moze sie ruszyc na odleglosc 2 km
do tego do badania niskiego poziomu temperatury w innym budynku, termometr wysyła sygnał dziekowy i fajnie było by go odebrac przez vox na te 2 km
myslicie
@nutka-instrumentalnews Ja wolę mikrofalówke. Więcej funkcji
- 2
@nutka-instrumentalnews: Kiedyś oglądałem Spongeboba i w jednym odcinku Skalmar żeby go przeprosić wziął dwie puszeczki i sznurek i odjechał baaardzo daleko łódźmobilem (na pewno ponad 2km), ale nic z tego nie wyszło bo Patryk Rozgwiazda zaczął czyścić sobie akurat tym sznureczkiem zęby. Gdyby nie ten fakt to pewnie by się mu to udało. No to jakbyś się chciała zdecydować na to rozwiązanie, to jak masz dwie puszki i sznurek to





























#gsm