Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki da się jakoś ściągnąć simlocka z telefonu? Telefon mi padł, a zastępczy ma blokadę od #orange Te kody z aukcji internetowych działają? #pomocy #kiciochpyta #telefony #gsm
@BrakWolnegoLoginu Zlecenie usunięcia blokady możesz złożyć w salonie Orange lub dzwoniąc pod numer 510 100 100. Koszt usługi to 77 zł.
- 0
@OrangeEkspert: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
konto usunięte via Android
- 2
Mirki z tagu #gsm, możecie podpowiedzieć jak opisać okoliczności zbicia wyświetlacza w telefonie przy zgłoszeniu tego faktu w ramach usługi ochrony wyświetlacza? Ekran działa, natomiast w jego dolnej części jest dziura i nieduży pajączek. Pytam bo słyszałem, że różni operatorzy próbują się wymigać od naprawy właśnie z uwagi na nieodpowiednie obchodzenie się z urządzeniem. Telefon wypadł mi z ręki na ulicy ponieważ jakiś przechodzień mnie trącił...Może być? ( ͡
@Czesiek_Alf Masz OWU do produktu? To czytaj. Skąd my mamy wiedzieć, co jest zawarte w warunkach umowy. Tam będą wykluczenia i wymyśl coś takiego, co pasuje do opisu zdarzenia wg. OWU, bo może się okazać, że musiałeś się np. wywrócić, żeby ci uznali. Nauczcie się czytać PRZED podpisywaniem, na co się godzicie.
- 0
@Brother_of_Steel ok dzięki za pomoc :)
Czy takie doładowania są bezpieczne czy jakieś oszustwo? Jak sprzedawca na tym zarabia?
http://allegro.pl/doladowanie-orange-230-zl-fv23-automat-24-7-i7079856299.html
#orange #prepaid #doladowanie #gsm #pytanie
http://allegro.pl/doladowanie-orange-230-zl-fv23-automat-24-7-i7079856299.html
#orange #prepaid #doladowanie #gsm #pytanie
- 1
@poradnikspeleologiczny: Nie wiem czy bezpieczne, ale jakby nie patrzeć, to w zwykłych sklepach też jakoś chyba muszą zarabiać, gdy ktoś kupuje doładowanie i mu drukują blankiet.
@poradnikspeleologiczny: to zwykle doladowanie 200zl, gdziekolwiek za tyle kupisz masz 30zl w gratisie. A tu jest za 199zl. 1zl to uczciwa cena za pozytywny komentarz i budowanie marki na allegro xd tak samo 110 to zwykle doladowanie za 100 z gratisem dla kazdego 10zl
Mądrzy ludkowie, mam takie pytanko.
Akurat 31 grudnia kończy mi się 3 letnia umowa z Plus.
Chcę teraz wyjechać na kilka miesięcy za granicę i tymczasowy numer z Plusa zachować tylko do obsługi przelewów bankowych tak jak to mam w tej chwili.
Powinienem teraz przejść na zwykły telefon na kartę którą co jakiś czas może podładować mi Ojciec który zostaje w Polsce czy jest jakiś lepszy pomysł?
#gsm
Akurat 31 grudnia kończy mi się 3 letnia umowa z Plus.
Chcę teraz wyjechać na kilka miesięcy za granicę i tymczasowy numer z Plusa zachować tylko do obsługi przelewów bankowych tak jak to mam w tej chwili.
Powinienem teraz przejść na zwykły telefon na kartę którą co jakiś czas może podładować mi Ojciec który zostaje w Polsce czy jest jakiś lepszy pomysł?
#gsm
w plusie też można mieć rok ważności konta za 5 zł ,wiem o tym bo namówiłem Matkę na przejście z Orange do Plus właśnie przez ten rok ważności.
@aardwolf: no to po co ten cały wpis? sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ... skoro chcesz mieć telefon tylko do odbierania sms z banku to chyba lepiej nie trzeba, nie zmieniasz sieci i 5 zł na cały rok .... to co ty
Tak, możesz upoważnić drugą osobę do dokonywania zmian na koncie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2ktLzp2 W przypadku, gdy chcesz przejść do oferty na kartę, to w pierwszej kolejności należy złożyć wypowiedzenie umowy. Jeżeli pismo zostanie zatwierdzone u nas w systemie, wyślij przed dezaktywacją karty SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107. Po rozwiązaniu umowy Twój numer automatycznie zostanie przeniesiony do oferty na kartę. Pamiętaj, że ten sposób działa tylko przy ofertach indywidualnych
@ka_w jak chcesz na abo napisz na priv :) a co do procesu numer do przeniesienia za maks 10 dni albo wiecej jak chcesz podpisaniu papierow, zmiana powinna nastapic w nocy plynnie, chyba ze sie cos wysypie
@ka_w: generalnie to jest tak, że jak wyłączą, to zazwyczaj od razu włączaja drugą kartę... we wniosku o przeniesienie numeru masz możliwość wpisania terminu kiedy nastąpi zmiana operatora. jak ogarniesz sobie drugi telefon, żeby wrzucić do niego drugą kartę, to nie powinno być dłuższej przerwy
- 2
Czy wyświetlacz Huawei P10 VTR-L09 pasuje do Huawei P10 Dual SIM VTR-L29
#gsm #serwisgsm #elektronika #telefony #huawei #naprawatelefonu
#gsm #serwisgsm #elektronika #telefony #huawei #naprawatelefonu
Mirki, potrzebuję przenieść smsy z jednej karty sim na drugą. Czy ktoś orientuje się jak to zrobić. Mam czytnik kart sim, nie mogę tylko znaleźć działającego oprogramowania.
#kiciochpyta #pytanie #gsm #pytaniedoeksperta
#kiciochpyta #pytanie #gsm #pytaniedoeksperta
@krozabalka sms backup taka apka na androdia
@krozabalka ona tworzy plik z smsami np na karcie pamięci i potem przywracasz sobie je na nowym telefonie a na nowym telefonie mozesz przeniesc sobie chyba na karte sim kilka smsow jak masz miejsce
#serwisgsm #telefony #gsm
Mireczki zalałem kilka miesięcy temu Moto X Play, od tamtego czasu losowo przestawał działać akcelerometr i czujnik światła. Po kilku tygodniach czujniki zaczęły działać dobrze, ale przy uruchamianiu aparatu jak bateria miała poniżej 30% to się wyłączał telefon. Aktualnie telefon poniżej 40% potrafi się wyłączyć przy różnych akcjach typu: włączenie przeglądarki, włączenie aparatu itd. Pojawia się wtedy info że bateria ma 0% i
Mireczki zalałem kilka miesięcy temu Moto X Play, od tamtego czasu losowo przestawał działać akcelerometr i czujnik światła. Po kilku tygodniach czujniki zaczęły działać dobrze, ale przy uruchamianiu aparatu jak bateria miała poniżej 30% to się wyłączał telefon. Aktualnie telefon poniżej 40% potrafi się wyłączyć przy różnych akcjach typu: włączenie przeglądarki, włączenie aparatu itd. Pojawia się wtedy info że bateria ma 0% i
@MatthiasGally: xDDDDDDDDDD
@MatthiasGally: #bojowkaappleauthorisedreseller 1 wpis
#android #telefony #gsm #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
Hej. Telefon Vkworld Mix Plus 3/32. Gdy zmieniam motyw lub rozmiar czcionki w telefonie ekran zaczyna migotać (gaśnie i zapala) co pół sekundy i pomaga tylko zsunięcie belki, wejście w ustawienia i factory reset. Niby system zaktualizowany. Czy to wada systemu czy raczej telefonu? Da się wyczyścić tel i wgrać Androida 7.0 bez nakładek
Hej. Telefon Vkworld Mix Plus 3/32. Gdy zmieniam motyw lub rozmiar czcionki w telefonie ekran zaczyna migotać (gaśnie i zapala) co pół sekundy i pomaga tylko zsunięcie belki, wejście w ustawienia i factory reset. Niby system zaktualizowany. Czy to wada systemu czy raczej telefonu? Da się wyczyścić tel i wgrać Androida 7.0 bez nakładek
Jaka sieć ma największy zasięg internetu? Potrzebuje zasięgu na niemal całej Polsce jak i w miastach i na zadupiach, myślałem o virgin mobile bo używa nadajników 3 sieci i ma spoko ofertę.
tagi
tagi
@Urzad_Celny plus ma jeden z lepszych, możliwe że najlepszy
@Urzad_Celny: z Virgin mam doświadczenia tragiczne, niby 3 sieci ale działa po prostu źle.
Plus jest ok - możesz iść do sieci, która działa na zasięgu Plusa, oferta lepsza a technologia ta sama.
Plus jest ok - możesz iść do sieci, która działa na zasięgu Plusa, oferta lepsza a technologia ta sama.
#telefony #informatyka #elektronika #gsm
Może ktoś polecić wzmacniacz sygnału GSM do domowego użytku? na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Może ktoś polecić wzmacniacz sygnału GSM do domowego użytku? na co zwrócić uwagę przy zakupie?
4 dni temu wrzuciłem na mirko ten oto wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/28616503/orange-to-jest-na-prawde-jakis-zart-mialem-juz-z-n/
@OrangeEkspert nadal nie mam dostępu do swoich usług. Czy to jest to poważne traktowanie klienta?
#orange #gsm #internet
https://www.wykop.pl/wpis/28616503/orange-to-jest-na-prawde-jakis-zart-mialem-juz-z-n/
@OrangeEkspert nadal nie mam dostępu do swoich usług. Czy to jest to poważne traktowanie klienta?
#orange #gsm #internet
@SpiderFYM: mirko to nie oficjalny kanał zgłaszania awarii :p
- 1
@Wonszniedorzeczny: A dobra, zrozumiałem że do internetu xd
Straciła ważność najprawdopodobniej
Straciła ważność najprawdopodobniej
@Wonszniedorzeczny: W pierwszej kolejności zarejestruj numer: https://www.njumobile.pl/rejestracjanumeru :)
- 1
Znacie sprawdzony sklep / użytkownik alledrogo gdzie kupie dobrej jakości etiu na telefon i pokrowiec na laptopa? #gsm #zakupy #pytanie #pytaniedoeksperta





























Moja dziewczyna zbiła koleżance ekran(podobno), i wypada jej zapłacić. Pytanie ile.
#pytanie #telefony #gsm #android #sony #xperia #serwisgsm