Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam.
Powiedzcie mi jak Wam działa internet mobilny w roamingu w sieci #orange ?
3 razy byłem za granicą. Grecja - w zależności od pory dnia było w miarę ok. Czechy i Niemcy tragedia - transfer po 15-100kb :(

Też tak macie?

#gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś LENOVO K5 Plus, jak to się spisuje, oglądam zdjęcia z tego sprzętu i jakieś takie przebarwione i troche za mgłą, jest jakaś alternatywa w tej kategorii cenowej ?

#smartfon #gsm #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z tagu #gsm, możecie podpowiedzieć jak opisać okoliczności zbicia wyświetlacza w telefonie przy zgłoszeniu tego faktu w ramach usługi ochrony wyświetlacza? Ekran działa, natomiast w jego dolnej części jest dziura i nieduży pajączek. Pytam bo słyszałem, że różni operatorzy próbują się wymigać od naprawy właśnie z uwagi na nieodpowiednie obchodzenie się z urządzeniem. Telefon wypadł mi z ręki na ulicy ponieważ jakiś przechodzień mnie trącił...Może być? ( ͡
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czesiek_Alf Masz OWU do produktu? To czytaj. Skąd my mamy wiedzieć, co jest zawarte w warunkach umowy. Tam będą wykluczenia i wymyśl coś takiego, co pasuje do opisu zdarzenia wg. OWU, bo może się okazać, że musiałeś się np. wywrócić, żeby ci uznali. Nauczcie się czytać PRZED podpisywaniem, na co się godzicie.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: to zwykle doladowanie 200zl, gdziekolwiek za tyle kupisz masz 30zl w gratisie. A tu jest za 199zl. 1zl to uczciwa cena za pozytywny komentarz i budowanie marki na allegro xd tak samo 110 to zwykle doladowanie za 100 z gratisem dla kazdego 10zl
  • Odpowiedz
Mądrzy ludkowie, mam takie pytanko.
Akurat 31 grudnia kończy mi się 3 letnia umowa z Plus.
Chcę teraz wyjechać na kilka miesięcy za granicę i tymczasowy numer z Plusa zachować tylko do obsługi przelewów bankowych tak jak to mam w tej chwili.
Powinienem teraz przejść na zwykły telefon na kartę którą co jakiś czas może podładować mi Ojciec który zostaje w Polsce czy jest jakiś lepszy pomysł?
#gsm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w plusie też można mieć rok ważności konta za 5 zł ,wiem o tym bo namówiłem Matkę na przejście z Orange do Plus właśnie przez ten rok ważności.


@aardwolf: no to po co ten cały wpis? sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ... skoro chcesz mieć telefon tylko do odbierania sms z banku to chyba lepiej nie trzeba, nie zmieniasz sieci i 5 zł na cały rok .... to co ty
  • Odpowiedz
Tak, możesz upoważnić drugą osobę do dokonywania zmian na koncie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2ktLzp2 W przypadku, gdy chcesz przejść do oferty na kartę, to w pierwszej kolejności należy złożyć wypowiedzenie umowy. Jeżeli pismo zostanie zatwierdzone u nas w systemie, wyślij przed dezaktywacją karty SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107. Po rozwiązaniu umowy Twój numer automatycznie zostanie przeniesiony do oferty na kartę. Pamiętaj, że ten sposób działa tylko przy ofertach indywidualnych
  • Odpowiedz
Mam numer na kartę w play, jak teraz technicznie wyglada przeniesienie? Chce go przenieść do Orange. Czy mogę załatwić to w salonie? Czy ten numer zostanie wyłączony na cały dzień czy zmiana nastąpi po północy? #telefony #gsm #orange
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ka_w jak chcesz na abo napisz na priv :) a co do procesu numer do przeniesienia za maks 10 dni albo wiecej jak chcesz podpisaniu papierow, zmiana powinna nastapic w nocy plynnie, chyba ze sie cos wysypie
  • Odpowiedz
@ka_w: generalnie to jest tak, że jak wyłączą, to zazwyczaj od razu włączaja drugą kartę... we wniosku o przeniesienie numeru masz możliwość wpisania terminu kiedy nastąpi zmiana operatora. jak ogarniesz sobie drugi telefon, żeby wrzucić do niego drugą kartę, to nie powinno być dłuższej przerwy
  • Odpowiedz
@krozabalka ona tworzy plik z smsami np na karcie pamięci i potem przywracasz sobie je na nowym telefonie a na nowym telefonie mozesz przeniesc sobie chyba na karte sim kilka smsow jak masz miejsce
  • Odpowiedz
#serwisgsm #telefony #gsm
Mireczki zalałem kilka miesięcy temu Moto X Play, od tamtego czasu losowo przestawał działać akcelerometr i czujnik światła. Po kilku tygodniach czujniki zaczęły działać dobrze, ale przy uruchamianiu aparatu jak bateria miała poniżej 30% to się wyłączał telefon. Aktualnie telefon poniżej 40% potrafi się wyłączyć przy różnych akcjach typu: włączenie przeglądarki, włączenie aparatu itd. Pojawia się wtedy info że bateria ma 0% i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JareQ: zanieś telefon do Teletroium, powinni ogarnąć... generalnie zaraz po zalaniu powinieneś zanieść go do wyczyszczenia
  • Odpowiedz
#android #telefony #gsm #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta

Hej. Telefon Vkworld Mix Plus 3/32. Gdy zmieniam motyw lub rozmiar czcionki w telefonie ekran zaczyna migotać (gaśnie i zapala) co pół sekundy i pomaga tylko zsunięcie belki, wejście w ustawienia i factory reset. Niby system zaktualizowany. Czy to wada systemu czy raczej telefonu? Da się wyczyścić tel i wgrać Androida 7.0 bez nakładek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka sieć ma największy zasięg internetu? Potrzebuje zasięgu na niemal całej Polsce jak i w miastach i na zadupiach, myślałem o virgin mobile bo używa nadajników 3 sieci i ma spoko ofertę.

tagi

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach