Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Play przejmie Virgin Mobile?

Właściciel sieci Play, największego operatora telefonii komórkowej w Polsce, poinformował, że zawarto umowę ze spółką Virgin Mobile Polska otwierającą drogę do przejęcia spółki.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 2
konto usunięte via Android
- 1
@unnamed89 są one strasznie blisko siebie, często właśnie mają na sobie taką gumkę, która je jakby rozdziela. I zapewnia odległość odpowiednią od szyby.
@resuf jak mi przypomnisz po 18 to sprawdzę ci czy tam jest ta gumka o której mówiłem czy inaczej jest to rozwiązane. Może dali za grubą uszczelkę. Opcji w sumie jest par, Ale test, który zrobiłeś pokazuje, że to nie problem czujnika, tylko coś jest źle poskładane.
@resuf jak mi przypomnisz po 18 to sprawdzę ci czy tam jest ta gumka o której mówiłem czy inaczej jest to rozwiązane. Może dali za grubą uszczelkę. Opcji w sumie jest par, Ale test, który zrobiłeś pokazuje, że to nie problem czujnika, tylko coś jest źle poskładane.
@resuf po mojemu jest źle zamontowany. Np ja miałem to samo, w xperii Z, parę lat temu. Powodem było źle docięte szkło. Ale jak nie masz szkła, to może faktycznie chodzi o tą gumeczkę, co kolega wyżej pisał. Jak wymieniłeś czujnik gdzieś w serwisie, to idź im to oddaj, niech poprawią. Inne wyjścia widzę takie:
Kalibracja (o ile w ogóle jest coś takiego mozliwe)
Wyłączenie czujnika
Na te i wiele innych
Kalibracja (o ile w ogóle jest coś takiego mozliwe)
Wyłączenie czujnika
Na te i wiele innych
- 2
Cześć. Mam abonament w PLAY na 3 numery "SIM FORMUŁA KOMFORT Unlimited dla Firm". Kończy się umowa i chciałbym ją przedłużyć z 2 nowymi telefonami (3 kupiony więc sama karta sim). Chcę wziąć iPhone 7 128GB i iPhone 7 32GB lub jakiegoś Galaxy(nie znam sie bo apple funboy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ). Jaką drogą najkorzystniej przedłuża się umowę, przez internet, przez telefon tzn. Konsultant Klienta Play,
Komentarz usunięty przez autora
Jaką drogą najkorzystniej przedłuża się umowę, przez internet, przez telefon tzn. Konsultant Klienta Play, czy w salonie? Z tego co wiem są różnice w ofertach w zależności od tego gdzie się kupuje/przedłuża.
@Majronn: U doradcy biznesowego https://dlafirm.play.pl/pomoc/formularz-kontaktowy/
- 1
Witam! Dzisiaj mój #nexus5x sobie działał i nagle przy ok. 30% baterii się wyłączył... Niestety, już nie dało się go w żaden sposób włączyć, od dwóch godzin jest w ładowarce i wciąż nic. Dodam, że ostatnio bateria dość słabo trzymała, a na mrozie już w ogóle świrowała (60% baterii, a przy włączonym aparacie i wyjściu na mróz w ciągu chwili nagle piękne 0% i "Wyłączanie telefonu...").
Czy to może być
Czy to może być
@Spake: bateria
- 3
W jakiej sieci warto brać umowę duo? (2 numery)
Aktualnie mamy jeden prepaid + abo + rata za tel.
Oba numery w #play i jesteśmy zadowoleni, ale nie wykluczamy zmiany sieci.
Umowa - 2x 24mc.
Jakie telefony warto wybrać? Interesuje nas coś ze średniej półki na #android fajnie będzie jak bateria przy normalnym korzystaniu wytrzyma +1,5 dnia.
Aktualnie mamy jeden prepaid + abo + rata za tel.
Oba numery w #play i jesteśmy zadowoleni, ale nie wykluczamy zmiany sieci.
Umowa - 2x 24mc.
Jakie telefony warto wybrać? Interesuje nas coś ze średniej półki na #android fajnie będzie jak bateria przy normalnym korzystaniu wytrzyma +1,5 dnia.
- 0
@Specjalista_Plus:
Miałem sim w plusie, szybko uciekłem - zasięg gorszy niż na tosterze w piwnicy.
Nawet neta w pracy w WC nie było :(
Miałem sim w plusie, szybko uciekłem - zasięg gorszy niż na tosterze w piwnicy.
Nawet neta w pracy w WC nie było :(
@modzelem: virgin mobile, abonament rodzinny
- 1
Mirki, chcę nabyć szkło hartowane na iPhone SE . Którą firmę wybrać : Nillkin, Benks, 3mk, Spigen ? Ktoś coś poleci ? Mnogość wyboru ciut przeszkadza :-) #iphone #gsm #telefony #akcesoriagsm
@TresDeliquentes: wszystko jedno, ja zawsze kupuję od Chińczyka na Aliexpress i różnicy nie dostrzegam między uber profesjonalnym 3mk a chińszczyzną. Inaczej jest już z etui, u majfrenda dostaniesz za dolara etui z nadlewami, niedopasowane, grube.
@TresDeliquentes: bierz najtańsze od chińczyka, nie ma praktycznie różnicy pomiędzy tanimi a "markowymi", do tego jak już je zbijesz albo ukruszysz to nie szkoda wywalić i nakleić nowe.
@YOLOmariolo: Brave
konto usunięte via Android
- 0
@YOLOmariolo Opera beta. Jest spoko, chyba na słabszym urządzeniu miałem problem z płynnym działaniem.
Publikujemy szczegółowy opis ataku, który dotknął wczoraj taty Mirka @Igomi wraz z poradami, co robić jak żyć żeby Was to nie spotkało.
https://niebezpiecznik.pl/post/przestepcy-przekierowali-mu-telefon-i-okradli-konto-w-banku/
TL,DR: Klient T-Mobile został okradziony, bo ktoś przekierował jego numer na inny przez infolinię - wystarczyło podać PESEL i nazwisko klienta (!!!). Potem przestępca spiął apkę mobilną mBanku z kontem ofiary podając znów PESEL plus nazwisko panieńskie matki. Co ciekawe, spięcie apki nie wymaga podania kodu SMS, a jedynie
https://niebezpiecznik.pl/post/przestepcy-przekierowali-mu-telefon-i-okradli-konto-w-banku/
TL,DR: Klient T-Mobile został okradziony, bo ktoś przekierował jego numer na inny przez infolinię - wystarczyło podać PESEL i nazwisko klienta (!!!). Potem przestępca spiął apkę mobilną mBanku z kontem ofiary podając znów PESEL plus nazwisko panieńskie matki. Co ciekawe, spięcie apki nie wymaga podania kodu SMS, a jedynie
- 13
@Issac: tu jednak przyczyną jest wjazd na maila ofiary a ciała to daje TMobile... W Plusie np. nie przekieruje się numeru na inny przez infolinię. A jak masz prepaid w Plusie to w ogóle.
@niebezpiecznik-pl: Pozwoliłem sobie wrzucić jako znalezisko.
https://www.wykop.pl/link/4109391/przestepcy-przekierowali-mu-telefon-i-okradli-konto-w-banku/
https://www.wykop.pl/link/4109391/przestepcy-przekierowali-mu-telefon-i-okradli-konto-w-banku/
- 1
@bgjm: ja mam w telefonie karte tak taka
Komentarz usunięty przez autora
@YOLOmariolo Pewnie to są poprawki zabezpieczeń google. W aplikacji Firmware Finder for Huawei dowiesz się szczegółów.
@YOLOmariolo Ludzie piszą wiele bzdur, zresztą zawsze możesz się cofnąć do poprzedniej kompilacji.
konto usunięte via iOS
- 1
Można teraz gdzieś kupić zarejestrowane karty sim? Kiedyś kupowałem na #allegro ale teraz już chyba zabronili.
#gsm #telekomunikacja #kiciochpyta
#gsm #telekomunikacja #kiciochpyta
- 2
Mireczki jakiego operatora komórkowego polecacie? Obecnie mam play, pakiet z internetem za jakieś 60zł i internetu nie wystarcza i chciałbym obniżyć koszty
Założenia takie:
- rozmowy 60-90min / mc (może być unlimited)
- smsów mało wysyłam więc mogą być wszystkie płatne
- dużo internetu, np 50-100GB LTE (z 10-20 nawet nie podchodź bo tyle social media, spotify i chwila używania z laptopa schodzi), a najlepiej unlimited bo neostrada na adsl to porażka a FFTH nie
Założenia takie:
- rozmowy 60-90min / mc (może być unlimited)
- smsów mało wysyłam więc mogą być wszystkie płatne
- dużo internetu, np 50-100GB LTE (z 10-20 nawet nie podchodź bo tyle social media, spotify i chwila używania z laptopa schodzi), a najlepiej unlimited bo neostrada na adsl to porażka a FFTH nie
- 0
@Patryk: za przeniesienie numeru do Orange na kartę dostaniesz no limit i 35GB z rosnącymi 1GB co odnowienie pakietu no i bonusy za doładowania. Jeśli chodzi o ofertę internetu to Orange ma naprawdę dobrą ofertę
no to mnie orange wyruchało...
Przedłużam umowę - słucham godzinę gadaniny konsultanta, rozmowa jest w pliku mp3.
przychodzi umowa, podpisana (na 3 numery! + 1 telefon)
konsultant powiedział telefon 16zł przez 24 miesiące rata. A na umowie co jest? rata przez 36 miesięcy...
Próbuję wyprostować sprawę - nie da się, jak coś mi się nie podoba to mogę jedynie odstąpić od umowy.
Nie
Przedłużam umowę - słucham godzinę gadaniny konsultanta, rozmowa jest w pliku mp3.
przychodzi umowa, podpisana (na 3 numery! + 1 telefon)
konsultant powiedział telefon 16zł przez 24 miesiące rata. A na umowie co jest? rata przez 36 miesięcy...
Próbuję wyprostować sprawę - nie da się, jak coś mi się nie podoba to mogę jedynie odstąpić od umowy.
Nie
#gsm #njumobile #a2mobile #orange
Mirki, babcia dostała takiego sms od normalnego 9 cyfrowego numeru. Problem w tym że jest w a2mobile, a nie nju mobile
Mirki, babcia dostała takiego sms od normalnego 9 cyfrowego numeru. Problem w tym że jest w a2mobile, a nie nju mobile
Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE
oto tymczasowe hasło do wpisania na stronie www.njumobile.pl
Komentarz usunięty przez autora
@edwin20: No to niech nie odpisuje.
Plus zainstaluje wam aplikację, którą zdalnie będzie mógł kontrolować Wasz telefon, jeśli kupujecie go na raty. Orange rozważa podobne działania. T-Mobile też coś robi przy zakupie na raty, ale "ze względów bezpieczeństwa" nie chce powiedzieć co. Co gorsza, nawet jak nie chcecie kupować telefonu od operatora, to powinniście uważać, bo ten problem może Was dotknąć przy zakupach na Allegro, w komisie lub na OLX. Ci co rat nie spłacają, wystawiają (jeszcze
@niebezpiecznik-pl: My ściągamy telefony bezpośrednio z Chin.
- 30
kontrolować Wasz telefon
@niebezpiecznik-pl: a może to ich telefon? Jak jest skonstruowana umowa jeśli chodzi o przeniesienie prawa własności telefonu? Bo to ma kluczowe znaczenie...
Są jakieś tanie pakiety internetowe bez limitu czasowego, albo przynajmniej na rok? Widzę, że Virgin mobile daje jakiś darmowy starter z 10 GB, ale nie widzę na ile. Potrzebny mi internet służący w 90% jako backup do stacjonarnego łącza, zużycie szacuje na mniej niż 1 GB rocznie.
#operatorzykomorkowi #telefony #internet #internetmobilny #gsm
#operatorzykomorkowi #telefony #internet #internetmobilny #gsm
58
Smartfon z pojemną baterią? Oukitel K10 z baterią 11000 mAh za ok. 875 złotych

Jeśli szukacie smartfona z pojemną i wydajną baterią, to musicie wiedzieć, że do przedsprzedaży trafił właśnie Oukitel K10. Dysponuje on rekordowo pojemną baterią 11 000 mAh, którą do pełna naładujecie w niespełna... 3 godziny!
z- 26
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















zyskują podwójnie
Wyślij bezpłatnego SMS-a na numer 80156 w treści wpisując mój numer telefonu a otrzymasz pakiet bez limitu + 100GB na trzy miesiące za darmo!
#kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #topatencjon <-- zwiększam zasięg :D