Planuje kupno Iphone'a 8 Plus ale jedna rzecz mnie frapuje.
Czy da sie jakoś zrobić, żeby pisząc coś na klawiaturze były cyfry nad literkami, tak jak np. w Samsungach od jakiegoś czasu ?
Ekran p-------y jak wrota a trzeba "przełączać", żeby wskoczyły numery. Czy ta sie to jakoś obejść, zainstalować inną klawiaturę czy coś ?
#iphone #apple #gsm #telefony #macbook #kiciochpyta
Czy da sie jakoś zrobić, żeby pisząc coś na klawiaturze były cyfry nad literkami, tak jak np. w Samsungach od jakiegoś czasu ?
Ekran p-------y jak wrota a trzeba "przełączać", żeby wskoczyły numery. Czy ta sie to jakoś obejść, zainstalować inną klawiaturę czy coś ?
#iphone #apple #gsm #telefony #macbook #kiciochpyta






























#pytanie #telefon #plus #gsm