Planuje kupno Iphone'a 8 Plus ale jedna rzecz mnie frapuje.
Czy da sie jakoś zrobić, żeby pisząc coś na klawiaturze były cyfry nad literkami, tak jak np. w Samsungach od jakiegoś czasu ?
Ekran p-------y jak wrota a trzeba "przełączać", żeby wskoczyły numery. Czy ta sie to jakoś obejść, zainstalować inną klawiaturę czy coś ?

#iphone #apple #gsm #telefony #macbook #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatthiasGally: albo zamiast klikać klawiaturę numeryczną możesz nacisnąć ten przycisk „123” i bez puszczania palca przeciągnąć na cyfrę, której potrzebujesz. Działa ze wszystkimi znakami na tej „karcie”, nie tylko cyframi.

Tak, wiem, nie jest to rozwiązanie którego szukasz, ale tez jest całkiem wygodne. A jak to Ci nie odpowiada to tak jak piszą wyżej, możesz zainstalować inną klawiaturę. Bodajże od iOS 7, ale nie jestem pewien.
  • Odpowiedz
@russianboy: spoko, sam się wielu rzeczy uczę :p iOS jest mega wygodny, ale do wielu rzeczy trzeba dojść „przypadkiem”, bo raczej nie są nigdzie opisane :P
  • Odpowiedz
Mireczki, pytanie z kategorii internety. Korzystam z YouTube w Niemczech i w Polsce w wersji mobilnej.

Skąd YouTube wie, w jakim języku mi serwować reklamy, skoro korzystam cały czas z vpn, GPS mam wyłączony a jedyne co zmieniam to karty sim (niemiecka i polska) - czyżby apka miała dostęp do informacji o sieciach? W uprawnieniach aplikacji na androidzie nie wynika, żeby YouTube miał dostęp do takich danych.

#android #bezpieczenstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebny smartfon do 500-400 zł, nowy, ma w miarę ogarniać interneta i mieć aparat z lampką na poziomie trochę lepszym nniż se k750, musi być nowy dostepny od ręki. Oczywiście android ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś sugestie ?

#smartfon #telefony #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje taki smartfon/urzadzenie mobilne, ktore zastapi mi laptopa? Miec tam wszystkie wersje office i pograc w heroes 3 i cieszyc sie sprawnym korzystaniem z internetu? Chodzi mi po glowie nowy blubery z klawiatura ale nie znam sie za bardzo. Ogolem chodzi mi o taki tablet tylko ze w telefonie. Cena nie gra roli #pcmasterrace #gsm #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje na szybko jakis internet najlepiej z 10gb i w gore jednorazowo. Sprawa wygl tak ze mam dual sim i chialbym wrzucic w drugi slot karte z jakim pakietem. Bedzie to hulac ? Od jakiego operatora najlepiej cos wyrwac ? Najlepiej jakis prepaid bo potrzebuje to na 3-4dni i karte wyrzuce.
#internetmobilny #pytaniedoeksperta #gsm #play #orange #tmobile #plus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: Ja od 2 tygodni z nimi walczę, a dostępu do swojego konta nie mam w ogóle. Też na mnie wymusiło przejście, a teraz nie da się zalogować - niby nieprawidłowe hasło, a nie wysyła maila do resetu hasła. Na infolinii nie potrafią nic pomóc, odpowiedzi na reklamację brak. Czeski film.
  • Odpowiedz
#xiaomi #telefony #gsm #rtv
Hej, psuje mi się telefon a potrzebuję w pracy sprawnego, nei znam się, wszyscy tu piszą o tych Xiaomi, czy ten będzie dobry i czy będzie to dobra cena?
allegro

chodzi mi o tani, przyzwoicie działający smartfon działający z pudełka(ewentualnie do drobnych zmian w ustawieniach)
przyzwoity(ale nie wybitny) i szybki aparat(robi zdjęcia w pracy, plus skanuję kody kreskowe)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoccoBaggins: ten sklep ma barzdo tania elektronike wszelaka, pytanie tylko skad bierze ten caly sprzet i jak wyglada ewentualny serwis. Bo serwis w przypadku xiaomi moze byc problemem.

Co do fotek, to beda bardzo sredniej jakosci, a w kiepskim swietle beda po prostu zle. Miej to na uwadze, zobacz sobie jakies przykladowe fotki na yt czy w recenzjach.

W proline ten model jest jakies 80zl drozej. Zobacz moze @MiSpot cos zaoferuje
  • Odpowiedz
  • 1
#gsm #virginmobile

@VirginMobilePL przenoszę numer z plus do Virgin na kartę. Umowa w plusie kończy mi się 2 stycznia. Czy z karty Virgin mogę korzystać dopiero wtedy czy jest możliwość już wcześniej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@delyr: Potwierdzam, musisz poczekać jeszcze ten miesiąc, aż tamta umowa Ci się skończy i dopiero z Virgin możesz korzystać, szkoda że się nie łapiesz, bo do końca grudnia tam teraz jest 3GB dodatkowe Internetu z kodem, a Ty jak na złość od stycznia przechodzisz :P
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki, potrzebuję telefon do polecenia pewnej osobie, który ma służyć głównie do gierek, muzyki i przeglądania internetu. Myślałem o Huawei P9 2017, Xiaomi 4X oraz Xiaomi Redmi Note 4. Co z tej listy będzie najlepsze lub jakaś inna pozycja z tej półki cenowej?

#gsm #xiaomi #telefony #huawei #smartfon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HyperX: pamietaj ze rn4 to jest 5,5" nie kazdemu pasuje tak duzy telefon.
Ja bym cisnal w strone xiaomi ze wzgledu na baterie 4000mAh, gdzie huawei ma 3000.
Nie wiem jak wypada porownanie procesorow od H z tymi od X, natomiast pod tym wzgledem 4x<rn4.

Systemy chyba dosc podobne miui vs emiui, pytanie czy aparat to wazna kwestia, bo wtedy pewnie huawei wypada lepiej.
  • Odpowiedz