• 1
Mireczki, potrzebuję telefon do polecenia pewnej osobie, który ma służyć głównie do gierek, muzyki i przeglądania internetu. Myślałem o Huawei P9 2017, Xiaomi 4X oraz Xiaomi Redmi Note 4. Co z tej listy będzie najlepsze lub jakaś inna pozycja z tej półki cenowej?

#gsm #xiaomi #telefony #huawei #smartfon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HyperX: pamietaj ze rn4 to jest 5,5" nie kazdemu pasuje tak duzy telefon.
Ja bym cisnal w strone xiaomi ze wzgledu na baterie 4000mAh, gdzie huawei ma 3000.
Nie wiem jak wypada porownanie procesorow od H z tymi od X, natomiast pod tym wzgledem 4x<rn4.

Systemy chyba dosc podobne miui vs emiui, pytanie czy aparat to wazna kwestia, bo wtedy pewnie huawei wypada lepiej.
  • Odpowiedz
800 netto, coś się znajdzie?


@onivio: nie mam pojęcia, googluj gdzie taniej

można szczypce do tego dokupić?

na 99% nie, bo cała idea i piękno działania - jest w grotach będących równocześnie grzalką, grotem i termoparą, więc niezbyt jest jak zrobić z tego szczypce...
  • Odpowiedz
Chcę spróbować wymienić kompletną obudowę i szkło w swoim #samsung #note3 bo aktualnie wygląda tragiczne(pic rel w kom). Powodzenie operacji jest baaardzo bardzo znikome. Trzeba odseparowac komplet tj. amoled, digitizer i gorilla glass od midframe a pozniej gorilla glas od amoled i digitizera ;) Mam komplet części, drut molibdenowy, plastikowe skrobaczki, hot aira, izopropanol i oliwe z oliwek(calkiem dobrze radzi sobie z LOCA). Potrzebuje jakieś protipy, może jakiś
kirukisu - Chcę spróbować wymienić kompletną obudowę i szkło w swoim #samsung #note3 ...

źródło: comment_DG4tZbOqecjJkzCzpUqnBN4CAQzH0puf.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkam poza Polska, rok temu bylem w PL od listopada od stycznia i rejestrowalem sie z numerem w polskim Virgin Mobile, ostatni raz doladowywany chyba w styczniu. Za pare dni lece do Polski, czy ten nr bedzie wciaz aktywny i to kwestia doladowania czy od nowa caly proces rejestracji z jakims dostawca? #telefony #gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,

Rozwaliłem dziś telefon, miałem iPhone7. Po iOS 11 miałem ochotę go roztrzaskać - po każdym kolejnym update działał co raz gorzej, no i niestety źle skończył.

Musze kupić coś nowego. Ogólnie to mam dwa telefony - iPhone i Xiaomi Redmi 4X.

Od
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DanielPlainview: czyli standard u operatorów GSM, kilka lat temu władowałem się w umowę z plusem, na początku śmigało, a jak już nie mogłem odstąpić od umowy, z dnia na dzień spowolniło, potem jak nałapali tysiące klientów, ale nie poprawili infrastruktury to net praktycznie nie działał(poza 2-6 rano).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od pół roku jestem w #plush. Mam pytanie jak innym działa tam internet na telefonie. Poza godzinami szczytu internet działa ok. Między 16-22 w telefonie internet muli. Pierwsze wejście na stronę muli, potem klikając na niej jest ok. Inna strona - to samo, pierwsze wejście muli potem ok. W tym samym czasie jeśli udostępnię internet po wifi na laptopie net chodzi idealnie. Ustawienia telefonu przywróciłem do ustawień fabrycznych, sprawdzałem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki powiedzcie mi jaki flagowiec jest teraz najlepszy na rynku pod względem wydajności i użytkowania? Rozważalem nad samsungiem galaxy s8 a Xperia xz premium. Od 3 lat mam Xperie z3 i w sumie jestem z niej zadowolony, ale czas zmienić na coś nowszego.
#telefony #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezczell: Jak chcesz androida, to weź S8 i nie oglądaj się za niczym innym. Ewentualnie, jeśli chcesz absolutnego flagowca, to warto poczekać około 3 miechy do premiery Galaxy S9, bo ponoć ma być bardzo fajny
  • Odpowiedz
Gdzie teraz opłaca się najbardziej telefon mieć? Zależy mi na:
- rozmowy no limit
- SMS nie potrzebuje
- w PL nie potrzebuje netu, ale potrzeba mi internet za granicą tak przynajmniej to 1-2GB
- czas umowy to max 12 miesięcy

Może
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Plush ABO. W abonamencie na czas nieokreślony za 25 zł otrzymasz nielimitowane rozmowy i wiadomości, 10 GB Internetu (sukcesywnie wzrastający do 20 GB w ciągu 24 miesięcy), w tym 1,5 GB w roamingu (od 01.01.2018 r. nawet więcej - 2 GB) oraz pakiet Social Media. Korzystanie z usług na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest darmowe.
  • Odpowiedz
Polecacie jakiś internet mobilny? Tak 1-2gb, więcej nie potrzeba. Nie zależy mi na jakiejś szybkości, będzie służył tylko w sytuacjach awaryjnych, więc możliwie jak najtanszy. Może darmowe Aero2? Tylko trochę obawiam się tego wysyłania skanu dowodu osobistego.
#kiciochpyta #internet #internetmobilny #gsm #aero2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecamy, abyś kupił starter do 50GB po doładowaniu i wybraniu promocji Nowy Plush. Zrobisz to, wpisując kod * 147 * 23 # koszt to 5 zł. Dzięki temu starterowi zyskasz dodatkowe GB zależnie od kwoty, jaką doładujesz. Możesz skorzystać również z promocji Rok Ważności Konta, której kod aktywacyjny to * 136 * 11 * 10 #. Nic za nią nie zapłacisz, ale pamiętaj, żeby doładować konto za minimum 5 zł. Warto uruchomić
  • Odpowiedz
  • 1
@resuf uważaj na ludzi którzy mają tel od operatora, przestaje taki płacić abonament to Ci telefon zablokują. Ja też bym Oneplus 5t brał
  • Odpowiedz
#elektronika czym najprościej spalić kamerę w #gsm ? Bo mam nowy telefon, naklejka albo spada z kamery albo blokuje też czujnik twarzy i się telefon blokuje/nie blokuje podczas rozmowy - a nie potrzebuję żeby mnie rząd nagrywał.

10 W laserowy wskaźnik da radę? Wcześniej trzeba czymś przeciąć i usunąć pokrywę kamery (filtr?) #diy

#nieprzyjacieleniewoli #tor ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, mam poważny problem. Mam podejrzenie, że na moim telefonie zainstalowano oprogramowanie szpiegowskie typu Cerberus (o ile dobrze kojarzę nazwę) lub Spyphone. W Internecie wyczytałem, że w usunięciu może pomóc hard reset w trybie DFU. I tu pojawia się moje pytanie: czy to pomoże? Jeśli tak, to czy ktoś z was mógłby mnie poinstruować jak to zrobić? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm #android Mirki opłaca się kupić Huawei p9 lite mini chcąc poczekać na roota i LOS?
Czy lepiej szukać jeszcze p8 lite?
Ogólnie do wyboru są:
-p9 lite mini
-p8 lite
-smart nova
Bardziej niż o bebechy wewnątrz chodzi mi o TWRP Root i ew. LOS jakby coś się na standardowym romie krzaczyło.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm #iphone #ios #kiciochpyta
Co musi się stać żeby oddany do serwisu telefon zaczął pokazywać inny numer seryjny i IMEI niż ten na jego pleckach? Pytam bo zanim zacznę kręcić aferę serwisowi wolę się upewnić czy są inne możliwości. Liczę na Waszą pomoc.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocz_ownik: no to jak działa i skoro tak zrobili i to jest poważny serwis, więc musieli takie praktyki stosować wcześniej, skoro dalej to robią to myśle że nie masz sie do czego p-----------ć, ale to tylko moje rozumowanie, musisz dokładniej poszperać, ale raczej nie tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
#lycamobile #niemcy #gsm

mam niemiecki starter lyca, zarejestrowałem karte online ale dalej nie chce dzialac, pokazuje brak sieci i tylko alarmowe. Chcialem ja miec odrazu gotową gdybym byl za granica żebym tam nie musial rejestrowac itd.

czy to możliwe ze karta nie chce sie aktywować bo jest w polskim roamingu? i musi miec dostep do niemieckiej sieci i nadajnikow zeby sie uruchomić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mirunek karta niemiecka ale jestem w pl caly czas, jak daje siec manual to mam do wyboru opcje Germany i Roaming. karta niby zarejeatrowana przedwczoraj
  • Odpowiedz