Mireczki jaka alternatywa dla Hakko FX-951 70W dostępna w Polsce? #elektronika #gsm Oczywiście w podobnej lub trochę wyższej cenie.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 0
@hrumque można szczypce do tego dokupić?
- 0
800 netto, coś się znajdzie?
@onivio: nie mam pojęcia, googluj gdzie taniej
można szczypce do tego dokupić?
na 99% nie, bo cała idea i piękno działania - jest w grotach będących równocześnie grzalką, grotem i termoparą, więc niezbyt jest jak zrobić z tego szczypce...
Chcę spróbować wymienić kompletną obudowę i szkło w swoim #samsung #note3 bo aktualnie wygląda tragiczne(pic rel w kom). Powodzenie operacji jest baaardzo bardzo znikome. Trzeba odseparowac komplet tj. amoled, digitizer i gorilla glass od midframe a pozniej gorilla glas od amoled i digitizera ;) Mam komplet części, drut molibdenowy, plastikowe skrobaczki, hot aira, izopropanol i oliwe z oliwek(calkiem dobrze radzi sobie z LOCA). Potrzebuje jakieś protipy, może jakiś
źródło: comment_DG4tZbOqecjJkzCzpUqnBN4CAQzH0puf.jpg
Pobierz@kirukisu życzę sukcesów...
- 0
Mieszkam poza Polska, rok temu bylem w PL od listopada od stycznia i rejestrowalem sie z numerem w polskim Virgin Mobile, ostatni raz doladowywany chyba w styczniu. Za pare dni lece do Polski, czy ten nr bedzie wciaz aktywny i to kwestia doladowania czy od nowa caly proces rejestracji z jakims dostawca? #telefony #gsm
- 1
Mirki,
Rozwaliłem dziś telefon, miałem iPhone7. Po iOS 11 miałem ochotę go roztrzaskać - po każdym kolejnym update działał co raz gorzej, no i niestety źle skończył.
Musze kupić coś nowego. Ogólnie to mam dwa telefony - iPhone i Xiaomi Redmi 4X.
Od
Rozwaliłem dziś telefon, miałem iPhone7. Po iOS 11 miałem ochotę go roztrzaskać - po każdym kolejnym update działał co raz gorzej, no i niestety źle skończył.
Musze kupić coś nowego. Ogólnie to mam dwa telefony - iPhone i Xiaomi Redmi 4X.
Od
Ten No limit 60mb w tmobile to szału nie robi. 9mb średnio w ciągu dnia. Przynajmniej w centrum Krakowa. #gsm
źródło: comment_uXXQyJPP8FdZ3G4ClSN6d0k8Jo3RBJPt.jpg
Pobierz@DanielPlainview: czyli standard u operatorów GSM, kilka lat temu władowałem się w umowę z plusem, na początku śmigało, a jak już nie mogłem odstąpić od umowy, z dnia na dzień spowolniło, potem jak nałapali tysiące klientów, ale nie poprawili infrastruktury to net praktycznie nie działał(poza 2-6 rano).
@DanielPlainview: na podkarpaciu mam srednio 30-35 po poludniu przed poludniem okolice 50
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Od pół roku jestem w #plush. Mam pytanie jak innym działa tam internet na telefonie. Poza godzinami szczytu internet działa ok. Między 16-22 w telefonie internet muli. Pierwsze wejście na stronę muli, potem klikając na niej jest ok. Inna strona - to samo, pierwsze wejście muli potem ok. W tym samym czasie jeśli udostępnię internet po wifi na laptopie net chodzi idealnie. Ustawienia telefonu przywróciłem do ustawień fabrycznych, sprawdzałem
- 0
@Krol_Dzielni: Mam to samo, jak net muli to pierwsze wejście na stronę trwa długo, a potem jako tako. Inna strona znowu muli itd.
@lecter69: czytałem że w plusie jest priorytetyzacja i niestety pewnie dlatego tak to działa. Ale z drugiej strony za 13zł za nolimit to może przymknę oko.
- 2
@bezczell: Jak chcesz androida, to weź S8 i nie oglądaj się za niczym innym. Ewentualnie, jeśli chcesz absolutnego flagowca, to warto poczekać około 3 miechy do premiery Galaxy S9, bo ponoć ma być bardzo fajny
Gdzie teraz opłaca się najbardziej telefon mieć? Zależy mi na:
- rozmowy no limit
- SMS nie potrzebuje
- w PL nie potrzebuje netu, ale potrzeba mi internet za granicą tak przynajmniej to 1-2GB
- czas umowy to max 12 miesięcy
Może
- rozmowy no limit
- SMS nie potrzebuje
- w PL nie potrzebuje netu, ale potrzeba mi internet za granicą tak przynajmniej to 1-2GB
- czas umowy to max 12 miesięcy
Może
- 2
@mateopoznan: daj spokój. Chęci miał dobre. Tak samo Twój komentarz nic nie wniósł :P
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Plush ABO. W abonamencie na czas nieokreślony za 25 zł otrzymasz nielimitowane rozmowy i wiadomości, 10 GB Internetu (sukcesywnie wzrastający do 20 GB w ciągu 24 miesięcy), w tym 1,5 GB w roamingu (od 01.01.2018 r. nawet więcej - 2 GB) oraz pakiet Social Media. Korzystanie z usług na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest darmowe.
konto usunięte via Android
- 2
Polecacie jakiś internet mobilny? Tak 1-2gb, więcej nie potrzeba. Nie zależy mi na jakiejś szybkości, będzie służył tylko w sytuacjach awaryjnych, więc możliwie jak najtanszy. Może darmowe Aero2? Tylko trochę obawiam się tego wysyłania skanu dowodu osobistego.
#kiciochpyta #internet #internetmobilny #gsm #aero2
#kiciochpyta #internet #internetmobilny #gsm #aero2
Polecamy, abyś kupił starter do 50GB po doładowaniu i wybraniu promocji Nowy Plush. Zrobisz to, wpisując kod * 147 * 23 # koszt to 5 zł. Dzięki temu starterowi zyskasz dodatkowe GB zależnie od kwoty, jaką doładujesz. Możesz skorzystać również z promocji Rok Ważności Konta, której kod aktywacyjny to * 136 * 11 * 10 #. Nic za nią nie zapłacisz, ale pamiętaj, żeby doładować konto za minimum 5 zł. Warto uruchomić
- 2
#elektronika czym najprościej spalić kamerę w #gsm ? Bo mam nowy telefon, naklejka albo spada z kamery albo blokuje też czujnik twarzy i się telefon blokuje/nie blokuje podczas rozmowy - a nie potrzebuję żeby mnie rząd nagrywał.
10 W laserowy wskaźnik da radę? Wcześniej trzeba czymś przeciąć i usunąć pokrywę kamery (filtr?) #diy
#nieprzyjacieleniewoli #tor ( ͡° ͜ʖ ͡°
10 W laserowy wskaźnik da radę? Wcześniej trzeba czymś przeciąć i usunąć pokrywę kamery (filtr?) #diy
#nieprzyjacieleniewoli #tor ( ͡° ͜ʖ ͡°
@decentralizacja: nie bardziej niż p-----------e jej 10W laserem które zostawi ślad na soczewce
@Sihill_pl: ZBĘDNY BAJER ŻEBY RZĄD ŚWIATOWY WIEDZIAŁ KIEDY MASZ TELEFON PRZY GŁOWIE I KONTROLOWAŁ TWOJE MYŚLI ZA POMOCĄ FAL EM/WIFI/LTE+/BT/MAGNETOMETRU
Miraski, mam poważny problem. Mam podejrzenie, że na moim telefonie zainstalowano oprogramowanie szpiegowskie typu Cerberus (o ile dobrze kojarzę nazwę) lub Spyphone. W Internecie wyczytałem, że w usunięciu może pomóc hard reset w trybie DFU. I tu pojawia się moje pytanie: czy to pomoże? Jeśli tak, to czy ktoś z was mógłby mnie poinstruować jak to zrobić? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie
#pytanie
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: jeśli chodzi o Cerberusa to wołam eksperta @szepard_prime
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Ja obstawiam pierwsze objawy schizofrenii a nie programy szpiegowskie
- 1
#telefony #gsm #iphone #ios #kiciochpyta
Co musi się stać żeby oddany do serwisu telefon zaczął pokazywać inny numer seryjny i IMEI niż ten na jego pleckach? Pytam bo zanim zacznę kręcić aferę serwisowi wolę się upewnić czy są inne możliwości. Liczę na Waszą pomoc.
Co musi się stać żeby oddany do serwisu telefon zaczął pokazywać inny numer seryjny i IMEI niż ten na jego pleckach? Pytam bo zanim zacznę kręcić aferę serwisowi wolę się upewnić czy są inne możliwości. Liczę na Waszą pomoc.
@kocz_ownik: no to jak działa i skoro tak zrobili i to jest poważny serwis, więc musieli takie praktyki stosować wcześniej, skoro dalej to robią to myśle że nie masz sie do czego p-----------ć, ale to tylko moje rozumowanie, musisz dokładniej poszperać, ale raczej nie tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocz_ownik: oddawaj tylko do autoryzowanych resellerow
- 2
#lycamobile #niemcy #gsm
mam niemiecki starter lyca, zarejestrowałem karte online ale dalej nie chce dzialac, pokazuje brak sieci i tylko alarmowe. Chcialem ja miec odrazu gotową gdybym byl za granica żebym tam nie musial rejestrowac itd.
czy to możliwe ze karta nie chce sie aktywować bo jest w polskim roamingu? i musi miec dostep do niemieckiej sieci i nadajnikow zeby sie uruchomić?
mam niemiecki starter lyca, zarejestrowałem karte online ale dalej nie chce dzialac, pokazuje brak sieci i tylko alarmowe. Chcialem ja miec odrazu gotową gdybym byl za granica żebym tam nie musial rejestrowac itd.
czy to możliwe ze karta nie chce sie aktywować bo jest w polskim roamingu? i musi miec dostep do niemieckiej sieci i nadajnikow zeby sie uruchomić?
Pytanko po wymianie bateri Huawei p8 nie laduje, a dokladniej pokazuje ladowanie ale nie idzie nic do góry ma ktoś pomysł. Wymiana gniazda noe pomogła. #gsm #niebieskiepaski #diy #kiciochpyta ?


























#gsm #xiaomi #telefony #huawei #smartfon
Ja bym cisnal w strone xiaomi ze wzgledu na baterie 4000mAh, gdzie huawei ma 3000.
Nie wiem jak wypada porownanie procesorow od H z tymi od X, natomiast pod tym wzgledem 4x<rn4.
Systemy chyba dosc podobne miui vs emiui, pytanie czy aparat to wazna kwestia, bo wtedy pewnie huawei wypada lepiej.