#plusgsm #gsm #plus
Mam w plusie neta i komorke, minal czas umowy, dzwoni typ z nowa... 20zl za samsunga j7 30zl za abonament. normalnie abonament kosztuje 70zl ale 10zl za efakture mniej i za smartdom polowa mnie czyli 30zl. mowie ze bede rezygnowal z neta chyba jednak bo mam lepsza oferte i czy wtedy nie bede placil regularne tych 60zl abonamentu - typ mowi - nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cukru: @freakshow: @camelinthejungle:
Zgadza sie, jakbym chcial jakosc lustrzanki to bym kupil lustrzanke, ale sa telefony w takim przedziale z lepszym i gorszym aparatem.

Z tego co wyczytalem to Galaxy S7 wypada spoko, niby sa aukcje po 950zl z Chin ale to pewnie lewizna? Wiec bede szukal w moich granicach tego modelu. Ale ciagle czekam na propozycje
  • Odpowiedz
Umowa z #play kończy mi się w lutym przyszłego roku. Jest możliwość rozwiązania umowy wcześniej? Jakie są tego ewentualne konsekwencje?

Juz mnie ch%# chce strzelić z ich zasięgiem!

#gsm #siecikomorkowe
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, mam problem z telefonem. Mam abonament w #tmobile. Roaming na numerze jest wyłączony, a w telefonie włączony. Nie działa i to jest ok. Problem pojawia się gdy wyjeżdżam w góry i gubię zasięg GSM. Spoko nic nie działa. Jak zasięg wróci, to tylko GSM, a LTE/3G, etc. nie śmiga od razu. Muszę zrestartować telefon, żeby mieć internet. Czemu tak? Macie jakieś pomysły?
#iphone #iphone5s
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak kupić starter do głownie internetu na miesiąc to jakiego operatora? Po miesiącu karta zostanie zniszczona tak czy siak
#gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lsrrdc Kup starter w byle jakiej sieci np. w Plusie zarejestruj go/aktywuj i przenieś do Play, będziesz miał/a 50 GB na 5 miesięcy.
  • Odpowiedz
Mirasy, właśnie zadzwonił do mnie numer z Kuby, nie odebrałem oczyffko i nie mam zamiaru oddzwaniać.

Afera telefonowo - kubańska nie oszczędza nawet Bogu ducha winnych mirków. Strzeżcie swoich dzieci! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#oszukujo #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Heart Do mnie nie chcą dzwonić, aczkolwiek kiedyś jakiś czas temu ktoś z Kongo dobijał się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@JareQ wszystko zalezy od tego co masz w OWU i jak potem zglosisz szkodę. Zaraz bedzie masa komentarzy że oszukujo ale ja mam i działa - 2 wymienione telefony , 1 ekran w lapku , potem cały lapek i matryca telewizora.
  • Odpowiedz
Czego u mojej babki w domu nie ma prawie wcale zasięgu 3g, lte? Tylko okno otworze albo wyjdę za drzwi na dwór i pełny zasięg Internet śmiga. Babka ma stara Nokię więc w 2g jakiś tam zasięg ma. Chałupa stara drewniana, okna plastikowe. I co tam chodzi? Coś zakłóca fale czy co? Jakieś wzmacniacze są, czy to gowno warte? #gsm #telefony #android #smartfon #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy zastanawiam się nad zmianą operatora telefonu.

Obecnie jestem w RedBullMobile - płacę 30zł/miesiąc i ogólnie mnie ta oferta urządza, gdyż mam:
- nielimitowane rozmowy
- nielimitowane smsy
- internet niby jest 3GB, ale komórka pokazywała zużycie nawet i 10GB i wszystko było cacy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurczaczak orange free na kartę, 25 zł, no limit i dużo Internetu, ostatnio dostałem 50 gb, wszystko się kumuluje. Warto włączyć odnawianie pakietu automatycznie, oraz doładować za 100, większe bonusy są
  • Odpowiedz
Może oferta Plusha Cię zainteresuje? Polecamy nowy Plush ABO za 25 zł. Możesz wybrać pomiędzy abonamentem na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. W opcji na czas nieokreślony dostaniesz: nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y/MMS-y, 10 GB Internetu, pakiet Social free oraz stażowe, dzięki którym zgarniesz jeszcze więcej Internetu. W ofercie na 24 miesiące otrzymasz dodatkowo 3 miesiące z darmo (przenosząc numer z mix-a lub abonamentu), a pakiet internetowy wzrośnie do
  • Odpowiedz
#telefony #orange #play #telefon #zmianatelefonu #plus #gsm

Przymierzam się do zmiany telefonu, obecnie mam Sony Xperia M4 Aqua z problematycznie działającym mikrofonem i brakiem pamięci - jego najwieksze wady. Interesuje mnie telefon z abonamentem do 50-70 zł / miesięcznie.

Jaka sieć teraz ma najlepszą ofertę?
Telefon, który ma spełniać moje wymagania - 16 GB pamięci, w miarę świeży względem softu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ottis_McCoy: Właśnie nie jestem przekonany do telefonów marek Xiaomi lub Huawei - zwyczajnie miałem styczność z nimi i osobami co je posiadają i według opinii ich użytkowników - te telefony są fajne i działają płynnie przez pierwsze miesiące, a później zaczynają się problemy z bateriami, ekranami.
@szajbi_: O J5/J7 pomyślę, nie wiem czy sens jest dopłacać do J7 ale jak dadzą dobrą ofertę to skorzystam.
  • Odpowiedz
@kokus co do Huawei- moge polecić. wytrzymały telefon. Mam od dwóch lat p8 lite
Ok, jasne, robiłam już ze dwa, może trzy razy reset do ustawień fabrycznych, żeby pozapominało hasła, apki, bo mu w życiu ciężko było i po resecie telefon jak marzenie! Serio :D
Wytrzymał kąpiel w wannie i w jeziorze, setki jeśli nie tysiące upadków, co prawda pękł mi ekran, bo raz na mrozie wypadł mi z rąk przez
  • Odpowiedz
Jak wypłacić środki z karty w play? Telefon jest praktycznie nieużywany, ale brat nie chce stracić nr, wiem że można włączyć rok ważności konta i to chciał zrobić, ale w jego taryfie jest to niedostępne a w przypadku zmiany taryfy środki zgromadzone na koncie przepadają ().

Na koncie jest jakieś 70zł jak to wypłacić z najmniejszą stratą? da się jakoś doładować steam za sms albo jakieś paysafecard czy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Mirków ma wiedzę na temat wzmacniania sygnału GSM w miejscu o słabym zasięgu? Mam w rodzinie taki dom, w którym jest ciężko z zasięgiem pomimo tego, że niedaleko jest stacja przekaźnikowa. Chciałbym zainstalować repeater/wzmacniacz ale brak mi doświadczenia. Ktoś potrafi coś doradzić?

#elektronika #gsm #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raFFcio jest to nielegalne , możesz mieć z tego tytułu problemu , bo jeżdżą i sprawdzają skąd dochodzi taki duży sygnał.. Taki wzmacniacz musi zamontować operator GSM.
  • Odpowiedz
@raFFcio jest możliwość u operatora , kiedyś się dowiadywałem to koszt 2000 zł.

Te z allegro to nielegalne , wiem bo u teściów taki był na wsi jak i i pozostałych mieszkancow wioski. Był kiedyś alert że jeżdżą i sprawdzają skąd pochodzi ten wzmocniony sygnał. Wtedy wylaczalo się to z prądu i tyle, ale czasami można nie zdążyć ;)

Poczytaj w Googlach
  • Odpowiedz
#orange #gsm #prepaid #siecikomorkowe
Hej Mireczki :) 8 stycznia kończy mi umowa w Orange. Słyszałam, że teraz mają bezkonkurencyjną oferte 30 gb za 25 zł (dla przenoszących numer 50GB! :( ). Czy da sie jakoś przejść na kartę z abonamentu przez internet?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach