Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 36
@ANTYPOLAND: xddd chłop co odklejony. Typ na zdjęciach i filmikach wygląda jak typowy chudy szczur, a sapie jakby miał 2 metry i był mistrzem UFC. Tak, gość jest na strzała. Myśli, że się wytatuował na szyi i każdy pomyśli, że jest mega twardy. Otóż nie. Po tym jego filmiku stwierdzam, że to zwykły sebixowy pajac jakich wielu w Polsce. Szczeka jak chichuaua. A za to nawoływanie do "odstrzeliwania" Ukraińców powinien
@ANTYPOLAND: 90' i niska przestępczość. Hahahahahahahaha
- 0
Rezerwacje torów dla szkółek i innych aerobików na publicznych basenach to jest patologia organizacyjna. Jak z tego skorzystac? #basen #gorzekiezale
źródło: comment_1642409812L9Xo0V9fHKWLxdKoiXAN0L.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@supernick: chyba nie bardzo pamiętasz jak było z inpostem na początku orlen sraczka pewnie się rozkręci z czasem ¯\_(ツ)_/¯
- 1
Jakie to jest przykre i smutne, że żyjemy w kraju gdzie podnoszą nam mandaty, zamykają drogę przed ewentualnym dochodzeniem swoich spraw w sądzie przy próbie wyłudzenia przez policjanta, a stado baranów (99% to p---y drogowe co nawet najprostszego poślizgu nie będą w stanie opanować) się z tego cieszy. Dlaczego my jako naród tak bardzo lubimy być traktowani batem :(
Dla osób dużo jeżdżących polecam zestaw:
- dobra kamerka
- jammer laserowy
- yanosik
Dla osób dużo jeżdżących polecam zestaw:
- dobra kamerka
- jammer laserowy
- yanosik
- 3
jedna z niewielu fajnych osób w pracy zaczęła pracować z domu i teraz na jej miejscu niedaleko mnie siedzi normiczka, jest głośna, dynamiczna i ciągle gada o imprezach (╯︵╰,)
#pracbaza #normictwo #gorzekiezale #s----------e #samotnosc
#pracbaza #normictwo #gorzekiezale #s----------e #samotnosc
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Idę wynieść śmieci, a tam ktoś mi z-----ł wycieraczkę spod drzwi xD jeszcze wczoraj o 1 w nocy była na miejscu. #zalesie #gorzekiezale
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 300
Ja p------ę, jadę sobie spokojnie na 3pasmowej drodze ( #warszawa ), oczywiście prawym pasem, ok 70km/h przy ograniczeniu do 60. Na zderzaku siada mi taksiarz i pomimo możliwości wyprzedzenia mnie zarówno środkowym jak i lewym pasem trzyma zajebiście bezpieczny odstęp 5-10cm . Po paruset metrach wyprzedza mnie i wymachuje rękami z pretensją do mnie. Czy do cholery żeby pracować w #taxi trzeba robić jakieś testy na inteligencję i
- 284
@sztefen_muller: większość taksówkarzy to nieudacznicy życiowi
- 376
@sztefen_muller: wiesz ile mu ten 20 letni disel spalił jak Cię wyprzedzał? On na to będzie cały dzień zarabiać przez tych złodziei z Ubera ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 236
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, żona przegięła, ale stary, forma. Twoja wypowiedz zaogniła atmosferę. Wystarczyło powiedzieć: wiesz co, nic nie przygotowałem, bo w zeszłym roku ty nic nie przygotowałaś i dlatego uznałem, że to po prostu nie jest dla Ciebie ważne - po prostu mnie uczono, że rocznica ślubu jest okazją do świętowania dla obojga. Ale skoro jednak jest, to możemy sobie coś jutro ogarnąć (w domyśle: i oboje za to zapłacić). Ps.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak sobie tak ułożyłeś przed ślubem tak masz.
U mnie to święto obu osób i robimy sobie wspólny prezent.
Po drugie warto kilka dni wcześniej zapytać czy robimy sobie prezenty albo robimy coś wspólnie.
Popełniałem takie same błędy przy pierwszym, w drugim stawiam na komunikację i zrozumienie oraz równość.
U mnie to święto obu osób i robimy sobie wspólny prezent.
Po drugie warto kilka dni wcześniej zapytać czy robimy sobie prezenty albo robimy coś wspólnie.
Popełniałem takie same błędy przy pierwszym, w drugim stawiam na komunikację i zrozumienie oraz równość.
- 3
20 lat w developerce, ostatnio zmuszony kodzę pod Windowsa, więc postawiłem sobie wirtualkę, odpaliłem Win10, wszystko pięknie skomplikowane i po uruchomieniu błąd odczytu pliku config.json. Konsola debugowania nie chce się odpalić, więc zmiany po omacku, jakieś dodatkowe okna to pokazywania ścieżki do pliku, wszystko gra... Po 2 godzinach odkryłem na nowo fakt, że nie skonfigurowany Windows przecież tworzy plik config.json.txt i ukrywa rozszerzenie... głupi ja.
#zalesie #gorzekiezale #
#zalesie #gorzekiezale #
Kurde faja, chce mi się srać, ale czekam na kuriera i jak znam życie, które kopie mnie w dupę, to jak pójdę się wysrać, to on akurat przyjdzie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#takasytuacja #problem #gorzekiezale #zalesie #problemytrzeciegoswiata #kurier #dpd
#takasytuacja #problem #gorzekiezale #zalesie #problemytrzeciegoswiata #kurier #dpd
- 0
Jadę sobie wczoraj A4 przez #katowice (kierunek Wrocław). Korek jak ch*** zaczynający się niemal za bramkami aż do miejsca https://goo.gl/maps/yDzZWbpNSMD6WsDeA a tam zwężenie do jednego pasa i jakiś remont wiaduktu ale godzina lekko po 17:00 i nic się nie robi a ludzie tracą czas.
Nie można tak niewralgicznych remontów robić całodobowo?
#gorzekiezale (╯︵╰,)
Nie można tak niewralgicznych remontów robić całodobowo?
#gorzekiezale (╯︵╰,)
- 8
@yale: można, dlatego oni teraz nic nie robią, ale już przygotowali pasy do remontu, który zaczną na jesieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yale: nie, bo praca w nocy = wyższa stawka dla pracownika, a w Polszy nadal obowiązuje przy przetargach/konkursach/zleceniach wzór, że najkorzystniejsza oferta to ta najtańsza ;-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Napiprojekt to jest żałosne gunwo! Jeszcze jakiś czas temu jako tako to działało, teraz pobiera 1/10 napisów, których jest w pi2du w sieci! Do tego jeszcze te francowate otwieranie przeglądarki: znalazł napisy? Hurra, otwórzmy z tej okazji przeglądarkę! Nie mamy dla ciebie napisów? Nic straconego, otworzymy dla ciebie przeglądarkę! Żal.pl #oswiadczeniezdupy #gorzekiezale
Tak, prawo (stanowione) jest narzędziem opresji w rękach złych ludzi (to jest: przejawiających złą wolę względem nie-należącego-do-klasy-panującej "szaraka"). Jeszczejak. A o co chodzi? |૦ઁ෴૦ઁ|
Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oglądałem wykładu乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ ale mi się taka myśl nasunęła po przeczytaniu tego.
#prawo #takaprawda #gorzekiezale #libertarianie #libertarianizm
Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oglądałem wykładu乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ ale mi się taka myśl nasunęła po przeczytaniu tego.
#prawo #takaprawda #gorzekiezale #libertarianie #libertarianizm
źródło: comment_1616162309vE9qf060mLBZDtAcIOwZUt.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@januszekkk: jeszcze usecrypt i frugo
@januszekkk: ta reklama jest żenująca ;p
























Komentarz usunięty przez autora