Jak ja nienawidzę tych pedalarzy którzy pędzą po tych ścieżkach szczególnie gdy pada deszcz i w dupie mają wszystkich pieszych i jeszcze się do nich sapają jak ktoś idzie ścieżką rowerową albo przechodzi przez nią. Za nic mają bezpieczeństwo pieszych ignoranci, nie biorą pod uwagę że dzieci mogą przebiec przez ścieżkę rowerową, że osoby starsze nagle nie odskoczą z niej na bok, niektórzy nie mogą nawet głowy obrócić żeby się rozglądnąć na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ANTYPOLAND: xddd chłop co odklejony. Typ na zdjęciach i filmikach wygląda jak typowy chudy szczur, a sapie jakby miał 2 metry i był mistrzem UFC. Tak, gość jest na strzała. Myśli, że się wytatuował na szyi i każdy pomyśli, że jest mega twardy. Otóż nie. Po tym jego filmiku stwierdzam, że to zwykły sebixowy pajac jakich wielu w Polsce. Szczeka jak chichuaua. A za to nawoływanie do "odstrzeliwania" Ukraińców powinien
  • Odpowiedz
Jakie to jest przykre i smutne, że żyjemy w kraju gdzie podnoszą nam mandaty, zamykają drogę przed ewentualnym dochodzeniem swoich spraw w sądzie przy próbie wyłudzenia przez policjanta, a stado baranów (99% to p---y drogowe co nawet najprostszego poślizgu nie będą w stanie opanować) się z tego cieszy. Dlaczego my jako naród tak bardzo lubimy być traktowani batem :(

Dla osób dużo jeżdżących polecam zestaw:
- dobra kamerka
- jammer laserowy
- yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adasi niestety ten tekst o opanowaniu poslizgu wytracil powage z Twojego postu xD

Tez nie popieram mandatow tylko rozsadne rozstawienie ograniczen predkosci tak aby poruszac sie sprawnie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------ę, jadę sobie spokojnie na 3pasmowej drodze ( #warszawa ), oczywiście prawym pasem, ok 70km/h przy ograniczeniu do 60. Na zderzaku siada mi taksiarz i pomimo możliwości wyprzedzenia mnie zarówno środkowym jak i lewym pasem trzyma zajebiście bezpieczny odstęp 5-10cm . Po paruset metrach wyprzedza mnie i wymachuje rękami z pretensją do mnie. Czy do cholery żeby pracować w #taxi trzeba robić jakieś testy na inteligencję i
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, żona przegięła, ale stary, forma. Twoja wypowiedz zaogniła atmosferę. Wystarczyło powiedzieć: wiesz co, nic nie przygotowałem, bo w zeszłym roku ty nic nie przygotowałaś i dlatego uznałem, że to po prostu nie jest dla Ciebie ważne - po prostu mnie uczono, że rocznica ślubu jest okazją do świętowania dla obojga. Ale skoro jednak jest, to możemy sobie coś jutro ogarnąć (w domyśle: i oboje za to zapłacić). Ps.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak sobie tak ułożyłeś przed ślubem tak masz.
U mnie to święto obu osób i robimy sobie wspólny prezent.
Po drugie warto kilka dni wcześniej zapytać czy robimy sobie prezenty albo robimy coś wspólnie.

Popełniałem takie same błędy przy pierwszym, w drugim stawiam na komunikację i zrozumienie oraz równość.
  • Odpowiedz
20 lat w developerce, ostatnio zmuszony kodzę pod Windowsa, więc postawiłem sobie wirtualkę, odpaliłem Win10, wszystko pięknie skomplikowane i po uruchomieniu błąd odczytu pliku config.json. Konsola debugowania nie chce się odpalić, więc zmiany po omacku, jakieś dodatkowe okna to pokazywania ścieżki do pliku, wszystko gra... Po 2 godzinach odkryłem na nowo fakt, że nie skonfigurowany Windows przecież tworzy plik config.json.txt i ukrywa rozszerzenie... głupi ja.

#zalesie #gorzekiezale #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę sobie wczoraj A4 przez #katowice (kierunek Wrocław). Korek jak ch*** zaczynający się niemal za bramkami aż do miejsca https://goo.gl/maps/yDzZWbpNSMD6WsDeA a tam zwężenie do jednego pasa i jakiś remont wiaduktu ale godzina lekko po 17:00 i nic się nie robi a ludzie tracą czas.
Nie można tak niewralgicznych remontów robić całodobowo?
#gorzekiezale (,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yale: nie, bo praca w nocy = wyższa stawka dla pracownika, a w Polszy nadal obowiązuje przy przetargach/konkursach/zleceniach wzór, że najkorzystniejsza oferta to ta najtańsza ;-)
  • Odpowiedz
Napiprojekt to jest żałosne gunwo! Jeszcze jakiś czas temu jako tako to działało, teraz pobiera 1/10 napisów, których jest w pi2du w sieci! Do tego jeszcze te francowate otwieranie przeglądarki: znalazł napisy? Hurra, otwórzmy z tej okazji przeglądarkę! Nie mamy dla ciebie napisów? Nic straconego, otworzymy dla ciebie przeglądarkę! Żal.pl #oswiadczeniezdupy #gorzekiezale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak, prawo (stanowione) jest narzędziem opresji w rękach złych ludzi (to jest: przejawiających złą wolę względem nie-należącego-do-klasy-panującej "szaraka"). Jeszczejak. A o co chodzi? ||

Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oglądałem wykładu() ale mi się taka myśl nasunęła po przeczytaniu tego.

#prawo #takaprawda #gorzekiezale #libertarianie #libertarianizm
wygolony_libek-97 - Tak, prawo (stanowione) jest narzędziem opresji w rękach złych lu...

źródło: comment_1616162309vE9qf060mLBZDtAcIOwZUt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach