Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jadę sobie spokojnie na 3pasmowej drodze ( #warszawa ), oczywiście prawym pasem, ok 70km/h przy ograniczeniu do 60. Na zderzaku siada mi taksiarz i pomimo możliwości wyprzedzenia mnie zarówno środkowym jak i lewym pasem trzyma zajebiście bezpieczny odstęp 5-10cm . Po paruset metrach wyprzedza mnie i #!$%@? rękami z pretensją do mnie. Czy do cholery żeby pracować w #taxi trzeba robić jakieś testy na inteligencję i przyjmują tylko tych z IQ w przedziale 40-60? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motoryzacja #gorzekiezale #ruchdrogowy
  • 31
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: akurat to był jakiś 15letni prius, ale takich asów też kojarzę, czasem jak jeżdżę służbowo taxi (z jakichś powodów uber/bolt nie wchodzi w grę) to widzę:
4 bieg, 40km/h, 1200 obr/min? To najwyższy czas wrzucić 5-tke xD
  • Odpowiedz
Czy do cholery żeby pracować w #taxi trzeba robić jakieś testy na inteligencję i przyjmują tylko tych z IQ w przedziale 40-60? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@sztefen_muller: tak, ale jak umiesz jeszcze liczyć na tyle dobrze zeby wydać reszty to można jeszcze zostać kurierem.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Kurierzy akurat aż tak mi nie przeszkadzają. Fakt, #!$%@?ą tymi busikami, a w czasie dostawy często stają gdzie popadnie (ale wiadomo - terminy gonią, w mieście słabo z parkowaniem, a noszenie x-kilogramowej paczki przez kilkaset metrów od parkingu jest średnio spoko), ale nie spotkałem się nigdy z atakiem agresji/chamstwa na drodze. A np. wymuszanie odszkodowań to specjalność taksiarzy- kurierzy jeżdżą autami które nie są ich własnością, więc raczej unikają stłuczek.
  • Odpowiedz
@sztefen_muller a to rzeczywiście frustrat. Typowy cierp jest typowy XD

Kiedyś jeden cierp by mnie na przejściu potrącił, łaskawie wyhamował 0,5m przedemną, a wzrok miał jakbym mu w twarz napluł. Zapomniałem przecież, że ich światła żadne nie obowiązują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz