Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę tych pedalarzy którzy pędzą po tych ścieżkach szczególnie gdy pada deszcz i w dupie mają wszystkich pieszych i jeszcze się do nich sapają jak ktoś idzie ścieżką rowerową albo przechodzi przez nią. Za nic mają bezpieczeństwo pieszych ignoranci, nie biorą pod uwagę że dzieci mogą przebiec przez ścieżkę rowerową, że osoby starsze nagle nie odskoczą z niej na bok, niektórzy nie mogą nawet głowy obrócić żeby się rozglądnąć na przejściu DDR bo mają np problemy z szyją albo im się zwyczajnie nie chce. Leje deszcz, wieje wiatr, a ty masz jeszcze patrzeć czy jakiś patus nie nadjeżdża rowerem i żeby go jeszcze przepuścić. No kurna, mam ważniejsze sprawy niż rozglądać się co sekundę czy jakiś patus nie jedzie. To oni powinni zwalniać jak zbliżają się do pieszych, ale nie, będą pruć a potem jeszcze kogoś potrącą i będą się wypierać i paprać ze mieli pierwszeństwo, g#wno nie pierszeństwo, pieszy ma pierszeństwo a nie ty, po drugie świat nie kręci się wokół ciebie ignorancie. Szkoda że policja nie rzuca takim piratom drogowym kolczatek pod koła rowerów, wystarczyłoby kilka takich akcji i już by się im odechciało szaleć #zalesie #gorzekiezale #deszcz #rower #pedalarze #drogi #polskiedrogi #pogoda
  • 10
@ANTYPOLAND: Znalezione w sieci:
"Jak ja nienawidzę tych pedalarzy którzy pędzą po tych ulicach szczególnie gdy pada deszcz i w dupie mają wszystkich pieszych i rowerzystów i jeszcze się do nich sapają jak ktoś idzie ulicą albo przechodzi przez nią. Za nic mają bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów ignoranci, nie biorą pod uwagę że dzieci mogą przebiec przez ulicę, że osoby starsze nagle nie odskoczą z niej na bok, niektórzy nie mogą
@ANTYPOLAND: Od 21 wrzesnia. Od tego dnia wejście przez pieszego na drogę dla roweróww nieodpowiednim miejscu (np. poza przejściem dla pieszych lub nieoznakowanym miejscem do przekraczania drogi) skończy się mandatem w wysokości 50 złotych.
@Gandalfo: ehh niestety zmienili prawo na bardzo faszystowskie i nic na to nie poradzimy. Co k#rwa droga rowerowa to jakiś teren wojskowy że jak postawimy buta 1cm na nią to już możemy dostać mandat? Masakra. A czasami przejscie przez taką ścieżkę jest pół kilometra dalej. Mam zapylac tam bo jaśnie szanownemu rowerzyście się to nie spodoba? Ale patologia
@brakmaila: g#wno prawda, jbc prądem rowerzystów. Mam nadzieję że ludzie się obudzą i będą rzucać kłody pod koła pedalarzom i jak taki pedalarz złamie nogę to następnym razem zwolni przed pieszym a nie jak wariat popyla i na nic nie patrzy