@mlodyernest: Ja robię. W porównaniu do innych kursów które robiłam to jestem pozytywnie zaskoczona. Jakieś drobnostki mi się nie podobają, ale ogólnie na plus. Szeroka wiedza, dużo na przykładach, np narzędzia, zadania domowe itd. Teraz lecę tylko z lekcjami bo na webinary nie mam czasu. Jak za darmo to całkiem, całkiem im wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma być też coś w stylu suplementu do dyplomu,
  • Odpowiedz
Jak to jest, że Google bardziej zależy na ukryciu strategicznie ważnych obiektów, a nasz własny Geoportal ma to w głębokim poważaniu? Swoją drogą ten blur od Google i tak mało przykrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu Bydgoski zakład produkcji trytolu (największy w Europie).
#polska #mapy #mapporn #google #geoportal
St_Atheist - Jak to jest, że Google bardziej zależy na ukryciu strategicznie ważnych ...

źródło: comment_1656245647Bl3TMYUfGdh3jTIKQogpct.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś spotkał się z takim problemem, że przy Google Workspace na Chromie, np. za każdym restartem kompa trzeba do konta logować się ponownie w przeglądarce? Do tego Chromie nie zapamiętuje hasła do konta. W przypadku darmowego Gmaila tego nie ma.

Znalazłem coś takiego Kontrola sesji Google ale tam jest OK i ustawione na "Nigdy nie wymagaj ponownego uwierzytelniania".

#google #workspace #hosting #serwery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do google admin muszę się logować za każdym razem, ale do np Gmail raz i zapamiętuje normalnie. Może to jakieś ustawienia na poziomie konsoli admina ?
  • Odpowiedz
@Lukardio Global Order of Satan to na pewno dobry pomysł na promowanie jakichś wartości w kraju, w którym większość mieszkańców to katolicy (nawet jeśli niepraktykujący)?

Ale GOS to jedno. Co tam robi partia żony Schreibera, która wyganiała dziewczykę z miasta, bo miała tęczową torbę, to ja nie wiem. Kompromitacja totalna.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki. Od niedawna mam smartwach Fossil gen 6 i mam problem z liczeniem kalorii przez aplikacje Google Fit, która jest zainstowana na start w smartwachu i z niej liczone są kroki, kalorie na raczy. Na start pokazuje ok 400-500kcal, nieraz 1200kcal mimo, że nie było żadnej aktywności fizycznej. Raz podczas 2h spaceru policzył spalenie 1000kcal, co wydaje się za dużo. Resetowałam go już 2 razy, ale bez zmian. Zainstalowałam też aplikacje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@sunny-d w fossil gen 6 nie da się zmienić widoku google fit na satelite lub teren. No właśnie trochę mnie irytuje fakt ze zegarek który kosztował ponad 1k, ma tak słabą aplikacje jak google fit, która źle liczy kalorie... Załączam zrzut ekranu z typowym naliczeniem kalorii od północy, gdzie nie było żadnej aktywności ()
Neytiri - @sunny-d w fossil gen 6 nie da się zmienić widoku google fit na satelite lu...

źródło: comment_1660673532KKqOqu67eti7VWCDWfGQ91.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neytiri: Chudniesz w oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja sobie pobrałem autorska aplikacje na wearos która sama ściąga dane z satelity podczas aktywności i zapisane dane eksportuję do googlefit. Nie stosuję naliczania kroków w czasie rzeczywistym przez cały dzień, nie chce mi się zastanawiać czy to tyle czy więcej czy mniej. Tak samo z kaloriami, same się liczą nie wiadomo skąd ( _)
  • Odpowiedz