Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@daaniel121: od piątku ?
@mariancb tak, miałem przypadki, że paczkę mi doreczono a status pokazywał że jeszcze gdzieś jest
- 3
Jak zwykle, paczka za pobraniem to kurier ani grosika nie ma wydać. Dwa złe w plecy a uczucie jakbym miliony stracił (╥﹏╥)
#gorzkiezale #kurier #gls
#gorzkiezale #kurier #gls
- 1
@MichalQ20: oj, domyślam się, że jest taki zapis. Co nie zmienia faktu, że okłamał mnie prosto w twarz, bo wkładając kasę do saszetki dzwoniło aż miło. Po całym dniu roznoszenia paczek ciężko nie mieć nawet złotówki.
- 1
@chemi1962: Nie rozumiem argumentu. Sklep to nie bank, a resztę wydają. Pobranie to usługa o charakterze finansowym za którą pobierają dodatkową opłatę. Kwestia podejścia, jakoś listonosz z PP stara się wydać resztę w miarę możliwości
konto usunięte via Android
- 8
W niedzielę zamówiłem paczkę. Zakupy z Wro do Wro, ale sklep otwarty w takich godzinach, że miałbym problem kupić w tygodniu, więc padło na kuriera. Żona cały czas z młodym w mieszkaniu więc ma kto odebrać paczekę.
Wczoraj dostałem smsa, że paczka będzie we wtorek. Dzisiaj dowiaduję się, że #gls starał się dostarczyć paczkę i niby mu się nie udało. Tyle, że cały czas ktoś był w mieszkaniu.... Dzwonię do kuriera
Wczoraj dostałem smsa, że paczka będzie we wtorek. Dzisiaj dowiaduję się, że #gls starał się dostarczyć paczkę i niby mu się nie udało. Tyle, że cały czas ktoś był w mieszkaniu.... Dzwonię do kuriera
- 1
@dad1111: gls i k-ex to gowno, rowniez nie polecam. jedyne firmy z ktorymi mialem tyle problemu. jednej paczki nie potrafili doreczyc przez miesiac. przysylali smsy ze zaraz doreczenie, siedze na dupie, chwile potem informacja ze doreczenie nieskuteczne bo nie ma mnie w domu. zero telefonu, nic. dno.
- 1
@onionspirit: Korzystałem, ale zamawiałem kuriera to mi przyjechał do firmy po odbiór paczki. Jest tam coś takiego przy DPD jak "Nadanie w oddziale". Ale tego nie sprawdzałem.
W załączeniu masz wycenę, którą uzyskałem dla Twoich rozmiarów paczki (bez rabatu 20% co jest na pierwszą paczkę).
W załączeniu masz wycenę, którą uzyskałem dla Twoich rozmiarów paczki (bez rabatu 20% co jest na pierwszą paczkę).
źródło: comment_MouMBTeq7X5E7Qp4zmVUW7azXUabZiIz.jpg
Pobierz@onionspirit nie musisz nadawać paczki w domu. Wystarczy zapłacić w furgonetka.pl i wydrukować etykietę i dostarczyć do oddziału kuriera. Tyle że tylko w przypadku dpd kurier nie dostanie zlecenia, taki. Kurier DHL mimo że dostarczysz paczkę do oddziału przyjedzie pod twój dom. Ups można nadawać w punktach w mieście.
- 2
Pozdrowienia dla kurierów GLS, którzy z----------ą jak p------i na osiedlowych drogach na Górcach w Warszawie i poruszają się bez widocznych tablic rejestracyjnych z przodu (włożone za szybę, nie do odczytania dopóki się nie podejdzie pod samochód). Rejestracja WJ 5040E. Weszli do bloku zanim zdążyłem zareagować.
#warszawa #gls #kurier
#warszawa #gls #kurier
źródło: comment_c4g7tmVAcCKB6sZ5BdWiAw5L09TMHq5A.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@saldatoreafilo: odbiorca nie ma gotówki:D wtf ?
- 0
@michal-zalewski: i dalej nie mam paczki, jeździ sobie z kurierem. Już pisałem do sklepu żeby reklamowali usługę
- 2
Czy wie ktoś w jakim terminie są realizowane reklamacje w gls? (kurier wydał paczkę nie znanej mi osobie) #gls
@Matis247: 30 dni maja ale z reguły jak zadzwonisz na infolinie to od ręki zjebia kuriera i za 30 min jest u Ciebie
- 0
@pietrek3121: dzięki to będę dzwonił ponownie w poniedziałek
konto usunięte via Android
- 1
Jeżeli mogę wysłać kurierem to co chcę, to po co inpost wrzucal te blaszki?
Przecież mogę wysłać nawet pustą paczkę. To po co zwiększać wagę ponad 50g?
#pocztapolska #dhl #gls #kex #ups #paczkomaty #inpost
Przecież mogę wysłać nawet pustą paczkę. To po co zwiększać wagę ponad 50g?
#pocztapolska #dhl #gls #kex #ups #paczkomaty #inpost
@Ponurarura: Jezu, bo takie był przepisy wynikające z prawa pocztowego Że do 50 gram tylko poczta może wozić.
- 0
@ponurarura list jest po prostu mniejszy, wiecej sie miesci, latwiej przewiezc. Paczka z zalozenia jest szescianem. Łatwiej dociążyć list blaszką (nawet przy koszcie własnym) niż przewieźć mini paczkę.
- 1
Kto mi pomoże skontaktować się z gls? Trzeba ich ostro o------l**. Infolinia dla telefonów stacjonarnych: +48 804 262 262* Infolinia dla telefonów komórkowych: +48 46 814 82 20* mówi tylko wpisz numer paczki no kurde. Wpisuje biuro obsługi to dalej to samo oczywiście w google w pisuje.
#gls #kurier #upskirt #dhl
#gls #kurier #upskirt #dhl
@Duzy_Kotlet: odczekaj i wybierz 2, dojście do tego zajęło mi 5 sekund xD
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Mirki dziwna akcja. Zamówiłem część do samochodu. Dzwoni wczoraj kurier czy jestem w domu. Przyjeżdża po paru minutach. Idę w stronę bramki. Kurier otworzył bramkę położył przesyłkę i pojechał. Nawet nie dał mi się podpisać. Wróciłem do domu po paru minutach meil przesyłka dostarczona hehe.
#oswiadczenie #kurier #gls
#oswiadczenie #kurier #gls
- 0
@Ratriczek: podpisał się pewnie za mnie
@Duzy_Kotlet: no to będzie jeszcze fałszowanie podpisu, ciekawe czy się podpisał za ciebie twoim nazwiskiem
- 2
to w niemczech też czas mierzą od tyłu/odwrotnie ? XD
#pytanie #kiciochpyta #kurier #gls
11.08.2016 18:18 Nadawca nadal numer paczce - paczka nie zostala jeszcze przekazana kurierowi GLS Niemcy Bernau OT Schönow
11.08.2016 16:02 Paczka zostala zeskanowana w filii GLS Niemcy Bernau OT Schönow
#pytanie #kiciochpyta #kurier #gls
- 1
Mirki skoro paczka dziś rano ma status " Paczka przekierowana " to będzie dziś czy dopiero w poniedziałek? Kurier GLS #pytanie #gls #kurier #kiciochpyta
- 0
@Docx: a przekierowanie paczki w GLS nie jest na termin który sobie wybrałeś?
https://gls-group.eu/PL/pl/przekierowanie-paczki
Nie znam trackingów z GLS, tak sobie gdybam.
https://gls-group.eu/PL/pl/przekierowanie-paczki
Nie znam trackingów z GLS, tak sobie gdybam.
- 2
Paczka wysłana z Lublina do Zamościa za posrednictwem #gls powędrowała do Strykowa. Super kurier, bulwo..
#gorzkiezale
#gorzkiezale
@Jestem_Tutaj: Może takie mają procedury? Przypuszczam tylko.
- 0
@Jestem_Tutaj: czasami są takie sytuacje. Raz paczka idzie przez oddział lokalny, a czasami idzie do magazynu głównego. Raczej nie masz się o co martwić

































A
źródło: comment_veLW3dI41ovzcoFODRgwgAo3yBNDFmlP.gif
PobierzTak samo jak z biedronkami i #ewakuacjaboners. U mnie w biedronce akurat nigdy nie były zagracone wyjścia, a na wykopie co chwilę wrzucają z tego fotki ¯\_(ツ)_/¯