Mirki, zamówiłem parę dni temu paczkę i wybrałem GLSa. Dzisiaj patrzę na trackingu, że jest w magazynie w Czeladzi - oho, czyli dzisiaj dostanę paczkę. I co? I nie dostałem. Zamiast tego jakoś z 3h temu dostałem sms, że przesyłka gdzieś tam jest do odbioru, bo adreast nieobecny. No kuffa. Cały dzień siedzę w domu. Na nogach jestem od ok. ~9:30 (ale domofon/dzwonek słyszę). Domofon sprawny. I żadnego kuriera nie było.

A
Atexor - Mirki, zamówiłem parę dni temu paczkę i wybrałem GLSa. Dzisiaj patrzę na tra...

źródło: comment_veLW3dI41ovzcoFODRgwgAo3yBNDFmlP.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolnay1: ja już dość dużo razy korzystałem, siódemka, Inpost, zwykła poczta, DHL, DPD, Geiss a tylko GLS mnie wyjajał. Przypadek? Może... ale tak miałem, to opisałem.

Tak samo jak z biedronkami i #ewakuacjaboners. U mnie w biedronce akurat nigdy nie były zagracone wyjścia, a na wykopie co chwilę wrzucają z tego fotki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Hmm dziwna sprawa. #gls podał mi w mejlu z piątku ze paczka zostanie doręczona dzis. Kiedy sprawdzam statusy ostatne miejsce odbicia to Warszawa w piątek. Zgubili ?

#kurierzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalQ20: oj, domyślam się, że jest taki zapis. Co nie zmienia faktu, że okłamał mnie prosto w twarz, bo wkładając kasę do saszetki dzwoniło aż miło. Po całym dniu roznoszenia paczek ciężko nie mieć nawet złotówki.
  • Odpowiedz
@chemi1962: Nie rozumiem argumentu. Sklep to nie bank, a resztę wydają. Pobranie to usługa o charakterze finansowym za którą pobierają dodatkową opłatę. Kwestia podejścia, jakoś listonosz z PP stara się wydać resztę w miarę możliwości
  • Odpowiedz
W niedzielę zamówiłem paczkę. Zakupy z Wro do Wro, ale sklep otwarty w takich godzinach, że miałbym problem kupić w tygodniu, więc padło na kuriera. Żona cały czas z młodym w mieszkaniu więc ma kto odebrać paczekę.
Wczoraj dostałem smsa, że paczka będzie we wtorek. Dzisiaj dowiaduję się, że #gls starał się dostarczyć paczkę i niby mu się nie udało. Tyle, że cały czas ktoś był w mieszkaniu.... Dzwonię do kuriera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dad1111: gls i k-ex to gowno, rowniez nie polecam. jedyne firmy z ktorymi mialem tyle problemu. jednej paczki nie potrafili doreczyc przez miesiac. przysylali smsy ze zaraz doreczenie, siedze na dupie, chwile potem informacja ze doreczenie nieskuteczne bo nie ma mnie w domu. zero telefonu, nic. dno.
  • Odpowiedz
@Karoleer a ja na k-ex nie powiem złego słowa, zanim gość mi dostarczył paczkę zadzwonił czy jestem czy ktoś będzie, mówię że nie i czy mam inny adres to jego kolega podrzuci, załatwił bez problemu. To samo z GLS czy ups, może to po prostu zależy od kuriera który jeździ po twoim rejonie?
@dad1111
  • Odpowiedz
@onionspirit nie musisz nadawać paczki w domu. Wystarczy zapłacić w furgonetka.pl i wydrukować etykietę i dostarczyć do oddziału kuriera. Tyle że tylko w przypadku dpd kurier nie dostanie zlecenia, taki. Kurier DHL mimo że dostarczysz paczkę do oddziału przyjedzie pod twój dom. Ups można nadawać w punktach w mieście.
  • Odpowiedz
To jest normalne że kurier #gls nawet nie skontaktował się ze mną odnośnie doręczenia paczki i zostawia ją w jakimś ParcelShop (pierwsze słyszę)? O tym że ją tam zostawił dowiedziałem się z trackingu bo oczywiście żadna wiadomość nie przyszła. Wtf?
#kurier #kurierzy #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po kiego grzyba kurier-debil z GLS zaznacza że mnie nie zastał choć czekałem na paczkę od rana, zamiast po ludzku zadzwonić do mnie i powiedzieć że się nie wyrobi i wtedy bym nawet podjechał do ich gównianej siedziby?

#kurier #gls
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: Bo pewnie jak się nie wyrabiał, to takich jak ty miał 20 i mu się nie chciało. Nie pochwalam zachowania, sam zaznaczam w systemie w takich sytuacjach, że się nie wyrabiam, a nie, że nikogo nie zastałem, ale są tacy, co tak robią. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pozdrowienia dla kurierów GLS, którzy z----------ą jak p------i na osiedlowych drogach na Górcach w Warszawie i poruszają się bez widocznych tablic rejestracyjnych z przodu (włożone za szybę, nie do odczytania dopóki się nie podejdzie pod samochód). Rejestracja WJ 5040E. Weszli do bloku zanim zdążyłem zareagować.
#warszawa #gls #kurier
powerfulally - Pozdrowienia dla kurierów GLS, którzy z----------ą jak p------i na osi...

źródło: comment_c4g7tmVAcCKB6sZ5BdWiAw5L09TMHq5A.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wie ktoś w jakim terminie są realizowane reklamacje w gls? (kurier wydał paczkę nie znanej mi osobie) #gls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ponurarura list jest po prostu mniejszy, wiecej sie miesci, latwiej przewiezc. Paczka z zalozenia jest szescianem. Łatwiej dociążyć list blaszką (nawet przy koszcie własnym) niż przewieźć mini paczkę.
  • Odpowiedz
Jak #gls #kurier dostarczył paczkę do Parcel Shopu, to mogę prosić o ponowne dostarczenie? Niby nie mam daleko, ale 14kg paczkę ciężko nieść bez auta xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto mi pomoże skontaktować się z gls? Trzeba ich ostro o------l**. Infolinia dla telefonów stacjonarnych: +48 804 262 262* Infolinia dla telefonów komórkowych: +48 46 814 82 20* mówi tylko wpisz numer paczki no kurde. Wpisuje biuro obsługi to dalej to samo oczywiście w google w pisuje.
#gls #kurier #upskirt #dhl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki dziwna akcja. Zamówiłem część do samochodu. Dzwoni wczoraj kurier czy jestem w domu. Przyjeżdża po paru minutach. Idę w stronę bramki. Kurier otworzył bramkę położył przesyłkę i pojechał. Nawet nie dał mi się podpisać. Wróciłem do domu po paru minutach meil przesyłka dostarczona hehe.
#oswiadczenie #kurier #gls
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to w niemczech też czas mierzą od tyłu/odwrotnie ? XD

11.08.2016 18:18 Nadawca nadal numer paczce - paczka nie zostala jeszcze przekazana kurierowi GLS Niemcy Bernau OT Schönow

11.08.2016 16:02 Paczka zostala zeskanowana w filii GLS Niemcy Bernau OT Schönow


#pytanie #kiciochpyta #kurier #gls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach