Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Masterpolska94
- 2
kvbv
via iOS- 2
@Masterpolska94 masakra, dzięki za info. U mnie wg trackingu od 31 stycznia jest w Niemczech. A dziś zaraz po moim kontakcie z infolinią tracking padł 😬

Masterpolska94
- 1
@kvbv: Niestety u nich to tak działa. Trzeba się dopytywać w razie co. Może być tak, że np. jutro będzie albo pojutrze będzie już paczka.
#mercedes #gls to nie jest wóz dla każdego, ale większości by się spodobał. Fakt nie bardzo pasuje do ciasnego miasta, ale za to jest wyceniony uczciwie i daje sporo przyjemności. Sporo pali, lecz szybko jeździ, więc to auto wielu kontrastów.
Więcej o aucie - KLIK
#samochody #motoryzacja #motopodprad #auta #suv
Więcej o aucie - KLIK
#samochody #motoryzacja #motopodprad #auta #suv
źródło: Mercedes GLS 450-4
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@stopaotestuje: 600k PLN w auto wsadzić to może dla właściciela firmy notowanej na giełdzie niewiele ale dla kogoś kto ma wolne $$$, nawet takie, totalnie pomylenie z poplątaniem. Kupiłbym 2 kawalerki w mieście powiatowym wyposażone po 300k PLN i bym je wynajmował. A S-klasę taką jak latał niejaki Andrzej K wziąłbym za końcówkę tego co udałoby mi się wytargować kupując 2 kawalerki z rynku wtórnego i też miałbym znaczek mercedesa,
to nie jest wóz dla każdego, ale większości by się spodobał.
@stopaotestuje: To nie jest wóz dla każdego bo większości nie potrzebna jest taka krowa zwłaszcza w takiej Polsce.
4
Test: Mercedes GLS 450 przepiękny czołg

W USA świta lubuje podróżować dużymi SUV-ami, by podkreślić swój prestiż. W Europie nadal królują w tym celu jednak limuzyny. Nie oznacza to jednak, że taki Mercedes GLS by sobie nie poradził.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
źródło: temp_file4025148789284826521
Pobierz@monox12: no u mnie była to dostawa na mazury xD.
@monox12:
Nic w tym dziwnego nie ma. Statystycznie jakiś procent przesyłek dociera na drugi dzień. W twoim przypadku odpadł transport z oddziału nadawczego do sortowni (w Strykowie jest sortownia).
A jeżeli chodzi o kuriera, to on dostarczył paczkę z oddziału w Lublinie do ciebie. Transport z oddziału nadawczego do oddziału oddawczego, to nie jest zadanie kurierów. Tym zajmuje się transport liniowy i logistyka firmy. Przesyłki mogą być przewożone drogą lądową
Nic w tym dziwnego nie ma. Statystycznie jakiś procent przesyłek dociera na drugi dzień. W twoim przypadku odpadł transport z oddziału nadawczego do sortowni (w Strykowie jest sortownia).
A jeżeli chodzi o kuriera, to on dostarczył paczkę z oddziału w Lublinie do ciebie. Transport z oddziału nadawczego do oddziału oddawczego, to nie jest zadanie kurierów. Tym zajmuje się transport liniowy i logistyka firmy. Przesyłki mogą być przewożone drogą lądową
Dzień +1 po otrzymaniu pustej paczki z alli. Spór na aliexpress w toku, odrzucili roszczenie o zwrot kasy i kazali zgłosić do gls. Gls jak widać też się wypiął, spychologia. Nie chce im się sprawdzić kamer na etapie przesyłki w Polsce. To co mnie dziwi to 1 raz sprzedawca napisał co jest w paczce dokładnie model telefonu, a w ali nigdy tego nie robili raczej pisali gift.
#gls #aliexpress
#gls #aliexpress
źródło: gls
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 4
To co mnie dziwi to 1 raz sprzedawca napisał co jest w paczce dokładnie model telefonu, a w ali nigdy tego nie robili raczej pisali gift.
@banans:
pisza co jest w paczce, bo i tak jest to wszystko opodatkowane - coraz rzadziej masz "gifty"
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czym nadać paczkę o wymiarach 200cm x 25cm x 10cm? Sklep na allegro się zgodził na zwrot po upłynięciu 30 dni i allegro mi nie wyśle kuriera do zwrotu, więc muszę to zrobić na własną rękę.
Bez umowy z firmami kurierskimi wychodzą chore pieniądze, dlatego myślę skorzystać z jakiegoś pośrednika - #kurjerzy wylicza 60zl za paczkę, ale boje się jakichś dodatkowych opłat potem. Ktoś nadawał ostatnio coś takiego i może
Bez umowy z firmami kurierskimi wychodzą chore pieniądze, dlatego myślę skorzystać z jakiegoś pośrednika - #kurjerzy wylicza 60zl za paczkę, ale boje się jakichś dodatkowych opłat potem. Ktoś nadawał ostatnio coś takiego i może
@Wolsky: kurjerzy - ja tym właśnie wysyłam większe paczki. Nie spodziewaj się kuriera za 20zł z tym gabarytem.
- 0
#gls #kurierzy #obslugaklienta #frustracja
Gdyż albowiem zaraz mnie się uleje.
Moja paczka od GLS od 14 listopada ma status "wyjechała z filii".
W międzyczasie zdążyły do mnie dotrzeć trzy inne paczki z Francji, jeno dostarczane przez DPD.
Infolinia prezentuje podejście "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi" czyli: no, paczka faktycznie nigdzie nie dojechała, tak można składać reklamację. 30 dni po planowanym
Gdyż albowiem zaraz mnie się uleje.
Moja paczka od GLS od 14 listopada ma status "wyjechała z filii".
W międzyczasie zdążyły do mnie dotrzeć trzy inne paczki z Francji, jeno dostarczane przez DPD.
Infolinia prezentuje podejście "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi" czyli: no, paczka faktycznie nigdzie nie dojechała, tak można składać reklamację. 30 dni po planowanym
źródło: temp_file3033963869832898763
Pobierz@Nilem: mam taką samą sytuację, wyjechała od niemca i od 4 dni nie ma aktualizacji. Jak twoja sprawa się skończyła?
- 0
@wesolek1996 ano skończyła się tak, że okazało się, że chińskie aliexpress ma 1001 razy lepsza obsługę niż GLS.
Sympatyczny pan na infolinii aliexpress pokierował mnie krok po kroku jak złożyć reklamacje do aliexpress, dwie godziny po wysłaniu zgłoszenia (w dniu, w którym minęło dokładnie 30 dni od złożenia zamówienia ) miałam z powrotem kasę na koncie.
A co się stało z paczką, to już tylko wie pewnie jakiś szczęśliwy pracownik niemieckiego
Sympatyczny pan na infolinii aliexpress pokierował mnie krok po kroku jak złożyć reklamacje do aliexpress, dwie godziny po wysłaniu zgłoszenia (w dniu, w którym minęło dokładnie 30 dni od złożenia zamówienia ) miałam z powrotem kasę na koncie.
A co się stało z paczką, to już tylko wie pewnie jakiś szczęśliwy pracownik niemieckiego
- 2
Moje zamówienie z morele mialo dopłatę za kuriera i mialo dotrzeć 13.11, oczywiście nie dotarło... Pytanie brzmi, czy reklamowaliscie kiedyś taka sytuację? Niby to tylko 15 zł, no ale jednak termin to termin i paczkę dostanę tak jakbym ją mial z darmowa dostawa, a bardzo zależało mi na szybszym odbiorze więc jak na moje to trochę nieuczciwie w stosunku do klienta.
#gls #morele
#gls #morele
- 0
źródło: 1000008351
Pobierz@Dar000z: @ChlopakZpiwnicy może to Wasz
źródło: 613b89d229432_o_medium
Pobierz@Dar000z mam update
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 2
Zajebiście, kupiłem nowego kompa we wtorek specjalnie z usługa kurier express żeby sobie go złożyć i na weekend ogarnąć to paczka została nadana w czwartek o 20 i dzisiaj się dowiedziałem że zostala opóźniona i dostanę ja w poniedziałek xD Dzięki Morele, jeszcze brakuje żeby w środku coś było r-------e to będzie do kompletu. #morele #gls
@Demeny: wygląda to podobnie do tego jak Ja kupowałem dwa lata temu kompa akurat wiesz brałem płytę gigabajta pod ryzena No i trzeba było BIOS zaktualizować bo nie czytał nowego procka. A patrzę płyta główna z tych super jest guziczek że możesz bez procesora zainstalować nowy biosik wystarczy włożyć USB pendrive z biosem. No i włożyłem pendrive wciskam guziczek i guziczek wpadł do obudowy. Jeszcze tego samego dnia wysyłałem płytę
@Demeny: będzie git.
- 0
@kolezka1: pewnie list polecony, ewentualnie z zadeklarowaną wartością, zależy jaka wartość oraz masa: https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_przesylka_listowa_polecona.html
@kolezka1
Najtaniej, to list polecony, ale one mają uproszczone śledzenie. Ciut drożej wyjdzie Global Expres, tu śledzenie jest dokładniejsze, ale przesyłka wrzucana jest do skrzynki oddawczej. Pełne śledzenie mają tylko paczki.
Jeżeli chodzi o cenny to:
List polecony priorytetowy (do 50 g) - 22 zł
List polecony priorytetowy (do 100g) - 24
Najtaniej, to list polecony, ale one mają uproszczone śledzenie. Ciut drożej wyjdzie Global Expres, tu śledzenie jest dokładniejsze, ale przesyłka wrzucana jest do skrzynki oddawczej. Pełne śledzenie mają tylko paczki.
Jeżeli chodzi o cenny to:
List polecony priorytetowy (do 50 g) - 22 zł
List polecony priorytetowy (do 100g) - 24
Zamówiłem paczę od chińczyka z Ali z Hiszpanii do Niemiec. Przekazano już ją do 3 centrum paczkowego po drugiej stronie Niemiec. Jakieś porady co począć bo narazie chińczyk dosłał mi kupon na 1 EUR.
#gls #kurier #aliexpress
#gls #kurier #aliexpress
@Czeski_Pablo: nic po za czekaniem nie zrobisz
@GoracyDelfin: Jeśli etykieta jest ok to wróci.
- 0
@fishery chyba jest bo widzą w systemie że to jest jedna z 4, niby mówią że dojdzie na infolinii ale to różne jest
- 1
#gls w nocy mi wysłało powiadomienie
Gdy nadawca przygotuje przesyłkę do nadania, odbierzemy ją i zawieziemy do filii GLS, skąd wyruszy w dalszą drogę. Wtedy otrzymasz od nas kolejną wiadomość.
Przewidujemy, że dostarczymy przesyłkę na następny dzień roboczy
Czy jeżeli dzisiaj odbiorą przesyłkę to jutro jest szansa że ją otrzymam? #jula
Gdy nadawca przygotuje przesyłkę do nadania, odbierzemy ją i zawieziemy do filii GLS, skąd wyruszy w dalszą drogę. Wtedy otrzymasz od nas kolejną wiadomość.
Przewidujemy, że dostarczymy przesyłkę na następny dzień roboczy
Czy jeżeli dzisiaj odbiorą przesyłkę to jutro jest szansa że ją otrzymam? #jula
- 0
źródło: sketch-1719825901854
PobierzPotrzebuje z Portogalii, Porto, wysłać do Polski paczkę w okolicach 20 maja. Myślałem o DPD - koszt wysyłki z Polski do Portugalii (z kuponami) ok. 100 zł.
Ale w drugą stronę, z Portugalii do Polski to (wedle cennika na stronie) aż 900 euro. Stąd pytanie: jak najtaniej wysłać paczkę ok 20kg z Portugalii do Polski? Czy mogę zdalnie, przed wylotem, przygotować sobie list przewozowy?
#portugalia #kurierzy #przesylki
Ale w drugą stronę, z Portugalii do Polski to (wedle cennika na stronie) aż 900 euro. Stąd pytanie: jak najtaniej wysłać paczkę ok 20kg z Portugalii do Polski? Czy mogę zdalnie, przed wylotem, przygotować sobie list przewozowy?
#portugalia #kurierzy #przesylki
@ktostujestdieselem: Najszybciej i najtaniej, będzie po prostu nadać paczkę kierowcy busa, który wozi ludzi na trasie Polska-Portugalia
@ktostujestdieselem: szukaj po grupach na FB firm prywatnych które kursują w te strony, na pewno znajdziesz conajmniej kilka które co jakiś czas jeżdżą i zbierają paczki po drodze

























