Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grosicky

grosicky

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2972
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 2962
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
Kulfonix
Kulfonix
2 godz. i 6 min temu
  • 6
Nie ma to jak lato, cieplutko, ptaszki śpiewają, browarka na dworze można napić się, no nie Kaziu?
#przegryw

Kulfonix - Nie ma to jak lato, cieplutko, ptaszki śpiewają, browarka na dworze można ...

źródło: IMG_3294

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 2 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
@Kulfonix: przeciez masz troche chmur wiec o co narzekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
23.06.2026, 17:31:47
  • 633
#mecz
bar125 - #mecz

źródło: 1000024201

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 23.06.2026, 17:45:25 via Wykop
  • 46
@bar125: zawsze śmieszy
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky 23.06.2026, 08:08:15
  • 4
#gielda panie nasdaq co pan robi (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 22.06.2026, 19:31:23
  • 8
#gielda tzw. formacja cwela
grosicky - #gielda tzw. formacja cwela

źródło: SPCX_2026-06-22_21-30-45_5fb3e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 22.06.2026, 18:54:07
  • 6
#mecz otamendi rasowy cwel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 22.06.2026, 18:21:15
  • 8
#mecz ja prdl robienie wirtualnego loda messiemu przez borasa i tego drugiego ciula juz zaczyna byc wkur**** zaraz sie dowiem ze messi całą pensje oddaje na biedne dzieci a co wakacje jeździ do afryki na misje duszpasterskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 17.06.2026, 14:06:16
  • 2
#gielda
grosicky - #gielda

źródło: Musk

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stasiu84
stasiu84
14.06.2026, 14:44:10
  • 8
#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stasiu84 - #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: giphy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 14.06.2026, 14:45:51 via Wykop
  • 2
@stasiu84: sie te Włochy pozmieniały w ostatnich latach xd
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky 14.06.2026, 14:30:22
  • 2
#f1 ale fart gekona xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 14.06.2026, 14:18:55
  • 22
#f1 ja nie wiem jak Lewis jest w stanie sie skupic słuchając swojego inżyniera, ten włoskoangielski jest zbyt śmieszny xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qoop
qoop
20.05.2026, 08:56:19
  • 135
#pieklokobiet #feminizm #emerytura #przegryw
qoop - #pieklokobiet #feminizm #emerytura #przegryw

źródło: temp_file2996886124958874583

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 20.05.2026, 14:02:40 via Wykop
  • 2
@qoop: A teraz spróbuj wyjść na mównicę sejmową i powiedzieć, że chcesz zrównać wiek emerytalny, to cię zjedzą…
  • Odpowiedz
RadioaktywnyBorsuk
RadioaktywnyBorsuk
06.05.2026, 20:54:00
  • 8
Znam takiego jednego co by zdążył jeszcze trzy brameczki wpakować
#mecz
RadioaktywnyBorsuk - Znam takiego jednego co by zdążył jeszcze trzy brameczki wpakowa...

źródło: image_picker_FAA974E5-D4EF-4542-B536-FAFF8842633E-19865-0000082C15294D8A

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 06.05.2026, 20:55:28 via Wykop
  • 2
@RadioaktywnyBorsuk: ale psg to nie jakies ogorki z bundesligi
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
06.05.2026, 12:33:05
  • 5
patrząc po tym jaki ruch i FOMO jest na tagu czy twitterze to powinno zaraz wszystko jebnąć
ale nie jebnie
skąd wiem? nie wiem, bredzę

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 06.05.2026, 12:44:38 via Wykop
  • 0
@clrshck: amd i w ogóle nasdaq już sie zaczyna cofać im bliżej otwarcia, to mogło być max fomo
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky 02.05.2026, 08:29:37
  • 949
#heheszki lewy podbija reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grosicky - #heheszki lewy podbija reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-02 102731

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
02.05.2026, 08:30:37 via Wykop
  • 626
@grosicky: ta baba jest taka obmierzla
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo
02.05.2026, 08:33:00 via Android
  • 1188
@grosicky: wczesniej mnie to bawilo (i dalej bawi), ale teraz w sumie zaczynam dostrzegac jakie to jest nieodpowiednie i po prostu wstyd dla polski, ze zona czolowego pilkarza na swiecie odstawia taki szajs
Mogla se normalnie zatanczyc jak lubi, nikt jej nie broni, ale te obscesowe kucanie z wypięta d--a i trzymanie goscia w okolicach krocza - co to ma byc?xD
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
29.04.2026, 09:24:50
  • 10
#przegryw #mecz tak se czytam teraz, że wczoraj był prawdopodobnie jeden z najlepszych meczów w historii LM, a ja oczywiście go nie obejrzałem, bo:
- nie mam Canal+ ani Eleven
- zawsze oglądałem na laptopie, który aktualnie jest uszkodzony i trzeba wymienić matrycę
- miałem iść może do jakiegoś baru obejrzeć i wypić zimny koler po robocie, ale skończyłem późno i w domu byłem o 21:00.
Ominęło mnie
Dequstator - #przegryw #mecz tak se czytam teraz, że wczoraj był prawdopodobnie jeden...

źródło: 76fksn95yxl01

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 29.04.2026, 09:29:29 via Wykop
  • 1
@Dequstator: ale za to dzisiaj będzie widowisko dla prawdziwych koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
15.04.2026, 20:08:29
  • 111
Tomek w gorzkich słowach o tagu gielda w swoim najnowszym filmie
#gielda
bar125 - Tomek w gorzkich słowach o tagu gielda w swoim najnowszym filmie
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 15.04.2026, 20:41:03 via Wykop
  • 11
@bar125: złoto xd
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky 15.04.2026, 20:40:22
  • 11
#gielda
ale sie daliście złapać na bull trapa, jeszcze będziecie żałować tych zakupiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
15.04.2026, 20:46:48 via Wykop
  • 35
@grosicky: dobra Tomek, przeloguj się
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
15.04.2026, 21:21:48 via Wykop
  • 3
@Uncontrollable24: do piatku chociaz niech pompuje a potem zmiana trendu od poniedzialku
  • Odpowiedz
minor983
minor983
02.04.2026, 15:19:46
  • 1
Czy sa tutaj jakies haczyli oprocz oplaty rocznej? Zagralem za ostatnie 100$ aby zobaczyc o co chodzi.
#gielda
minor983 - Czy sa tutaj jakies haczyli oprocz oplaty rocznej? Zagralem za ostatnie 10...

źródło: nasdaq

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky 02.04.2026, 16:01:09 via Wykop
  • 1
@minor983: lewarowane etfy nie sa do inwestowania tylko do dziennego handlu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking