#gielda przez was mam tyle śmieciuchów w portfelu że już nawet nie wiem czemu połowę z nich kupiłem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bratkuu
- 49
msr99
via Wykop- 1
@Bratkuu: na zielono ? to po co marudzić :)

Bratkuu
- 0
@msr99 o dziwo nieznaczna większość tak
#gielda przy tej kolejnej akcji Ormuzowej, fizycznie czuję jak umysł cwela walczy z umysłem robota.
Znowu leszczenie i znowu kombinowanie czy to bear czy bull trap xD
Znowu leszczenie i znowu kombinowanie czy to bear czy bull trap xD
- 1
Tbh spodziewałem się większego skoku na ropie, jakie predykcje na wtorek koledzy?
#gielda
#gielda
#gielda Creotech quantum wystartował, trochę się boję wejśc na grubo bo rynek dopiero pozycjonuje społkę, ktos coś?
@funky-koval: Czekam, na spokojnie.
@funky-koval: Jak liczysz na szybki zysk i trzymanie tydzień to sobie odpuść. Jak chcesz zainwestować long term to nie ładuj od razu full $. Kup za część a potem dokupuj regularnie. Nie szukaj dołków bo i tak nie trafisz. Regularność + long term = spokój + profit
A miałem ten marvel kupić tydzień temu, zamiast tego wrzuciłem sandisk. Więc wiadome mi co w co.
#gielda
#gielda
- 1
#gielda rat to the testicle of earth
- 11
Ja bym przesunął raport roczny na następny rok, kto to widział, żeby tak szybko liczyć.
#meczennicyccc #gielda
#meczennicyccc #gielda
- 3
- 1
✨️ Jak inwestować na giełdzie? Porady dla początkujących Ⓘ
witam ekspertów, potrzebuje porady
od kilku miesięcy kupuje na ike lyps po 1000 zł, mam tam 6k i w sumie się obudziłem ze mogłem kupić po prostu all world fwra i teraz pytanie co robić
kupować po prostu ten lyps
witam ekspertów, potrzebuje porady
od kilku miesięcy kupuje na ike lyps po 1000 zł, mam tam 6k i w sumie się obudziłem ze mogłem kupić po prostu all world fwra i teraz pytanie co robić
kupować po prostu ten lyps
- 0
ambitny-przeciwnik-67: Na taki horyzont czasowy, tj. 5 lat i koniecznie ETF, a nie jakaś jedna do trzech zdrowych, wzrostowych spółek, to jak już jakiś ETF, to branżowy i "przyszłościowy" typu JEDI, Defense czy Semiconductors itp, a nie zamuły na 20 lat i więcej typu All World i podobne dla mentalnych dziadków na których i tak byś nie wytrzymał roku czy kilku lat jeżeli nie wszedłeś po dobrej zwale. Ci co tak
- 7
Już nie pamiętam kto mnie nagonił ale Digital Network top xD #gielda
- 1
#gielda olejorz na promocji w piątek był znakiem
- 4
- 3
Ale jak to rpzetłumaczyć? screwed eggs? Tylko polskie p--------e j---a
- 12
Warto było Sprzedac smieciucha cdprojekt w piątek, odkupię po 250 znowu #gielda
- 1
#gielda ustawianie SL/TP na XTB to jest jakiś scam- zawsze niby muśnie twojego poziomu żeby ci zamknąć pozycje, a potem pójdzie w twoim kierunku
@rps861: Chłopaki SL nie ustawiają, chłopaki się wyleszczają
- 1
Perturbacje z cieśniną już nie robią za bardzo na rynku wrażenia. Także chyba psy szczekają a karawana jedzie dalej u hamburgerów
#gielda
#gielda
@Mysciak: rynek ma downa, zareaguje dopiero jak będzie kryzys energetyczny. granie na indeksach to obecnie zwykłe kasyno
- 11
@Makarow: a już się martwiłem że sprzedaż była zlym pomysłem, tera będzie mozna dokupić
- 1
@perfumowyswir: wszedlem sportowo za 3 kola prawie na otwarciu, jak bedzie dalej leciec to dorzuce max do 5
- 1
@kone: tak xtb, z tego co widze to dodali ja tydzien temu :DDD
@perfumowyswir: save się wczytał




















