#gielda przez was mam tyle śmieciuchów w portfelu że już nawet nie wiem czemu połowę z nich kupiłem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tbh spodziewałem się większego skoku na ropie, jakie predykcje na wtorek koledzy?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ww00: No włąsnie też mnie to dziwi że ropa słąbo zareagowała, aż mi się czapeczka foliowa aktywowała i myślę że grubi robią co mogą żeby utrzymać "niskie" ceny ropy jak na aktualna sytuację światową.
  • Odpowiedz
@funky-koval: Jak liczysz na szybki zysk i trzymanie tydzień to sobie odpuść. Jak chcesz zainwestować long term to nie ładuj od razu full $. Kup za część a potem dokupuj regularnie. Nie szukaj dołków bo i tak nie trafisz. Regularność + long term = spokój + profit
  • Odpowiedz
✨️ Jak inwestować na giełdzie? Porady dla początkujących
witam ekspertów, potrzebuje porady

od kilku miesięcy kupuje na ike lyps po 1000 zł, mam tam 6k i w sumie się obudziłem ze mogłem kupić po prostu all world fwra i teraz pytanie co robić

kupować po prostu ten lyps
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
ambitny-przeciwnik-67: Na taki horyzont czasowy, tj. 5 lat i koniecznie ETF, a nie jakaś jedna do trzech zdrowych, wzrostowych spółek, to jak już jakiś ETF, to branżowy i "przyszłościowy" typu JEDI, Defense czy Semiconductors itp, a nie zamuły na 20 lat i więcej typu All World i podobne dla mentalnych dziadków na których i tak byś nie wytrzymał roku czy kilku lat jeżeli nie wszedłeś po dobrej zwale. Ci co tak
  • Odpowiedz
#gielda ustawianie SL/TP na XTB to jest jakiś scam- zawsze niby muśnie twojego poziomu żeby ci zamknąć pozycje, a potem pójdzie w twoim kierunku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Perturbacje z cieśniną już nie robią za bardzo na rynku wrażenia. Także chyba psy szczekają a karawana jedzie dalej u hamburgerów
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach