#gielda Nie jest tak zle drobna korekta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sebinko
- 3

ajonku
via Wykop- 2
@sebinko: do 15 się pogłębi

ajonku
via Wykop- 2
@ajonku: chociaż dolar urus
- 0
#gielda jak chodzi ropa?
@nabla-delta: góra dół
- 6
k---a ajonku
- 0
Niby orzełek ale w sumie bardziej xtb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może jakiś merch z jego stacją paliw?
#gielda #meczennicyxtb
może jakiś merch z jego stacją paliw?
#gielda #meczennicyxtb
źródło: skolim xtb
Pobierz- 9
źródło: HGQ562oXwAAMhuy
Pobierz@widmo82: to chyba o nas
źródło: Screenshot_20260419_225921
Pobierz- 8
źródło: HGRs-UFWEAAWpXh
Pobierz@widmo82 29 kwietnia będzie potężnym dniem
@breakdown1: Dzień ostateczny
- 38
Iran nie pojawi się na rozmowach z USA.
Irańska agencja prasowa IRNA poinformowała, że władze w Teheranie nie wezmą udziału w drugiej rundzie rozmów pokojowych ze Stanami Zjednoczonymi, do których miało dojść po weekendzie w Pakistanie.
Irańskie władze twierdzą, że powodem są "wygórowane żądania Waszyngtonu, nierealistyczne oczekiwania, ciągłe zmiany stanowiska, powtarzające się sprzeczności oraz trwająca blokada morska" — opisuje IRNA.
Źródło:
Irańska agencja prasowa IRNA poinformowała, że władze w Teheranie nie wezmą udziału w drugiej rundzie rozmów pokojowych ze Stanami Zjednoczonymi, do których miało dojść po weekendzie w Pakistanie.
Irańskie władze twierdzą, że powodem są "wygórowane żądania Waszyngtonu, nierealistyczne oczekiwania, ciągłe zmiany stanowiska, powtarzające się sprzeczności oraz trwająca blokada morska" — opisuje IRNA.
Źródło:
- 0
Ropa leci na rekordy
#gielda
#gielda
- 2
#gielda jutro krach pokoleniowy. A już myślałem, że nigdy nie będzie spadków
#gielda czy jutro na gpw mozna jakieś wzrosty? Myślicie ze dla Orlenu to isover?
@uprowadzenie-koparki: Orlen to jutro z +4% zyska, PZU straci ok -3%, ważny dzień dla XTB D+2 po spadkach zobaczymy czy wybije ponad 112 i utrzyma czy będzie się czołgał w okolicach 109, albo spadek poniżej 107 co oznacza już spadki do wyników.
#gielda
Jutro szczur na plusie?
Jutro szczur na plusie?
#gielda CEASEFIRE UPDATE: IRAN-U.S DRAFT PROPOSAL
✅ Iran agrees to a 15-year enrichment suspension, with the exception of research reactors for medical isotopes.
✅ Iran’s stockpile of 60% and 20% uranium would be partially converted to reactor fuel, and partially ‘downblended’ to a lower enrichment level. However, it won’t leave Iran.
✅
✅ Iran agrees to a 15-year enrichment suspension, with the exception of research reactors for medical isotopes.
✅ Iran’s stockpile of 60% and 20% uranium would be partially converted to reactor fuel, and partially ‘downblended’ to a lower enrichment level. However, it won’t leave Iran.
✅
@nabla-delta: proszę:
AKTUALIZACJA ROZEJMOWO: PROJEKT PROPOZYCJI KATOWICE-SOSNOWIEC
✅ Sosnowiec zgadzo sie na 15 lot zawieszynio wzbogacanio wungla, za wyjůntkym koksowni badawczych oraz do celůw grzewczych.
✅ Zapasy wungla (ekogroszek), kere mo Zagłębie, bydům tajlowo przerobione na paliwo do huty, a tajlowo „rozcieńczone” do niższego poziůmu. Aliści tyn wungiel niy wyjedzie s Zagłebia.
✅ Pełny nadzůr MAEW (Miyndzynorodowo Agyncjo Energii Wunglowej) nad
AKTUALIZACJA ROZEJMOWO: PROJEKT PROPOZYCJI KATOWICE-SOSNOWIEC
✅ Sosnowiec zgadzo sie na 15 lot zawieszynio wzbogacanio wungla, za wyjůntkym koksowni badawczych oraz do celůw grzewczych.
✅ Zapasy wungla (ekogroszek), kere mo Zagłębie, bydům tajlowo przerobione na paliwo do huty, a tajlowo „rozcieńczone” do niższego poziůmu. Aliści tyn wungiel niy wyjedzie s Zagłebia.
✅ Pełny nadzůr MAEW (Miyndzynorodowo Agyncjo Energii Wunglowej) nad
źródło: 1000011438
Pobierz@gottagetagrip2020: XDDDDDDDDDD kolejny powod dominacji genetycznej zawoduinwestor nad cymcykiem
- 0
Siedzi ktos z was w HIMS? To podobno jeden z wiekszych graczy na rynku peptydow a ostatnio wlecialy niby jakies bardzo korzystne informacje w sprawie regulacji
#gielda
#gielda
@Glupiii: firma która bez licencji chciała sprzedawać GLP-1 i utopiła tym kurs
@Glupiii: Tak jak kolega @nabla-delta pisze - po ogloszeniu sprzedazy GLP-1 roslo w kosmos zeby kilka dni pozniej spasc z rowerka jak im NVO pozew chcialo zlozyc. Jak dla mnie to jest takie samo gowno jak NVO - dolara bym tam nie wlozyl aktualnie.
@breakdown1: jestem gotowy na Etfy?
#gielda
Sytuacja jest ciekawa, ale wg mnie inicjatywę ma już USA.
Zamiast walić do instalacji i rafinerii (o to był strach) - blokujesz im porty, przejmujesz statki Irańskie lub dla nich działające. Nie wyrządzasz szkód rafineriom, tylko wywierasz maksymalną presję na gospodarkę. W Iranie:
- inflacja na żywność to już prawie 140%, zaczyna brakować produktów
- brak internetu - tam praktycznie 80% firm ma problem z funkcjonowaniem, handel online zdechł
Sytuacja jest ciekawa, ale wg mnie inicjatywę ma już USA.
Zamiast walić do instalacji i rafinerii (o to był strach) - blokujesz im porty, przejmujesz statki Irańskie lub dla nich działające. Nie wyrządzasz szkód rafineriom, tylko wywierasz maksymalną presję na gospodarkę. W Iranie:
- inflacja na żywność to już prawie 140%, zaczyna brakować produktów
- brak internetu - tam praktycznie 80% firm ma problem z funkcjonowaniem, handel online zdechł
#gielda Jak jutro odbije to chyba pozbywam się papieru
Orlen jutro (ofc w piątek był kibel)
- Kibel 27.8% (20)
- Pompa 43.1% (31)
- Boczniak 29.2% (21)
- 3
- 45
Dementuje, że nie działa #zonda
Działa. Można wpłacać kasę
Nie działa tylko wypłacanie
#gielda #heheszki #kryptowaluty
Działa. Można wpłacać kasę
Nie działa tylko wypłacanie
#gielda #heheszki #kryptowaluty
źródło: 1000016735
Pobierz


















