#gielda Kruk buy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#gielda #modivo
Na swoim przedskoczku kółeczkiem na smrodovo zaraz będę miał -20% xd a pomyśleć, że są ludzie, którzy się w to po kulen ładowali przy 150 ¯\(ツ)/¯
Ogólnie moja logika była taka, by sprzedać to z zyskiem tego samego dnia i że nie ma bata, że nie wybije ponad cenę zakupu w ciągu dnia, max tygodnia. Jak widać logika nie jest moją najmocniejszą stroną
Na swoim przedskoczku kółeczkiem na smrodovo zaraz będę miał -20% xd a pomyśleć, że są ludzie, którzy się w to po kulen ładowali przy 150 ¯\(ツ)/¯
Ogólnie moja logika była taka, by sprzedać to z zyskiem tego samego dnia i że nie ma bata, że nie wybije ponad cenę zakupu w ciągu dnia, max tygodnia. Jak widać logika nie jest moją najmocniejszą stroną
@nie_umiem_inwestowac: ja już zmniejszyłem o to podatek xD
@nie_umiem_inwestowac: się moge pochwalić że kupiłem za 150, sprzedałem jakoś 140, potem chyba nawet to odrobiłem bo kupiłem jakoś 115 i sprzedałem 135. I doskonale pamiętam jak w tych cenach tu były wpisy żeby się ładować bo wiecznie nie bedzie leciało
- 4
Dobrze że szczur ma w dupie aktualne nastroje na rynku.
#gielda
#gielda
@PozdroMleczny: szczurze, piękny jesteś!
@PozdroMleczny: jakie dzisiaj nastroje?
@Glimpse0fTheFuture: asseco pewnie spada, że ludzie przed dywidendą sprzedają
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czas na 1 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny
oto lista spółek które wytypowaliście
- Iris Energy (IREN) - 3 plusy
- Take-Two Interactive
czas na 1 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny
oto lista spółek które wytypowaliście
- Iris Energy (IREN) - 3 plusy
- Take-Two Interactive
Która spółka ma zostać nabyta do wykopowego portfela inwestycyjnego? Miesiąc szesnasty, maj 2026
- Iris Energy (IREN) 12.0% (16)
- Take-Two Interactive (TTWO) 21.1% (28)
- Meta (META) 8.3% (11)
- POET Technologies (POET) 12.8% (17)
- AST SpaceMobile (ASTS) 8.3% (11)
- Broadcom (AVGO) 3.8% (5)
- Micron (MU) 23.3% (31)
- ServiceNow (NOW) 10.5% (14)
Okniorz zawsze wygrywa
@mk321: Poet Broadcom nawet Micron technologia jest ściśle związana ze zjawiskami kwantowymi. Educated guess, która technologia ma potencjał to jest edge przeciwko leniwym grubasom insiderom i ich algosom oczywiście w dłuższym terminie.
- 17
Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.05.2026, 09:01
65/100 🚀 (wczoraj: 82)
Nastroje na tagu #gielda są mocno wymieszane, oscylując wokół 65/100. Dominują dwa obozy: entuzjaści sektora AI i półprzewodników (Micron, NVIDIA), którzy chwalą się potężnymi zyskami, oraz sceptycy wieszczący rychły koniec bańki. Micron po przebiciu 800 USD budzi zarówno euforię, jak i strach przed 'ulica alert'. Szczur (XTB) cieszy się świetnym sentymentem po ogłoszeniu skupu akcji i dobrych wynikach. Z
65/100 🚀 (wczoraj: 82)
Nastroje na tagu #gielda są mocno wymieszane, oscylując wokół 65/100. Dominują dwa obozy: entuzjaści sektora AI i półprzewodników (Micron, NVIDIA), którzy chwalą się potężnymi zyskami, oraz sceptycy wieszczący rychły koniec bańki. Micron po przebiciu 800 USD budzi zarówno euforię, jak i strach przed 'ulica alert'. Szczur (XTB) cieszy się świetnym sentymentem po ogłoszeniu skupu akcji i dobrych wynikach. Z
źródło: view
Pobierz
- 2
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
Treść została ukryta...
Oferta Elektrotimu o wartości 80,95 mln zł netto została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu prowadzonym przez Tauron Dystrybucja na przebudowę rozdzielni 110kV w stacji 400/110kV Pasikurowice - podał Elektrotim w komunikacie.
Spółka podała, że wybór oferty nie jest tożsamy z zawarciem umowy.
#gielda #elektrotim
Spółka podała, że wybór oferty nie jest tożsamy z zawarciem umowy.
#gielda #elektrotim
- 14
No tak TSG po przebiciu konsensusu kibel
#gielda
#gielda
- 1
#gielda wysrypipi, a nie wykipi
- 205
@manlet185cm:
XDD
XDD
- 4
@mimik739: skąd to niedźwiedzie nastawienie? Coś mnie ominęło?
- 2
#gielda Jak będzie kibel na pre z Micronem to sprzedaje dzisiaj xdd
2
Górnictwo: Okazja stulecia czy pułapka?

Sektor górniczy stanowi dziś zaledwie 1% kapitalizacji globalnego rynku akcji, podczas gdy w latach 60. było to 11%. Historia pokazuje jednak, że takie skrajności nie trwają wiecznie. Jeśli fundamenty są niedowartościowane, prędzej czy później rynek musi to skorygować.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #





























#gielda
źródło: 1000020149
Pobierzźródło: image_picker_F88939AD-ADC2-45FD-A05F-29EE0917854A-6351-000000F91AF8C008
Pobierzźródło: 1000052210
Pobierz