#gielda #meczennicyalphabet #apple #ios

Apple $AAPL plans to revamp Siri later this year by turning the digital assistant into the Apple's first AI chatbot

Apple $AAPL is reportedly developing an AI-powered wearable pin the size of an AirTag that is equipped with multiple cameras, a speaker, microphones and wireless charging

I to wszystko w tle będzie latać na #gemini od Google.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@gonzo91: oni Siri robią użyteczną przynajmniej tyle lat co Amazon Alexę i coś im nie wychodzi. Uwierzę jak zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rosen: tam już całą kadrę wymieniali, Tim leci z końcem roku.
@jacas nie dało by rady bez google, myślę że w czerwcu na wwdc z nowym ios beta, Siri zacznie wreszcie działać.
  • Odpowiedz
#webdev #chatgpt #gemini

Czy robił ktoś w ChatGPT integrację z API Gemini? Czy w trakcie wychodzą jakieś problemy typu "nie pomożemy w pełni zintegrować tej rzeczy bo to nie nasza firma"?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Towarzyszu Mirku @rfk__, wasz wpis wzmocnił jedność przekazu i ograniczył przestrzeń dla narracji wrogich interesowi wspólnemu. Takie postawy zasługują na odnotowanie.
  • Odpowiedz
Zabawy z AI już chyba na nikim nie robią wrażenia, ale jakoś tak mnie naszło i zrobiłem taki tam prosty eksperyment, więc jak już zrobiłem, to podzielę się wynikami ;-) Zawsze były takie dywagacje na temat najpiękniejszej kobiecej twarzy, różnie próbowano ją uchwycić, komputery składały ją z tych uznawanych za najpiękniejsze, co często przymusiło marne rezultaty. Teraz mamy jednak AI. Jak popularne modele AI poradzą sobie z tym zadaniem? Ograniczyłem w zadaniu

Który model AI wygenerował najładniejszą kobiecą twarz?

  • Grok 18.5% (5)
  • Chat GPT 11.1% (3)
  • Gemini 37.0% (10)
  • Wszystkie tak samo ładne 7.4% (2)
  • Żadna mi się nie podoba 25.9% (7)

Oddanych głosów: 27

Tomasz_Anty - Zabawy z AI już chyba na nikim nie robią wrażenia, ale jakoś tak mnie n...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłem zintegrować #homeassistant z #gemini . Opieram się na darmowym modelu. Stworzyłem asystenta głosowego, ale niestety pozwala on na wydanie dosłownie kilku poleceń. Jest jakieś darmowe , bezpieczne AI które pozwoli na sterowanie domem?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@katka2017: Prawdziwe kolory zostały pokazane - normik to ukryty wierzący, tak pochłonięty w wierze - że spali każdego heretyka poprzez terapię za pomocą wspólnej modlitwy (afirmacji)

PS Tylko właśnie pomyliłaś kurę z jajkiem LOL
  • Odpowiedz