Miło się to czyta. Często się słyszy, że "zjadło 2 zł na myjni i właściciel nie oddał, nie odbierał telefonu", a tu takie coś :)

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Szukala-kolczyka-znalazla-zyczliwego-czlowieka-n113754.html#

"Nasza czytelniczka zgubiła na terenie myjni samochodowej kolczyk, drobiazg, który miał dla niej wartość przede wszystkim sentymentalną. Właściciel obiektu na Karczemkach zobacz na mapie Gdańska własnoręcznie przeszukał błoto ze ścieków i znalazł zgubę."

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #coolstory #bkf @BKFmyjnie
Pobierz pawel-krzych - Miło się to czyta. Często się słyszy, że "zjadło 2 zł na myjni i właśc...
źródło: comment_KE7ftTcLMNf6f5gvtqGMni2ZkWuyvTcF.jpg
@Dumbldore: Zależy co chcesz tańczyć. Jak salsę to możesz iść do Fibe (Sosalsa) albo do Basi (Dance Atelier).

Jak coś innego to pisz ogarniemy.

@b__m__b: Jeśli chodzi o salsę to pewnie tak, ale chodziłem kiedyś na kizombę tam do pana na W i była tragedia. Rok później nie dało się tańczyć z dziewczynami, które zostały na kursie.
Jak mnie #!$%@?ą te samozwańcze streetfoody w #trojmiasto. Czas oczekiwania na jedzenie ponad 40 minut, obsługa kelnerska (xDDDD), czyli kolejne 15 minut czekania, aż ktoś łaskawie podejdzie, a potem przyniesie rachunek, ceny jakby faktycznie używali wołowiny, a nie bezpańskich zwierząt (27 zł za pad thaia) i oczywiście modny modernistyczny wystrój.

Nie to co w wawce. W każdym możliwym przejściu podziemnym buda z pysznym gównożarciem za 13 zł od chińczyka, który nawet
Dzień dobry Mireczki z #gdansk #gdynia #trojmiasto poszukuję orlikowej ekipy, mój poziom raczej mocno amatorski. W czasach szkolnych grałem dość sporo, nawet przez chwilę miałem epizod w 4 lidze, potem połamałem nogę na nartach, przez rok nie mogłem grać, następnie wyjechałem na studia, rozpocząłem pracę i z piłką nożną wiązało mnie jedynie oglądanie meczy w TV. Jeżeli są tutaj jacyś gracze, którzy chodzą na orlik dobrze się pobawić i poruszać, a nie
Ahoj Mirabelki i Mirki.

W weekend Drugie Podejście do #trojmiejskikajak.
Jak nie będzie padało, rzecz jasna. A padać pewnie będzie, bo jak na razie za nami podejrzanie słoneczny poniedziałek i wtorek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan taki jak OSTATNIO -- czerwone i może czarne. Niebieskie wymaga wyższego levelu i tej trasy jeszcze nie odblokowaliśmy. :)

No chyba, że zbierze się te 10 osób to może trasa z
Pobierz Polinik - Ahoj Mirabelki i Mirki.

W weekend Drugie Podejście do #trojmiejskikajak....
źródło: comment_gS6bufqnVW9KN5BdOOaMbu4NGjnOYWim.jpg

Sobota ⊕ Niedziela

  • Sobota 30.0% (3)
  • Niedziela 70.0% (7)

Oddanych głosów: 10

@aso824: wpadl do wody, spedzil troche czasu , zanim zostal wylowiony. Telefon sie uruchamia, chodzi, nie dziala pare rzeczy, jak dotykowe guziki funkcyjne androida i kamera tylnia. NIe widac sladu wilgoci na ekranie
Mirki z tagów poniżej, kopniecie?

https://www.wykop.pl/link/3892049/mial-byc-kroliczy-raj-jest-krolicze-pieklo-98-krolikow-trafilo-do-uszakowa/

Jakaś chora psychicznie babka wiozła w warunkach pic rel króliki w ilości 98 z berlina do polski, przejęło to sopockie Uszakowo, ale gdzieś trzeba je ulokować (choćby tymczasowo). Chciała wynająć dom z oborą i puścić króliki luzem xD

jeden z nich zdechł po drodze - zresztą, i tak niezły wynik jak na 98 królików upchanych po 30+ na karton.

#trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk #kroliki
Pobierz Rabusek - Mirki z tagów poniżej, kopniecie? 

https://www.wykop.pl/link/3892049/mia...
źródło: comment_1HkAKMUt8hvY8N6OQ7hYB3unYcJUa31A.jpg