Wszystko
Wszystkie
Archiwum
3
Zarób 2 tys. euro za kwaterę dla studenta z Kuwejtu

15 osób z Kuwejtu będzie studiować na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Wcześniej przez rok mają uczyć się naszego języka i mieszkać z polskimi rodzinami. Ambasada Kuwejtu daje na ich utrzymanie 2 tys. euro miesięcznie. Pierwsi chętni już są.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
21
400 przerobionych monet w biletomatach

Jeśli korzystasz z automatów biletowych na przystankach i peronach SKM w Trójmieście warto sprawdzać wydawany przez nie bilon. W ostatnich dniach w 9 urządzeniach pojawiły się wycofane z obiegu monety z lat 90.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
10
W Gdyni powstanie zintegrowane Centrum Druku 3D

W gdyńskim magistracie odbyło się uroczyste podpisanie umowy, inicjującej współpracę Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w zakresie świadczenia usług druku 3D. Zintegrowane Centrum Druku 3D to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w tej branży...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- 15
Street view
#fotografia #historia #gdynia
- KKK1987
- alhakeem
- konto usunięte
- kwinto91
- aso824
- +10 innych
- 5
- 3
- 14
- marek-125
- Ex3
- dertom
- Glos_z_sali
- KKK1987
- +9 innych
8
Asseco Gdynia to klub wyjątkowy. W składzie są sami Polacy.

Skład został zbudowany z samych rodzimych graczy, znalazło się również miejsce dla dwóch doświadczonych koszykarzy, Krzysztofa Szubargi i Piotra Szczotki – spokój na parkiecie w trudnych momentach jest niezbędny.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Mirki i Mirabelki z Trójmiasta, koleżanka znalazła uroczego, małego kota. Ona nie może go niestety zatrzymać, ale może ktoś z was chciałby przygarnąć?
poniżej opis z FB:
Kochani! Znalazłam takie oto zagubione maleństwo. Kotka ma na oko 7-8 tygodni, jest bardzo towarzyska, potrafi sama jeść i korzystać z kuwetki. Prawdopodobnie ktoś chciał się jej pozbyć albo się zgubiła. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która przygarnie tego malucha?
- szczesliwa_patelnia
- Dobry_Ziemniak
- martuch
- alhakeem
- jata12
- +3 innych
- 1
- 1
Żona szuka dmuchanej lali płci męskiej do kupienia stacjonarnie dzisiaj/jutro na wieczór panieński do 100 PLN. Ktoś coś podpowie?
Na allegro tylko oferty z Słupska ( ͡° ʖ̯ ͡°)
13
Szpitale tracą majątek przez obcokrajowców!

Pół miliona długu rocznie generują cudzoziemcy bez ubezpieczenia, którzy leczą się w trójmiejskich szpitalach. To pieniądze, których nie da się odzyskać.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#kiciochpyta
- 1
#gdansk #trojmiasto #wynajem #mieszkanie #gdynia #sopot
Czy ktoś zna i poleca w #trojmiasto DOBREGO OKULISTĘ?
#okulista #gdansk #gdynia #sopot #lekarz #okulistyka #poleclekarza
- 1
- 18
- Antonyo77
- syn_admina
- Lenalee
- ksionc
- JeszczeZyje
- +13 innych
- 3
- 1
Jadę sobie komunikacją miejską w Gdyni, podchodzą Kanary sprawdzać bilety. Jako, że używam aplikacji SkyCash to w niej kupuję bilety. No więc pokazuję mu bilet w apce (kod QR) a ten tylko tak "Yyyyyy.." machnął tylko ręką, ani nie zeskanował, ani nic nie sprawdził.
Jak to tak wygląda to pewnie znajdzie się jakieś kilkadziesiąt Januszy co tylko będą pokazywać smartfon nie mając nawet biletu a i tak ich nikt
- 2
- 51
W opisie tagu przypięty jest poradnik natomiast jest on średnio aktualny oraz nie zawiera zbyt wielu informacji. W związku z tym na podstawie moich oraz
- konto usunięte
- kryzju
- PanBekon
- Hirunkan
- krzychocho
- +46 innych
- 2
- 3
Ze swojej strony dodałbym do knajpę Pixel, jest ciekawym miejscem. Wyrzuciłbym natomiast U Szkota, wydaje mi się że dawno temu stracił blask. Resztę masz bezbłędnie, świetna lista (na tym się dobrze znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Restauracje: genialna (wg. mojej opinii): A la Française (Francuska)
Atrakcje/sposób poruszania się: Tramwaj wodny, który płynie z Żabiego Kruka na Westerplatte.
JAk mi coś
- 32
Widzę że jesteś nowy w Trójmieście, więc spieszę się Tobie wytłumaczyć wszystko. Ale po kolei.
tak możesz. Np. linia 171 (Gdańsk Oliwa Pętla Tram.-Gdynia Karwiny Tesco) są uznawane bilety ZKM i ZTM.
I w granicach administracyjnych miasta Sopotu możesz gdyńskimi biletami jeździć gdańskimi autobusami i na odwrót! Ale pamiętaj! Jeśli wsiądziesz w gdyńską linię "S" i skasujesz gdański bilet za 3,2 (zakładam że nie przysługują Tobie ulgowe
- konto usunięte
- konto usunięte
- aso824
- BigAngryPenguin
- piec-siedem
- +27 innych
- 4




























Komentarz usunięty przez autora