Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy odpowiedź będzie pozytywna, ale zapytam, co mi szkodzi

Czy ktoś zna jakąś szkołę muzyczną, wieczorową dla dorosłych, taką normalną I i II stopnia w #gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto ? Jakieś mireczki pisały, że istnieją takie rzeczy, ale tam była mowa o innych miastach a jestem ciekaw czy są takie przybytki w naszych stronach

inb4 szukałem co nieco i głównie udało mi się znaleźć tylko jakieś szkółki do gry gdzie są zajęcia raz w tygodniu przez 45 minut - no to za przeproszeniem nędza a nie szkoła

#muzyka #studbaza (?) ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 5
@seeksoul: obawiam się że może być ciężko. PSMy na II stopniu mają limit do 23 r.ż.(regulowane ustawowo chyba) i zostaje zaliczanie eksternistyczne jak ci bardzo zależy. Niestety jeszcze jest za mało chętnych na pełne kształcenie muzyczne dla dorosłych dlatego takich ofert nie ma. Zostaje ewentualnie szukanie nauczycieli z psmi lekcje prywatne.
@seeksoul: ale wiesz, szkoła muzyczna to trochę więcej niż walenie w bębny. Miałbyś jeszcze inne instrumenty perkusyjne i do tego mnóstwo teorii i historii muzyki. Jeśli nie interesuje Cię życie klasyków wiedeńskich to może lepiej wyjdą Ci częstsze lekcje prywatne.
szkoła muzyczna to trochę więcej niż walenie w bębny


@Efremz: wiem, i dlatego własnie pytałem o szkołę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ale z tego co się orientowałem to rzeczywiście nie ma tu w okolicy nigdzie czegoś takiego, szkoda, chętnie bym spróbował swoich sił