Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele. Mieszkam w Gdyni, odbywa się tu parę meczy mistrzostw świata U20 i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z faktu, że każdy autobus reprezentacji jest eskortowany przez minimum dwa radiowozy na sygnałach i przelatują na czerwonym jakby wiezli prezydenta jakiegoś kraju.

Po #!$%@?? Marnotrawstwo pieniędzy i zaprzeczenie bezpieczeństwa.

Polska naprawdę jest takim krajem, że mogą na środek wyjść uzbrojeni polscy gangsterzy i ostrzelać autobus reprezentacji Meksyku? xD Może u nich w Meksyku tak, tu się tak nie zdarzy.

Czy może Polska chce pokazać jakim super duper ultra bezpiecznym krajem jesteśmy i dbamy o ich bezpieczeństwo?

Według mnie to przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Bo po pierwsze mało kto zwraca uwagę że są jakieś mistrzostwa U20, po drugie młodzi piłkarze mogą sobie pomyśleć, że skoro trzeba ich eskortowac to znaczy, że jest tu niebezpiecznie i coś im grozi. Po trzecie jakby komus zależało naprawdę na czyimś bezpieczeństwie to by ich wiezli w autobusie bez eskorty bo sygnały tylko zwracają uwagę że jedzie ktoś "ważny" xD

#mistrzostwaswiatau20 #pilkanozna #gdynia
  • 7
  • Odpowiedz
@maniek930: Nie no lepiej olać kwestie bezpieczeństwa i później narzekać, że coś się stało. Skoro nasz kraj się zobowiązał do organizacji to pewne standardy muszą być zachowane i myślę, że w każdym normalnym kraju są podejmowane takie działania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek930: w 100% popieram Twoje zdanie. Jak organizatorzy się obawiają to niech wynajma ochronę za własne $$$, tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz