Mireczki,
Myślę powoli nad posezonowym zakupem elektroniki. Biegam, jeżdżę na rowerze i od czasu do czasu siłownia i trochę boksuję na worku.
Myślę nad zakupem albo zegarka garmin fenix albo jakiegoś komputera na rower, bo telefon trochę męczy.
Mam dylemat, bo zależy mi na gps na rowerze i ten gps jest w zegarku, ale wiadomo, że to niezbyt wygodne rozwiązanie w trasie.
Czy do takiej amatorskiej aktywności fenix 7 to nie za
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że polskie konto w aplikacji Huawei Health w końcu pozwala na synchronizację danych do Stravy.
Testował już ktoś czy wszystkie dane się poprawnie przenoszą? Kiedyś czytałem na Reddicie, że niektóre dane potrafiły się zgubić po drodze.

Jeśli synchronizacja działa dobrze, to chyba skuszę się na Huawei Watch GT 3 Pro, bo w mojej ocenie to trochę taki ciekawszy Garmin Venu 2 Plus.

#huawei #strava #garmin
Pyxelr - Widzę, że polskie konto w aplikacji Huawei Health w końcu pozwala na synchro...

źródło: comment_1665239235hG7sS2eZ2ZAgavCzkkZCuU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wisnier: Ja u siebie widzę tętno bez subskrypcji, tylko trzeba wejść w szczegółowe dane treningu.

Jaki smartwatch Huawei używasz? Jeśli nie wyeksportowało Ci tętna z apki Health do Stravy to jest to właśnie jedno z ograniczeń.
  • Odpowiedz
Mirasy używające #garmin forerunner, fenix czy inny z tym ciemniejszym ekranem (nie mogę znaleźć nigdzie dobrego polskiego odpowiednika na angielskie transflective) - jak wrażenia z używania takiego ekranu na codzień? Nie jest za ciemny? Chodzi płynnie?

Obecnie używam apple watcha 6 i chce się przesiąść na Garmina żeby mieć lepsze śledzenie aktywności. Zastanawiam czy lecieć w epixa 2 czy te ciemniejsze ekrany tez są spoko i wystarczą bez problemu?

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buntro: bez zastrzeżeń. Mam fenixa 6s pro, dobrze widać tarczę za dnia, w pełnym słońcu również. A po ciemku wystarczy sobie kliknąć, wtedy się podświetla. Można sobie też ustawić automatyczne podświetlanie przy ruchu nadgarstka.
  • Odpowiedz
Zdefiniowane odpowiedzi w #garmin to jest mistrzostwo świata, odpowiedziałem klientce u której robiłem usługę, że ja kocham. Jakimś cudem nie zauważyłem i właśnie przeczytałem odpowiedź, że trochę za krótko się znamy na takie oświadczenia. Tylko czekać jak zadzwoni do mnie jej mąż :-(. #niewiemjaktootagowac #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie wrócił z reklamacji #garmin Edge 530. Oczywiście wymieniony na sprawny... Niby. Gdy próbuję połączyć po bt z telefonem, wyskakuje kod pin do parowania na obu urządzeniach, potwierdzam, zaczyna się konfiguracja która zatrzymuje się po kilku sekundach, a po chwili wyskakuje komunikat "błąd parowania". Urządzenie resetowane, aktualne (przez garmin express), wyczyszczone do ustawień fabrycznych, w telefonie i apce też stare usunięte i w połączeniach bt telefonu rozparowane. W telefonie też
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ikov: Kiedyś były jakieś instrukcje do huawei, bo domyślnie ta ich nakładka jakieś procesy ubijała, żona miała i dłubałem, w końcu się udało. Musisz szukać, pytanie czy będzie ci się chciało czy przeżyjesz zanim się zaktualizuje wszystko i zacznie działać.
  • Odpowiedz
jaki spoko zegarek sportowy albo inna opaska żeby miała gps? mi bandy są spoko, no ale potrzebują telefonu.

mi watch lite jest ok żeby z nim pobiegać albo pojeździć innym rowerem i w miarę spoko ma dokładność?

czy niestety jedyne co to #garmin za miliony monet? xD

#
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój Garmin Vívomove Sport cały czas gubi poprawny czas. Ten na wyświetlaczu jest okej, ale wskazówki pokazują źle. Trzeba wyrównać wskazówki, ale zaraz problem wraca. Kojarzycie co może się dziać? Wysyłać na gwarancję?
#garmin #smartwatch
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eustachy_goli_pachy: do garmina z automatu nic nie prześlesz.ta platforma dziala ale w jedna strone tylko.
Mozesz recznie wrzucac pliki gpx, ale o ile czegos ostatnio nie pozmieniali, to takie treningi nie beda brane pod uwage przez zegarek przywyliczaniu kcal, body battery, obciazenia treningowego itd.
  • Odpowiedz
Kupiłem fenix 7x solar. Czy szkło hartowane nie będzie zaburzało doładowywania z solaru ? Drugie pytanko, jak takie szkło zachowa się na basenie ? Odpadnie po sekundzie czy można śmiało pływać ? #garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirunie z #garmin. U mojej matuli w Vivoactive od kilku tygodni zaczął się wyświetlać komunikat "Pasek ruchu wyczyszczony". Wiecie może cóż to i skąd to nagle się wzięło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam czujnik Magene H64 na klatkę i jest sens kupować hrm run? Wartości dynamiki ruchu z pasa mają faktycznie jakieś przełożenie do rzeczywistości czy to pic na wodę? Mam FR 245

#garmin #bieganie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stormweaver: ćwiczenia plyometryczne, trening na płotkach to przede wszystkim.
Ale jak poprawia się z tempem biegu to jeszcze jest spoko, gorzej by było jakbyś miał odwrotnie, wtedy przeciążenia na jednej stronie by rosły i ryzyko kontuzji.
  • Odpowiedz
@Stormweaver: no przy wolnym bieganiu to nic nie powinno się stać, bo małe przeciążenia, ale warto nawet popracować, żeby to zmniejszyć do jakiegoś 51/49 czy coś podobnego.
  • Odpowiedz
mój #garmin vivoactive 4 powoli kończy swój żywot (bateria), stąd poszukuję jakiegoś następcy - ważne dla mnie:

- dobra bateria
- dotyk
- always-on-display (może niekoniecznie ekran transreflektywny jak w vivo4, byle AOD miał mały wpływ na ogólny czas działania), wyraźny w pełnym słońcu (waham się nad venu 2+, ale właśnie nie jestem pewien jak z widocznością AMOLEDa w słońcu)
- zbliżone funkcjonalności (przede wszystkim płatności zbliżeniowe, dobry tracking rowerowy, waterproof)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierpek: Nie, nie używam AoD. Bez AoD z kilkoma "treningami" w tygodniu bateria trzyma mi 6-7 dni.
@ShortyLookMean: Nie wiem, wiem jedynie, że jak jeździłem latem na rowerze to nie miałem w Słóńcu problemów z widzeniem tego oc mam na tarczy zegarka.
  • Odpowiedz