@kefas_safek: Sam w tenisa dawno nie grałem, ostatnio bardziej squash i tam na zegarku coś poza punktami to ciężko by mi było klikać co każdy punkt. Według mnie mniej opcji, czyli druga wersja, w przypadku gracza będzie lepsze.
  • Odpowiedz
@Sainti: mniej opcji nie ma tu znaczenia w sensie klikania - to wynika z zupełnie czego innego ;). W tej apce klika się tylko punkty - w sensei typ punktu klikasz "przy okazji" nie ma tam żadnego wybierania.
  • Odpowiedz
Nowy zakup dla różowej forerunner 255s. Zegarek w ciągu 1,5 tygodnia miał akcje że w przez jeden dzień (2 razy taka akcja) rozładował się mimo prawie pełnej baterii. Za pierwszym razem myślałem że to aplikacja do aktywności zumby chodziła w tle i to to wydrenowałp baterie(choć z drugiej strony ona liczy tylko kroki i kalorie), ale za drugim razem nie była włączana.

Co może być przyczyną ? Śledzenia aktywności wyłączone. Bez połączenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szklarnik: Jeśli jeszcze nie odkryłeś w czym problem to polecam sprawdzić czy przypadkiem nie masz włączonego całodziennego monitorowania SPO2 (pulsoksymetr). Opcja jest totalnie bezużyteczna bo gdybyś chciał dokonać pomiaru ręcznego to musisz siedzieć nieruchomo przez 30 sek co przy włączonym całodziennym monitorowaniu cały czas próbuje wykonać pomiar i ekstremalnie drenuje baterię.
  • Odpowiedz
Możecie się zalogować do garmin connecta na kompie? U mnie okienko logowania nie wyskakuje.

edit: dobra widzę że na telefonie też problem, jakaś awaria akurat jak jest ładna pogoda, ja pier...
#garmin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@noe44 @mrmydlo bardziej chodzi o to, że zegarki sportowe są spoko, ale luksusowe zegarki kupuje się z myślą że będą na lata a nawet dla kolejnego pokolenia, smartwatche za to już po 2 latach zaczynają być przestarzałe.
  • Odpowiedz
10k za zegarek który w przypadku wyłączenia aplikacji będzie bezużyteczny, hmm.

O przestarzałym wyświetlaczu za rok/dwa nie wspominając.


@tomsiup: ile miales w swoim zyciu garminow i jak mocno jestes into zegarki sportowe?
Bo smiem twierdzic ze zadnego, albo jestes bardzo swiezym
  • Odpowiedz
Mirki z #garmin , kupiłem forerunnera 255 w promocji za 1331 zł i mam mieszane uczucia. Przedtem miałem Huawei gt2e i zegarek mimo że ciężki to przyciski ładnie klikają, a w garminie ? Każdy chodzi inaczej i to mnie denerwuje, też tak macie w swoich zegarkach ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś miał problem z niedziałającymi animacjami w #garmin Venu? Funkcje filmów mam włączoną, ale po pobraniu treningu animacje się nie wyświetlają. Nawet w samej aplikacji Garmin Connect coś jest nie tak, bo animacje działają tylko przed pobraniem treningu. Ktoś miał może podobnie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrykolos: A to nie jest od tego ze przykladowo po prysznicu nie wycierasz zegarka tylko chodzisz w nim non stop a zdejmujesz jedynie do ladowania? Polecam sprawdzic czy zmiana nawykow cos da ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@patrykolos: możę to kwestia jakiejś alergii na materiał, którym są pokryte piny. Zainwestuj w takie gumki do zakrywania styków i może to Cię uwolni od kłopotu
  • Odpowiedz
Jaki zegarek sportowy na rower?

Nie zależy mi na jakichś super funkcjach w stylu dzwonienia czy wyświetlania mapy, ale chciałbym koniecznie żeby miał:
- GPS i możliwie prostą integrację ze Stravą (najchętniej dedykowana appka)
- podgląd aktualnej aktywności
- licznik tętna, a najlepiej możliwość łączenia z pasem
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w zegarkach garmin lub w aplikacji można ustawić aby powiadomił o pominiętych powiadomieniach? Chodzi o sytuacje, gdy po rozłączeniu zegarka z telefonem i ponownym jego sparowaniu pojawią się na nim powiadomienia i zdarzenia, które miały miejsce podczas rozłączenia. Jest to dla mnie o tyle istotne, że mój telefon normalnie leży gdzieś sobie w domu i zegarek nie jest zawsze z nim połączony, ale w chwili gdy znajdę się w zasięgu to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dra-cit: może nie tyle wyskakuje od nowa powiadomienie, ale widzę, że na przykład mam 5 zdarzeń, których nie odczytałam i mogę sobie wejść w szczegóły i sprawdzić co to jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Uwielbiam Feniksy od #garmin . Siedzisz na fotelu i kręcisz kierownicą a tu komunikat "Gratulacje, właśnie przekroczyłeś 6k kroków!"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
Myślę powoli nad posezonowym zakupem elektroniki. Biegam, jeżdżę na rowerze i od czasu do czasu siłownia i trochę boksuję na worku.
Myślę nad zakupem albo zegarka garmin fenix albo jakiegoś komputera na rower, bo telefon trochę męczy.
Mam dylemat, bo zależy mi na gps na rowerze i ten gps jest w zegarku, ale wiadomo, że to niezbyt wygodne rozwiązanie w trasie.
Czy do takiej amatorskiej aktywności fenix 7 to nie za
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że polskie konto w aplikacji Huawei Health w końcu pozwala na synchronizację danych do Stravy.
Testował już ktoś czy wszystkie dane się poprawnie przenoszą? Kiedyś czytałem na Reddicie, że niektóre dane potrafiły się zgubić po drodze.

Jeśli synchronizacja działa dobrze, to chyba skuszę się na Huawei Watch GT 3 Pro, bo w mojej ocenie to trochę taki ciekawszy Garmin Venu 2 Plus.

#huawei #strava #garmin
Pyxelr - Widzę, że polskie konto w aplikacji Huawei Health w końcu pozwala na synchro...

źródło: comment_1665239235hG7sS2eZ2ZAgavCzkkZCuU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wisnier: Ja u siebie widzę tętno bez subskrypcji, tylko trzeba wejść w szczegółowe dane treningu.

Jaki smartwatch Huawei używasz? Jeśli nie wyeksportowało Ci tętna z apki Health do Stravy to jest to właśnie jedno z ograniczeń.
  • Odpowiedz
Mirasy używające #garmin forerunner, fenix czy inny z tym ciemniejszym ekranem (nie mogę znaleźć nigdzie dobrego polskiego odpowiednika na angielskie transflective) - jak wrażenia z używania takiego ekranu na codzień? Nie jest za ciemny? Chodzi płynnie?

Obecnie używam apple watcha 6 i chce się przesiąść na Garmina żeby mieć lepsze śledzenie aktywności. Zastanawiam czy lecieć w epixa 2 czy te ciemniejsze ekrany tez są spoko i wystarczą bez problemu?

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buntro: bez zastrzeżeń. Mam fenixa 6s pro, dobrze widać tarczę za dnia, w pełnym słońcu również. A po ciemku wystarczy sobie kliknąć, wtedy się podświetla. Można sobie też ustawić automatyczne podświetlanie przy ruchu nadgarstka.
  • Odpowiedz
Zdefiniowane odpowiedzi w #garmin to jest mistrzostwo świata, odpowiedziałem klientce u której robiłem usługę, że ja kocham. Jakimś cudem nie zauważyłem i właśnie przeczytałem odpowiedź, że trochę za krótko się znamy na takie oświadczenia. Tylko czekać jak zadzwoni do mnie jej mąż :-(. #niewiemjaktootagowac #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach