Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kefas_safek
- 0

Sainti
- 0
@kefas_safek: Sam w tenisa dawno nie grałem, ostatnio bardziej squash i tam na zegarku coś poza punktami to ciężko by mi było klikać co każdy punkt. Według mnie mniej opcji, czyli druga wersja, w przypadku gracza będzie lepsze.
kefas_safek
- 0
@Sainti: mniej opcji nie ma tu znaczenia w sensie klikania - to wynika z zupełnie czego innego ;). W tej apce klika się tylko punkty - w sensei typ punktu klikasz "przy okazji" nie ma tam żadnego wybierania.
Nowy zakup dla różowej forerunner 255s. Zegarek w ciągu 1,5 tygodnia miał akcje że w przez jeden dzień (2 razy taka akcja) rozładował się mimo prawie pełnej baterii. Za pierwszym razem myślałem że to aplikacja do aktywności zumby chodziła w tle i to to wydrenowałp baterie(choć z drugiej strony ona liczy tylko kroki i kalorie), ale za drugim razem nie była włączana.
Co może być przyczyną ? Śledzenia aktywności wyłączone. Bez połączenia
Co może być przyczyną ? Śledzenia aktywności wyłączone. Bez połączenia
- 0
@szklarnik: Jeśli jeszcze nie odkryłeś w czym problem to polecam sprawdzić czy przypadkiem nie masz włączonego całodziennego monitorowania SPO2 (pulsoksymetr). Opcja jest totalnie bezużyteczna bo gdybyś chciał dokonać pomiaru ręcznego to musisz siedzieć nieruchomo przez 30 sek co przy włączonym całodziennym monitorowaniu cały czas próbuje wykonać pomiar i ekstremalnie drenuje baterię.
- 0
@lgc89: wydaje mi się, że jest to wyłączone ale jeszcze się upewnię jak różowa wróci
186 682,32 - 9,40 - 2,91 = 186 670,01
3km z dziećmi, reszta swoje. Regeneracja na pełnej. Screen ze stravy bo #garmin leży...
#sztafeta #bieganie #ruszbydgoszcz
Skrypt | Statystyki
3km z dziećmi, reszta swoje. Regeneracja na pełnej. Screen ze stravy bo #garmin leży...
#sztafeta #bieganie #ruszbydgoszcz
Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1665914330oShwuhss5nBi3a4qXFAOwD.jpg
Pobierz- 1
Możecie się zalogować do garmin connecta na kompie? U mnie okienko logowania nie wyskakuje.
edit: dobra widzę że na telefonie też problem, jakaś awaria akurat jak jest ładna pogoda, ja pier...
#garmin
edit: dobra widzę że na telefonie też problem, jakaś awaria akurat jak jest ładna pogoda, ja pier...
#garmin
Komentarz usunięty przez autora
@klapki_za_13_zl: spróbuj usunac i parowac ponownie, tutaj wyglada jakbys miał wyciszone na minimum, generalnie to tak działa że ekran dzieli sie na dwa przyciski które daja głośność +1 lub -1 i wtedy ekran sie wypełnia
konto usunięte via Android
- 1
- 5
10k za zegarek który w przypadku wyłączenia aplikacji będzie bezużyteczny, hmm.
O przestarzałym wyświetlaczu za rok/dwa nie wspominając.
@tomsiup: ile miales w swoim zyciu garminow i jak mocno jestes into zegarki sportowe?
Bo smiem twierdzic ze zadnego, albo jestes bardzo swiezym
Orientuje się ktoś czy polska dystrybucja różni się czymś od europejskiej? Chodzi konkretnie o Epix 2 Sapphire
#garmin
#garmin
@bedeprogramista: kupiłeś? Szukam tego samego modelu.
- 0
@kabzior tak, moja dystrybucja była konkretnie na Niemcy, ale niczym się nie różni
konto usunięte via Android
- 1
Mirki z #garmin , kupiłem forerunnera 255 w promocji za 1331 zł i mam mieszane uczucia. Przedtem miałem Huawei gt2e i zegarek mimo że ciężki to przyciski ładnie klikają, a w garminie ? Każdy chodzi inaczej i to mnie denerwuje, też tak macie w swoich zegarkach ?
Czy ktoś miał problem z niedziałającymi animacjami w #garmin Venu? Funkcje filmów mam włączoną, ale po pobraniu treningu animacje się nie wyświetlają. Nawet w samej aplikacji Garmin Connect coś jest nie tak, bo animacje działają tylko przed pobraniem treningu. Ktoś miał może podobnie?
@patrykolos: A to nie jest od tego ze przykladowo po prysznicu nie wycierasz zegarka tylko chodzisz w nim non stop a zdejmujesz jedynie do ladowania? Polecam sprawdzic czy zmiana nawykow cos da ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 6
@patrykolos: możę to kwestia jakiejś alergii na materiał, którym są pokryte piny. Zainwestuj w takie gumki do zakrywania styków i może to Cię uwolni od kłopotu
Jaki zegarek sportowy na rower?
Nie zależy mi na jakichś super funkcjach w stylu dzwonienia czy wyświetlania mapy, ale chciałbym koniecznie żeby miał:
- GPS i możliwie prostą integrację ze Stravą (najchętniej dedykowana appka)
- podgląd aktualnej aktywności
- licznik tętna, a najlepiej możliwość łączenia z pasem
Nie zależy mi na jakichś super funkcjach w stylu dzwonienia czy wyświetlania mapy, ale chciałbym koniecznie żeby miał:
- GPS i możliwie prostą integrację ze Stravą (najchętniej dedykowana appka)
- podgląd aktualnej aktywności
- licznik tętna, a najlepiej możliwość łączenia z pasem
@powaznyczlowiek: rano w promo byl febix 6 za 1500zl, a pozniej fr255 za 1350.
Poluj na pronocje na pepperze, amazon ma prime days, powinno dac sie cos fajnego jeszcze znalezc.
Poluj na pronocje na pepperze, amazon ma prime days, powinno dac sie cos fajnego jeszcze znalezc.
@powaznyczlowiek: Z zegarków na rower to Edge 530 ;) A poważnie, miałem podobne podejście. Kupiłem Garmina Fenixa 6X i... nie sprawdziło się to na rowerze. Kupiłem Edga 530 i jest git.
- 0
Czy w zegarkach garmin lub w aplikacji można ustawić aby powiadomił o pominiętych powiadomieniach? Chodzi o sytuacje, gdy po rozłączeniu zegarka z telefonem i ponownym jego sparowaniu pojawią się na nim powiadomienia i zdarzenia, które miały miejsce podczas rozłączenia. Jest to dla mnie o tyle istotne, że mój telefon normalnie leży gdzieś sobie w domu i zegarek nie jest zawsze z nim połączony, ale w chwili gdy znajdę się w zasięgu to
Jest jakiś prosty sposób żeby zsynchronizowane aktywności z #garmin do #applewatch zawieraly dane z gps?
Uwielbiam Feniksy od #garmin . Siedzisz na fotelu i kręcisz kierownicą a tu komunikat "Gratulacje, właśnie przekroczyłeś 6k kroków!"
Czy warto kupić Garmin Venu 2 Plus? Czy lepiej fenixa 6? #pytanie #garmin #smartwatch #sport #bieganie
Ale co jeden ma czego drugi nie ma?
@jakismadrynickpolacinsku: na garmin.com jest bardzo dobra porownywarka.
@jakismadrynickpolacinsku: Nie, po prostu uważam, że już niektórzy przesadzają z poziomem zadawanych pytań, a wręcz ocierają się o pewien poziom bezczelności.
Ale to moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgodzić. ¯\_(ツ)_/¯
Ale to moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgodzić. ¯\_(ツ)_/¯
Mireczki,
Myślę powoli nad posezonowym zakupem elektroniki. Biegam, jeżdżę na rowerze i od czasu do czasu siłownia i trochę boksuję na worku.
Myślę nad zakupem albo zegarka garmin fenix albo jakiegoś komputera na rower, bo telefon trochę męczy.
Mam dylemat, bo zależy mi na gps na rowerze i ten gps jest w zegarku, ale wiadomo, że to niezbyt wygodne rozwiązanie w trasie.
Czy do takiej amatorskiej aktywności fenix 7 to nie za
Myślę powoli nad posezonowym zakupem elektroniki. Biegam, jeżdżę na rowerze i od czasu do czasu siłownia i trochę boksuję na worku.
Myślę nad zakupem albo zegarka garmin fenix albo jakiegoś komputera na rower, bo telefon trochę męczy.
Mam dylemat, bo zależy mi na gps na rowerze i ten gps jest w zegarku, ale wiadomo, że to niezbyt wygodne rozwiązanie w trasie.
Czy do takiej amatorskiej aktywności fenix 7 to nie za
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Widzę, że polskie konto w aplikacji Huawei Health w końcu pozwala na synchronizację danych do Stravy.
Testował już ktoś czy wszystkie dane się poprawnie przenoszą? Kiedyś czytałem na Reddicie, że niektóre dane potrafiły się zgubić po drodze.
Jeśli synchronizacja działa dobrze, to chyba skuszę się na Huawei Watch GT 3 Pro, bo w mojej ocenie to trochę taki ciekawszy Garmin Venu 2 Plus.
#huawei #strava #garmin
Testował już ktoś czy wszystkie dane się poprawnie przenoszą? Kiedyś czytałem na Reddicie, że niektóre dane potrafiły się zgubić po drodze.
Jeśli synchronizacja działa dobrze, to chyba skuszę się na Huawei Watch GT 3 Pro, bo w mojej ocenie to trochę taki ciekawszy Garmin Venu 2 Plus.
#huawei #strava #garmin
źródło: comment_1665239235hG7sS2eZ2ZAgavCzkkZCuU.jpg
Pobierz@Pyxelr: Rozróżnia typ aktywności. Nie wiem jak z tętnem, bo to chyba wymaga subskrypcji w Stravie?
- 0
@wisnier: Ja u siebie widzę tętno bez subskrypcji, tylko trzeba wejść w szczegółowe dane treningu.
Jaki smartwatch Huawei używasz? Jeśli nie wyeksportowało Ci tętna z apki Health do Stravy to jest to właśnie jedno z ograniczeń.
Jaki smartwatch Huawei używasz? Jeśli nie wyeksportowało Ci tętna z apki Health do Stravy to jest to właśnie jedno z ograniczeń.
Mirasy używające #garmin forerunner, fenix czy inny z tym ciemniejszym ekranem (nie mogę znaleźć nigdzie dobrego polskiego odpowiednika na angielskie transflective) - jak wrażenia z używania takiego ekranu na codzień? Nie jest za ciemny? Chodzi płynnie?
Obecnie używam apple watcha 6 i chce się przesiąść na Garmina żeby mieć lepsze śledzenie aktywności. Zastanawiam czy lecieć w epixa 2 czy te ciemniejsze ekrany tez są spoko i wystarczą bez problemu?
#
Obecnie używam apple watcha 6 i chce się przesiąść na Garmina żeby mieć lepsze śledzenie aktywności. Zastanawiam czy lecieć w epixa 2 czy te ciemniejsze ekrany tez są spoko i wystarczą bez problemu?
#
- 4
@Buntro: bez zastrzeżeń. Mam fenixa 6s pro, dobrze widać tarczę za dnia, w pełnym słońcu również. A po ciemku wystarczy sobie kliknąć, wtedy się podświetla. Można sobie też ustawić automatyczne podświetlanie przy ruchu nadgarstka.
@Buntro: ekran bez fajerwerków ale działa w każdych warunkach. Mniej kolorów, za to bateria trzyma kilka x dłużej.
Zdefiniowane odpowiedzi w #garmin to jest mistrzostwo świata, odpowiedziałem klientce u której robiłem usługę, że ja kocham. Jakimś cudem nie zauważyłem i właśnie przeczytałem odpowiedź, że trochę za krótko się znamy na takie oświadczenia. Tylko czekać jak zadzwoni do mnie jej mąż :-(. #niewiemjaktootagowac #zalesie


























