Basztowa, Kraków

Tramwaj Rotax / MPK EU8N jako linia 72 (Cmentarz Rakowicki - Mały Płaszów P+R) kieruje się w stronę przystanku Stary Kleparz przejeżdżając obok Barbakanu.

To jedno z lepszych ujęć jakie udało mi się zrobić. Może trochę ludzie przeszkadzali ale jakoś się to dało ogarnąć. Pogoda za to dopisywała.

#krakow #tramwaje #komunikacjamiejska #mpkkrakow #fotografia #tworczoscwlasna
sylwke3100 - Basztowa, Kraków

Tramwaj Rotax / MPK EU8N jako linia 72 (Cmentarz Rakow...

źródło: temp_file1602948063643188119

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy może ktoś polecić poręczny aparat z szerszym kontem obiektywu który nagrywa w dobrej jakości filmy?
Testowałem gopro 11, ale o ile w dzień ujęcia są świetne tak w ciemniejszych miejscach jak las jest słabo, a wieczorem kamerka do niczego się nie nadaje. Chcę sobie robić pamiętniki Video z wypadów. Co do budżetu to może nie coś z najwyższej półki, nie musi to być obraz 4k, wystarczy 1080 z możliwością ustawienia wysokiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem miesiąc temu Nikona Z5, zrobiłem około 2 tys. zdjęć - wczoraj patrzę a mam kilka gorących (?) pikseli na LCD (wyświetlały się jako białe punkty). Zrobiłem mapowanie pikseli dwukrotnie - bo nie byłem pewny czy to na matrycy czy samym ekranie - ale jak powiększe zdjęcie maksymalnie to piksel nie zmienia położenia. Po mapowaniu są one dużo “bledsze” i nie widać ich tak, no ale cały czas widoczne i jestem
pizzabhoy - Mirki, kupiłem miesiąc temu Nikona Z5, zrobiłem około 2 tys. zdjęć - wczo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pizzabhoy: no to więcej jeszcze napstrykaj, matko boska 2 tys. zdjęć w miesiąc, kto to widział taką eksloatację sprzętu, człowieku, Ty się opanuj trochę, to nie jest zabawka
z fartem
  • Odpowiedz
Hej, chciałabym kupić chłopakowi na prezent na swieta obiektyw do aparatu canon EOS 1200D. Polecacie jakiś dla kogoś kto uczy się dopiero? #fotografia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimikini oczywiście, na początek będzie spoko. Tutaj lwia robotę zrobi też mocna karta. Obejrzyj filmy Kilara i wtedy zrozumiesz jak wygląda proces tworzenia filmu. Na początek spróbuj jakieś darmowe programy żeby się przekonać czy kręci Cię taka praca.
  • Odpowiedz