jaki rekin?


@faxepl: żarłacz chmurojad - ta jasna chmurka na górze to górna płetwa. I w sumie to bardziej jak delfin niż rekin, ale ja tam się nie znam na owocach morza
  • Odpowiedz
#technologia #kamery #aparat #film #oswietlenie #streaming #kamera4k #bezlusterkowiec #fotografia #vlogging

Cześć wszystkim!

Szukam paneli oświetleniowych: Potrzebuję paneli oświetleniowych do oświetlenia sceny wokół mojego biurka. Głównie chodzi o doświetlenie podczas nagrywania czy streamowania. Macie jakieś rekomendacje dla amatora? Szukam czegoś z możliwością regulacji mocy.
[Kamera 4K z Możliwością Zmiany Obiektywów]
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apex113: Nie używałem sprzętu canona więc trudno mi się wypowiedzieć, wiem, że ma wielu wiernych wyznawców.

Ja przeszedłem drogę od Nikona, przez Panasonica do Sony. Z tym, że tym pierwszym prawie nie nagrywałem.
  • Odpowiedz
Poszukuję statywu, tripodu do telefonu, podobnego jak na zdjęciu. Chodzi mi stabilność pozycji oraz wysokość około 180 cm przy rozłożonych nóżkach. Czy polecacie jakiś konkretny model, który spełniłby moje oczekiwania. Cena do 200 zł.

#fotografia #zdjecia #podroze
Totems - Poszukuję statywu, tripodu do telefonu, podobnego jak na zdjęciu. Chodzi mi ...

źródło: 15299908_800

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie ogólne. Spotykam się ostatnio z tym, że obraz z kamery (przedniej do selfie) jest w lustrzanym odbiciu. Co to za ficzer? Po co to jest? Dobrze się domyślam, że chodzi o to, żeby autor czuł się bardziej komfortowo widząc twarz znaną z lustra? xD
#youtube #stream #fotografia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@debug: To raz, a dwa, że jest to wygodniejsze jak chcesz coś zrobić patrząc w ekran jak w lustro. W iOS można ustawić, czy pliki po wykonaniu zdjęcia mają być jak w lustrze czy nie, pewnie w Androidzie też.
  • Odpowiedz
Mirki, na ile mógłbym wycenić ten zestaw?
-Nikon D5300, przebieg ok. 60tyś
-Nikkor 35mm + 50mm + 85mm, wszystkie F/1.8
-pudełka, ładowarka itp
- 50mm i 85mm mają założone filtry UV
Wszystko działa w jak najlepszym porządku, po prostu przerzuciłem się na bezlusterkowca i ten zestaw nie jest już mi potrzebny, a wydaje mi się że dla początkującego jest to zestaw idealny ;)
#fotografia #nikon
maikeleleq - Mirki, na ile mógłbym wycenić ten zestaw? 
-Nikon D5300, przebieg ok. 60...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj wieczorem sfotografowałem zachodzące słońce dokładnie za Sławkowskim Szczytem w Tatrach. Odległość do Sławkowskiego 144,4 km. Zdjęcie z punktu, gdzie zbiegają się trzy powiaty - ropczycjo-sędziszowski, strzyżowski i rzeszowski na Podkarpaciu.

EDIT: Ogniskowa 400 mm i lekko przycięte.

Zainteresowanych zapraszam na mój blog: https://witoldochal.blog/2023/12/17/zachod-slonca-za-tatrami-17-12-2023/

Tag
vitoosvitoos - Dzisiaj wieczorem sfotografowałem zachodzące słońce dokładnie za Sławk...

źródło: 2023 12 17 163 x

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach