Mam pewien problem z #firefox
Wszędzie gdzie się da mam poustawiany tryb nocny (strony, windows, programy). Jak otwieram odnośniki w nowej zakładce i net przymuli to na chwilę pojawia się cała biała strona po czym wskakuje właściwa. Można jakoś zmienić żeby ta strona była czarna?
Wszędzie ciemno a tu nagle błysk po oczach.
#problemypierwszegoswiata
Wszędzie gdzie się da mam poustawiany tryb nocny (strony, windows, programy). Jak otwieram odnośniki w nowej zakładce i net przymuli to na chwilę pojawia się cała biała strona po czym wskakuje właściwa. Można jakoś zmienić żeby ta strona była czarna?
Wszędzie ciemno a tu nagle błysk po oczach.
#problemypierwszegoswiata
































Przeglądarka nie obsługuje H.264. Producent zaleca pobranie wtyczki z GitHuba, laik wejdzie i nie będzie w stanie zrozumieć co dalej, bo nie ma nawet prostej instrukcji :)
#firefox #google