A ten Nano nie działa włąsnie


@Anon95: A zrobiłeś to co zalecają w opisie? Na początek trzeba włączyć listę filtrów "Adblock Warning Removal List" w ustawieniach Ublocka - już samo to mogłoby rozwiązać Twój problem, ta lista jest domyślnie wyłączona, ale dołączona do ublocka.

A potem kolejne kroki
  • Odpowiedz
Wylogowalo mnie z google na Firefoxie i nie mogę się zalogować. Kilkam zaloguj i nic się nie dzieje, na yt jak klikam zaloguj to wywala błąd. Ma ktoś podobny problem? #firefox #google
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest może jakiś fork czy coś takiego Firefoxa z obsługą gestów myszy?

Bo z te z dodatków są denerwujące przez debilne ograniczenia, nie mają nawet startu do tych z rozszerzeń. Ale rozszerzeń już w FF nie ma od quantum :/.

#firefox #przegladarki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego #firefox nie otwiera wykopu ani cda a explorer otwiera?
Taki komunikat na Mozzili:
The connection has timed out

The server at www.cda.pl is taking too long to respond.

The
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moge jakoś zapętlić makro przy pomocy rozszczerzenia iMacros żeby w nieskończoność się powtarzalo a nie tylko 100 razy bo taki max?
#imacros #firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_banach: Jaki system operacyjny? Wpisz w pasu adresu about:config i przejdź do tej strony. Wyszukaj, gfx.content.azure.backends, jaką wartość tam masz?

Spróbuj zmienić na cairo i zrestartować przeglądarkę. Napisz czy coś się poprawiło.
  • Odpowiedz
Da się na sztywno w firefoxie zmienić lokalizację google? Bo cały czas przerzuca mnie po jakichś Radomiach, Gdańskach i innych Zalesiach. Kliknięcie "Użyj dokładnej lokalizacji" nic nie daje bo dalej ustawia błędną lokalizację. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
#komputery #firefox #google #informatyka #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy #firefox ma jakiś problem z #facebook ? odkąd pamiętam to zawsze gdy używam firefoxa i szukam czegoś przez wyszukiwarkę na fb to karta się wiesza do tego stopnia, że pokazuje się komunikat z pytaniem czy zatrzymać kartę czy poczekać.

Aktualne dodatki to ublock, przy wyłączonym to samo się dzieje, bez dodatków również. Ktoś wie co może być przyczyną?

o ile idea fierfoxa mi się podoba o tyle
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beer_man: Przejrzyj r/waterfox na reddicie, może jest jakiś patent, bo ja waterfoxa nie używam od pewnego czasu jako głównej przeglądarki. Czekam na 68. Jak poświęcisz pół godzinki, to Firefoxa skonfigurujesz, żeby się nie pruł na telemetrię.
  • Odpowiedz
Macie u siebie coś takiego, że Youtube w pełnym ekranie wyświetla od góry pasek o szerokości ok. 1,5 cm? Irytuje to niebywale, a nie znalazłem w Google remedium

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po aktualizacji firfoxa do 'Wersja: 66.0.5 (64 bity)' zniknęło mi sprawdzanie pisowni w jęz. angielskim. Jak klikam prawym myszy dostępne jest tylko w jęz. polskim :/ Dodatek jest zainstalowany i aktualny, zainstalowałem dodatkowo słownik angielski(canada) - też go tam nie wyświetla. Jakieś pomysły?

#pcmasterrace #firefox #mozzila #internet
motylus - Po aktualizacji firfoxa do 'Wersja: 66.0.5 (64 bity)' zniknęło mi sprawdzan...

źródło: comment_Ue2fWrTfAegneZHjFmyxRzYzI5JnqwSW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motylus: A na pewno zainstalowałeś słownik a nie pakiet językowy, czyli to?

Z drugiej kolumny stąd, bo w pierwszej kolumnie jest język interfejsu przeglądarki.
Żeby był widoczny słownik musi być włączony w dodatkach about:addons w zakładce "Słowniki".

U mnie działa jakby co, także to nie jest chyba jakiś bug.
  • Odpowiedz
Mirki od #firefox i #linux. Mój Firefox nie używa innych czcionek systemowych niż domyślne. Nowy profil nie pomaga, na Chromium wszystkie działają dobrze. Mam zaznaczone w opcjach, by FF pozwalał używać innych czcionek niż domyślne. Widziałem też w internecie sugestię, by zmienić jakąś opcję dot. sandboxingu. Sprawdziłem wszystkie wartości od 1 do 5 i na wszystkich było to samo. Jakieś inne sugestie? ( ͡° ʖ̯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiskoler: Wklej w pasku adresu i przejdź do strony about:preferences#general, to są ogólne. :-)

@Ynst: Widziałem to ustawienie już kilka miesięcy temu, ale nie używam, wolałem rozszerzenie tabscroller, którym można zmieniać karty na stronie a nie tylko na pasku kart. Przytrzymujesz prawy przycisk myszy i scrollujesz.
  • Odpowiedz
Wklej w pasku adresu i przejdź do strony about:preferences#general, to są ogólne. :-)


@moooka: O kurna, dzięki ci o wielki, a ja szukałem w ustawieniach linuxa. Dobre i to.
  • Odpowiedz