#firefox nie mogę znaleźć pluginu który podzieliłby ekran FF na 2 lub 3 najlepiej pionowe sekcje. Tak, by np. porównywać produkty obok siebie. Jest coś takiego? Można to zrobić tworząc osobne okna, ale nie o to mi chodzi. Chcę jednego okienka.
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
dlaczego odświeża mi każda zakładkę z youtubem gdy odpalę właśnie filmik z youtuba wrzucony na wykopie?
#firefox #przegladarki #informatyka
#firefox #przegladarki #informatyka
- 1
@xaro: Profil się schrzanił. Możesz próbować to naprawiać (ja zrezygnowałem po paru godzinach) albo stworzyć profil firefox sync, wywalić istniejący profil, stworzyć nowy, podpiąć go pod sync i cieszyć się, że działa normalnie.
- 0
@xaro:
Spróbuj w
Ale nie powinno się tak dziać nawet jeśli masz to wyłączone. Może to przez jakieś rozszerzenie?
Spróbuj w
about:config ustawić browser.meta_refresh_when_inactive.disabled na true. To ustawienie wyłącza odświeżanie kart nieaktywnych.Ale nie powinno się tak dziać nawet jeśli masz to wyłączone. Może to przez jakieś rozszerzenie?
- 0
Witam tag #linux oraz #ubuntu
W #firefox nie mam akceleracji video z intel HaDe
Pobrałem ubuntu-restricted-addons + addon z wymuszonym h264 (brak obsługi vp9) do firefoxa - youtube potwierdza użycie h264
Z vlc nie mam problemu (potwierdzone zużyciem procesora + czasem działania na baterii)
vainfo pokazuje wsparcie dla h264/vp8
W #firefox nie mam akceleracji video z intel HaDe
Pobrałem ubuntu-restricted-addons + addon z wymuszonym h264 (brak obsługi vp9) do firefoxa - youtube potwierdza użycie h264
Z vlc nie mam problemu (potwierdzone zużyciem procesora + czasem działania na baterii)
vainfo pokazuje wsparcie dla h264/vp8
@rmerrorlog: Nie ma wsparcia dla sprzętowego dekodowania w Firefoksie (ಠ‸ಠ)
Jako alternatywa możesz zainstalować youtube-dl i mpv i włączać wideo przez dodatek.
Jako alternatywa możesz zainstalować youtube-dl i mpv i włączać wideo przez dodatek.
Nie ma wsparcia dla sprzętowego dekodowania w Firefoksie (ಠ‸ಠ)
Jako alternatywa możesz zainstalować youtube-dl i mpv i włączać wideo przez dodatek.
@Utylizacja: Ten dodatek jest gówniany, nie ma opcji podpięcia innego odtwarzacza np gnome-mpv. O wiele lepiej wziąć open-with.
Po za tym w teorii jest jeszcze lepsza opcja. Mógłbyś wziąć mozzplugera do zastąpienia wszystkich odtwarzaczy youtubowych oknem z mpv wewnątrz przeglądarki ale nie wiem czy
- 0
- 0
- 0
@prosto1987: firefox lagguje z wieloma kartami, chrome jest wolne, vivaldi jest szybkie JEDYNIE pod linuxem
@jacieniemog28: Polecam spróbować Edge Chromium od MS.
Wszystkim kibicom #siatkowka polecam dodatek https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/open-link-in-sidebar/
do #firefox
Można sobie spokojnie mirkować i śledzić meczyk
do #firefox
Można sobie spokojnie mirkować i śledzić meczyk
- 0
@krytyk__wartosciujacy: O widzisz kiedyś takie cos potrzebowałem. :P
@RezolutnyPasikonik: niech idzie do okulisty
- 1
@Zamaloczasunalogin: ha ha.
@BijeNiemcaPoKasku: Jaką masz wersję Ublocka? Spróbuj Ublock Origin. Masz poza tym jakieś inne wtyczki blokujące tj. np. Ghostery / Disconnect?
- 0
@BijeNiemcaPoKasku: Ustwienia, zaawansowane, użyj akceleracji sprzętowej gdy jest dostępna. Odznacz albo zaznacz, coś z tym ustawieniem mi pomogło jak działy się dziwne rzeczy z takimi filmikami.
Ile Michałov Białkov musiał zapłacić Mozilli za link do wykopu w "gołym" (świeżo zainstalowanym) Firefoxie? I przede wszystkim: SKĄD MIAŁ PIENIĄŻKI? ヽ( ͠°෴ °)ノ #kiciochpyta #firefox
źródło: comment_WjO88dWy49zhsIrSGXUoAwMXTIyVF5LN.jpg
Pobierz@adm126: To jakoś leci z rankingu popularności stron w danym kraju. Można to wziąć chociażby z alexa.com
@public_html: aż sprawdziłem na świeżej instalacji elementary os, jest tak samo
źródło: comment_Sdjbaqev95DoaYwrKv5tV0fmkMVbdrpg.jpg
PobierzMirki, jak odzyskać przeostatnią sesję? Przez przypadek/nie myśląc ją ,,nadpisałem" po restarcie pc... #mozilla #firefox #pomocy #pytaniedoeksperta
- 1
- 1
- 0
#firefox ty gnido.
źródło: comment_glKRUEstjoadQZNWs8oYaAwjMaTR1y8X.jpg
Pobierz- 0
Tak też zrobiłem. Poprzednim razem były powiadomienia z agencji towarzyskich...
A później powyzsza...
A później powyzsza...
- 0
@rafal-masny: Opcje -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Uprawnienia -> Powiadomienia -> Ustawienia
Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@LowTestBoi: strony sie scroluja w 60fps nieironicznie
- 0
Cześć Murki. Po odpaleniu Inspektora w #firefox i edycji kodu #html chciałbym go zapisać na dysku. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak?
#programowanie
#programowanie
- 0
Siemka mirki. Mam pytanko.
Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?
Wielkie dzięki za wszelkie info.
#technologia #firefox #www
Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?
Wielkie dzięki za wszelkie info.
#technologia #firefox #www
- 1
@mrq: Później to się chyba nazywało Hello, taki wbudowany komunikator jak Skype z funkcją udostępniania ekranu. :-)
https://blog.mozilla.org/press-pl/2015/01/13/firefox-hello-rozmowy-wideo-tak-proste-jak-spotkania-w-cztery-oczy/
https://blog.mozilla.org/press-pl/2015/01/13/firefox-hello-rozmowy-wideo-tak-proste-jak-spotkania-w-cztery-oczy/
- 1
@moooka: Dokładnie tą nazwę teraz pamiętam :) dobre to było.
























jest jakiś legitny plugin do firefox,który będzie automatycznie uzupełniał hasła w przeglądarce biorąc dane z KeePassa oraz dodawał nowe hasła do KeePassa ?