#firefox nie mogę znaleźć pluginu który podzieliłby ekran FF na 2 lub 3 najlepiej pionowe sekcje. Tak, by np. porównywać produkty obok siebie. Jest coś takiego? Można to zrobić tworząc osobne okna, ale nie o to mi chodzi. Chcę jednego okienka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xaro: Profil się schrzanił. Możesz próbować to naprawiać (ja zrezygnowałem po paru godzinach) albo stworzyć profil firefox sync, wywalić istniejący profil, stworzyć nowy, podpiąć go pod sync i cieszyć się, że działa normalnie.
  • Odpowiedz
@xaro:

Spróbuj w about:config ustawić browser.meta_refresh_when_inactive.disabled na true. To ustawienie wyłącza odświeżanie kart nieaktywnych.
Ale nie powinno się tak dziać nawet jeśli masz to wyłączone. Może to przez jakieś rozszerzenie?
  • Odpowiedz
#firefox #google Ej ej. Od wczoraj wyszukiwarka google nagle zaczela zapamietywac wpisywane frazy. Ja tego nie chce. Nie jestem zalogowany w google. Pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam tag #linux oraz #ubuntu
W #firefox nie mam akceleracji video z intel HaDe
Pobrałem ubuntu-restricted-addons + addon z wymuszonym h264 (brak obsługi vp9) do firefoxa - youtube potwierdza użycie h264
Z vlc nie mam problemu (potwierdzone zużyciem procesora + czasem działania na baterii)
vainfo pokazuje wsparcie dla h264/vp8
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma wsparcia dla sprzętowego dekodowania w Firefoksie ()

Jako alternatywa możesz zainstalować youtube-dl i mpv i włączać wideo przez dodatek.


@Utylizacja: Ten dodatek jest gówniany, nie ma opcji podpięcia innego odtwarzacza np gnome-mpv. O wiele lepiej wziąć open-with.

Po za tym w teorii jest jeszcze lepsza opcja. Mógłbyś wziąć mozzplugera do zastąpienia wszystkich odtwarzaczy youtubowych oknem z mpv wewnątrz przeglądarki ale nie wiem czy
  • Odpowiedz
@BijeNiemcaPoKasku: Ustwienia, zaawansowane, użyj akceleracji sprzętowej gdy jest dostępna. Odznacz albo zaznacz, coś z tym ustawieniem mi pomogło jak działy się dziwne rzeczy z takimi filmikami.
  • Odpowiedz
@rafal-masny: Opcje -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Uprawnienia -> Powiadomienia -> Ustawienia

Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mam. Dla potomnych - wystarczy wejść na stronę, którą edytowaliśmy i kliknąć 'zapisz jako'. Banalne, ale przyzwyczajony do systemu z Notepad szukałem takiej opcji w Inspektorze :)
  • Odpowiedz
Siemka mirki. Mam pytanko.

Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?

Wielkie dzięki za wszelkie info.

#technologia #firefox #www
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach