wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@grappas: To bardziej oszczędzanie przepustowości łącza ze strony YT, bo zapewne wiele osób nie ogląda całych filmów więc nie ma sensu. Ale jak jest potrzeba pobrać coś na dysk to dodatek typu Youtube Video and Audio downloader polecam.
Czy mi się tylko wydaję czy muzyka w Firefox brzmi 100x lepiej niż w Chrome? I to na YouTube, co zaskakujące #przegladarki #firefox #chrome
- 2
@remkac96: Pal wroty zielona poczwaro. Podzieliłem się tylko swoją opinią, a ty się sapiesz pajacu, czarnolisto.
- 1
@FearFactory: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/audio-equalizer-wext/
Potem ustaw w nim Headphones (albo inny wg gustu)
https://i.imgur.com/S7tKQcT.jpg
Potem ustaw w nim Headphones (albo inny wg gustu)
https://i.imgur.com/S7tKQcT.jpg
- 3
- 0
Ej bo przerzuciłem się na tego Fajerfoksa, ale widzę, że Wykop ma jakiś śmieszny cienki font w porównaniu z tym na chrome, co mogę zrobić, żeby wyglądał podobnie jak na Chrome?
#firefox #kiciochpyta
#firefox #kiciochpyta
#firefox #extensions #tampermonkey #mirkopomusz #pomocy
Murki orientuje się może ktoś z was co się stało po ostatniej aktualizacji tampermonkey że dodatek niby zainstalowany, ale ikony brak zarówno na pasku ikon jak i w karcie z zainstalowanymi dodatkami, miałem z 15 skryptów gdzie to uciekło, sytuacja jest poważna widzę wpisy zielonek, ewentualnie jak przenieść skrypty z tampermonkey do bety tegoż dodatku?
Murki orientuje się może ktoś z was co się stało po ostatniej aktualizacji tampermonkey że dodatek niby zainstalowany, ale ikony brak zarówno na pasku ikon jak i w karcie z zainstalowanymi dodatkami, miałem z 15 skryptów gdzie to uciekło, sytuacja jest poważna widzę wpisy zielonek, ewentualnie jak przenieść skrypty z tampermonkey do bety tegoż dodatku?
- 0
@genesis2303: No, tamta strona była dobra. A może to ten ublock coś miesza, jak go wyłączysz to nadal nie wchodzi na tą stronę ustawień tampermonkey?
- 0
@moooka: wyłączyłem i ublocka i privacy badger, dalej to samo ;/
Do przeglądania netu na telefonie używam Firefoxa i zaobserwowałem kilka dziwnych zachowań Googla.
1. Wyszukiwarka jest strasznie ograniczona, brakuje masy podstawowych funkcji, wygląda jak wersja sprzed dekady. Np po wpisaniu "tłumacz" normalnie nad wynikami wyszukiwania powinno wyskoczyć pole do szybkiego tłumaczenia.
2. Po zainstalowaniu dowolnego dodatku umożliwiającefo zmianę useragenta na chrome captcha przestaje działać. Pojawia się albo captcha z przeklikiwaniem dziesiątek stron albo z zanikającymi obrazkami, których pełen cykl zaniknięcia i pojawienia się
1. Wyszukiwarka jest strasznie ograniczona, brakuje masy podstawowych funkcji, wygląda jak wersja sprzed dekady. Np po wpisaniu "tłumacz" normalnie nad wynikami wyszukiwania powinno wyskoczyć pole do szybkiego tłumaczenia.
2. Po zainstalowaniu dowolnego dodatku umożliwiającefo zmianę useragenta na chrome captcha przestaje działać. Pojawia się albo captcha z przeklikiwaniem dziesiątek stron albo z zanikającymi obrazkami, których pełen cykl zaniknięcia i pojawienia się
@PEPE_Le_Sfont Dam Ci radę.
Zacznij używać Chrome tak jak Pan Google każe a nie kombinuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznij używać Chrome tak jak Pan Google każe a nie kombinuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@PajonkMondry: +1
@PajonkMondry tylko Opera
- 2
#firefox #komputery #przegladarki #bezpieczenstwo
coraz bardziej szanuję tego firefoxa, fajna sprawa takie powiadomienia
coraz bardziej szanuję tego firefoxa, fajna sprawa takie powiadomienia
źródło: comment_CaOGK2pk8BbxndiiESBVjXd2oolqSC4O.jpg
Pobierz@vind: a wejdź na morele xD
@Odczuwam_Dysonans: Co jest ciekawe, bo Mozilla ma dane właśnie od haveibeenpwned
- 0
W firefox chcę otworzyć karty z innego kompa (to samo konto firefox sync). Wchodzę na synced tabs, a tam tylko "connect another device" i jak kliknę to pisze żebym zalogował inne urządzenie. A zalogowane są dwa, co widać w głównym menu ff. O co cho? #firefox
@zielonykrul: u mnie też strona git działa.
- 1
@zielonykrul: Sprawdź, jaki adres DNS masz w routerze ustawiony.
- 0
Jak macie uBlock Origin/Nano Adblocker i nie daje sobie rady z blokowanie reklam na WP to zobaczcie AdGuard. Jednak polecam używać to tylko na Firefox ponieważ wszystkie przeglądarki na Chrome nie radzą sobie z blokowaniem reklam w filmach na WP.
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adguard-adblocker/?src=search
#ublock #adguard #adblock #firefox
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adguard-adblocker/?src=search
#ublock #adguard #adblock #firefox
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy jest jakiś dodatek do #firefox na #komputery który działa na zasadzie ikony pokazującej że ktoś napisał do mnie na #messenger #facebook i po kliknięciu w tą ikonę pojawia się okienko/dymek z możliwością kontynuowania danej rozmowy ?
Chodzi mi o takie rozszerzenie: https://mybrowseraddon.com/facebook-messenger.html , niestety nie działa do końca prawidłowo - w ogóle nie pokazuje że ktoś napisał.
Chodzi mi o takie rozszerzenie: https://mybrowseraddon.com/facebook-messenger.html , niestety nie działa do końca prawidłowo - w ogóle nie pokazuje że ktoś napisał.
- 0
@GrindujTopy: tak wiem o operze, ten z linku wyżej działał przez 2-3 tyg tak samo.
@Azu: szkoda, w Operze mi to bardzo pasowało. tak samo whatsapp był w niej.
@kajakkazimierz: magic actions for youtube https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/magic-actions-for-youtube/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NAGI: Oj, szpieguje, i to już od jakiegoś czasu. Mozilla w końcu się skapnęła że można strzepać sporo kasy na danych użytkowników.
https://spyware.neocities.org/articles/firefox.html
https://spyware.neocities.org/articles/firefox.html
- 1
@supra107: fajna strona, dzięki. Wybrałem Iridium, bo jednym kliknięciem w ustawieniach można ją pozbawić jedynej opcji szpiegowania tzw. "bezpieczne przeglądanie" https://spyware.neocities.org/guides/iridium.html
friendship with Firefox ended
friendship with Firefox ended
- 1
Mirasy,
Czy wam też ostatnio zaktualizował się firefox i po tej aktualizacji wszystkie otwarte karty i zapisane hasła poszły w siną dal?
Hasła jak hasła, ale miałem ponad 300 kart otwartych, a nie lubię czytać dwa razy tego samego, bo historię też mi wywaliło. Jest jakiś sposób na przywrócenie poprzedniej sesji?
#firefox #internet #kiciochpyta
Czy wam też ostatnio zaktualizował się firefox i po tej aktualizacji wszystkie otwarte karty i zapisane hasła poszły w siną dal?
Hasła jak hasła, ale miałem ponad 300 kart otwartych, a nie lubię czytać dwa razy tego samego, bo historię też mi wywaliło. Jest jakiś sposób na przywrócenie poprzedniej sesji?
#firefox #internet #kiciochpyta
- 0
@ashmedai: Stworzył się nowy profil i do nowego profilu musiałem wszystko skopiować, tylko nie wiem jak stary profil odpalić. Mam historię, ale nie mam tych kart, bo nie wczytało.
- 1
@ashmedai: Musiałem otworzyć menedżer profili, otworzyłem stary profil w nowe karcie, pokazało mi się czy chcę przywrócić sesje i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mogę się cieszyć moimi 300+ kartami, których nigdy nie zamknę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście stary profil ustawiłem jako domyślny.
Taka informacja dla potomnych, bo zawsze mogłem strollować i napisać, że już mam rozwiązanie ( ͡° ͜
Taka informacja dla potomnych, bo zawsze mogłem strollować i napisać, że już mam rozwiązanie ( ͡° ͜
Mircy z #technologia, mam problem z #firefox. Od jakiegoś czasu nie da się korzystać z tej przeglądarki. Praktycznie nie wczytuje żadnej ze stron, a porady o DNS, proxy już przerobiłam. Po prostu, jedyną wersją przeglądarki Firefox, która u mnie działa to wersja 64.0.2. Każda następna wersja to kicha. Na firewallu proces firefoxa nie jest blokowany. W wersji bez dodatków również ma problem z wczytaniem jakiejkolwiek strony.
@M1r14mSh4d3: Jak odinstalujesz to usuń ręcznie foldery z profilem i cachem. Restart i instalacja na nowo.
- 1
@ashmedai: dziękuję bardzo, zadziałało całkowite odinstalowanie i wyrzucenie folderów, tak jak napisałeś.





























źródło: comment_2twgdRUeVNo3pyqlDaL2NLWJCamBYARi.jpg
Pobierz