#firefox #chrome #userscipt

Siema mirki.

Istnieje jakiś patent, żeby ominąć to głupie zabezpieczenie Youtube i zaciągać cały film do playera od razu (a nie tak jak to jest teraz fragment zaciągany jest po obejrzeniu kawałka).
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grappas: To bardziej oszczędzanie przepustowości łącza ze strony YT, bo zapewne wiele osób nie ogląda całych filmów więc nie ma sensu. Ale jak jest potrzeba pobrać coś na dysk to dodatek typu Youtube Video and Audio downloader polecam.
  • Odpowiedz
@Reepo: Jak masz swój IP, to takie coś się pojawi jak zapytasz o coś google kilkanaście razy w minutę. W chrome też się to pojawia. A zanim się to pojawi trzeba zaakceptować regulamin przy którymś z rzędu zapytaniu w trybie prywatnym.
  • Odpowiedz
Ej bo przerzuciłem się na tego Fajerfoksa, ale widzę, że Wykop ma jakiś śmieszny cienki font w porównaniu z tym na chrome, co mogę zrobić, żeby wyglądał podobnie jak na Chrome?

#firefox #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox #extensions #tampermonkey #mirkopomusz #pomocy
Murki orientuje się może ktoś z was co się stało po ostatniej aktualizacji tampermonkey że dodatek niby zainstalowany, ale ikony brak zarówno na pasku ikon jak i w karcie z zainstalowanymi dodatkami, miałem z 15 skryptów gdzie to uciekło, sytuacja jest poważna widzę wpisy zielonek, ewentualnie jak przenieść skrypty z tampermonkey do bety tegoż dodatku?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do przeglądania netu na telefonie używam Firefoxa i zaobserwowałem kilka dziwnych zachowań Googla.

1. Wyszukiwarka jest strasznie ograniczona, brakuje masy podstawowych funkcji, wygląda jak wersja sprzed dekady. Np po wpisaniu "tłumacz" normalnie nad wynikami wyszukiwania powinno wyskoczyć pole do szybkiego tłumaczenia.

2. Po zainstalowaniu dowolnego dodatku umożliwiającefo zmianę useragenta na chrome captcha przestaje działać. Pojawia się albo captcha z przeklikiwaniem dziesiątek stron albo z zanikającymi obrazkami, których pełen cykl zaniknięcia i pojawienia się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W firefox chcę otworzyć karty z innego kompa (to samo konto firefox sync). Wchodzę na synced tabs, a tam tylko "connect another device" i jak kliknę to pisze żebym zalogował inne urządzenie. A zalogowane są dwa, co widać w głównym menu ff. O co cho? #firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś dodatek do #firefox na #komputery który działa na zasadzie ikony pokazującej że ktoś napisał do mnie na #messenger #facebook i po kliknięciu w tą ikonę pojawia się okienko/dymek z możliwością kontynuowania danej rozmowy ?
Chodzi mi o takie rozszerzenie: https://mybrowseraddon.com/facebook-messenger.html , niestety nie działa do końca prawidłowo - w ogóle nie pokazuje że ktoś napisał.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy,
Czy wam też ostatnio zaktualizował się firefox i po tej aktualizacji wszystkie otwarte karty i zapisane hasła poszły w siną dal?
Hasła jak hasła, ale miałem ponad 300 kart otwartych, a nie lubię czytać dwa razy tego samego, bo historię też mi wywaliło. Jest jakiś sposób na przywrócenie poprzedniej sesji?

#firefox #internet #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ashmedai: Stworzył się nowy profil i do nowego profilu musiałem wszystko skopiować, tylko nie wiem jak stary profil odpalić. Mam historię, ale nie mam tych kart, bo nie wczytało.
  • Odpowiedz
@ashmedai: Musiałem otworzyć menedżer profili, otworzyłem stary profil w nowe karcie, pokazało mi się czy chcę przywrócić sesje i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mogę się cieszyć moimi 300+ kartami, których nigdy nie zamknę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście stary profil ustawiłem jako domyślny.

Taka informacja dla potomnych, bo zawsze mogłem strollować i napisać, że już mam rozwiązanie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Mircy z #technologia, mam problem z #firefox. Od jakiegoś czasu nie da się korzystać z tej przeglądarki. Praktycznie nie wczytuje żadnej ze stron, a porady o DNS, proxy już przerobiłam. Po prostu, jedyną wersją przeglądarki Firefox, która u mnie działa to wersja 64.0.2. Każda następna wersja to kicha. Na firewallu proces firefoxa nie jest blokowany. W wersji bez dodatków również ma problem z wczytaniem jakiejkolwiek strony.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach