1. Z tego co rozumiem to te same produkty, tylko europjeski ma max 1% kosztów (jak rozumiem prowadzenia konta), a w pl chyba są darmowe?
2. Jak się kupuje przez ike, np. za 10000, to opłata z takiego zakupu to pewnie z jakieś kilkadziesiąt - kilkaset złotych (nie wiem ile dokładnie), ale czy wiadomo ile takiej prowizji































Większość ludzi widzi w McDonaldzie tylko szybkie jedzenie. Ja zauważyłem tam nieefektywny rynek, który tylko czeka na optymalizację.
Mój system operacyjny dzieli się na dwa etapy:
1.