Wpis z mikrobloga

Wywiesiłem babełe światełka a te nie świecą, patrzę że któreś jakby czym drapnięte, ja #technikinformatyk to wiadomo; myk-myk izolacyjną taśmą i już działa. Oczywiście ja to ja, to musiałem wyj#bać się na kablu wyrywając go, pożyczyłem od dziadka lutownicę, myk-myk i jak nie je#ło... HELP. ()
#elektronika #elektryka #elektroda
Pobierz SaintWykopek - Wywiesiłem babełe światełka a te nie świecą, patrzę że któreś jakby cz...
źródło: comment_16714717451uYgVNhe0LKF2dQDKsh605.jpg
  • 17
@SaintWykopek: patrząc na wyniki to #!$%@?łeś przewody, pewnie popalił też diody prostownicze i cały uc sterujący tym bajzlem. Mając 4 diody prostownicze albo mostek można by zrobić żeby świeciło na stałe.
Ale ten złom to się tylko do utylizacji nadaje z racji skandalicznej izolacji, nie mówiąc już o tym żeby to na zewnątrz wieszać, albo w ogóle w miejscu gdzie można to dotknąć.
@SaintWykopek: przylutowałeś dokładnie w tych samych miejscach z których było urwane? nie rozpaprałeś cyny i nie zwarłeś różnych pól lutowniczych? generalnie dziwna sprawa że to się upaliło w miejscu w którym dochodzi przewód zasilający, czy wywaliło bezpieczniki?