Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DeDu92

DeDu92

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2211
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 2198
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
julian-traczyk67
julian-traczyk67
julian-traczyk67
05.06.2026, 08:33:58
  • 0
#streamowanie #streaming #internet #internetmobilny #twitch #kick

Siema. Streamuje aktualnie na platformie KICK. Chcę się przenieść do swojego garażu i tam streamować, ale problem z tym, że tam aktualnie nie ma internetu. Moje pytanie brzmi - jaki internet będzie najlepszy - światłowód niestety odpada, nie da się podłączyć.
Najlepsza oferta jaką znalazłem jest taka: " download zazwyczaj waha się pomiędzy 100-300mb/s,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 10 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@julian-traczyk67: ogarnięte?
  • Odpowiedz
antarhei
antarhei
antarhei
17 godz. i 48 min temu
  • 0
#router siema, kupiłem Archer nx200, prędkości pod 500mbps,ale jednak cena 700zl trochę daje do myślenia i zastanawiam się czy nie zwrócić. Powodem rozważań jest to, że czekamy na info o przyłączenie budynku do światłowodu Orange, a Fritzbox używany kilka lat przy 250mbps jest i czeka. A my nie wiemy czy będzie czekać 2,12 czy 222 tygodnie.

Są jakies dużo tańsze alternatywy na takie oczekiwanie?

Odległość do BTS Play niespełna 500m, kamienica po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 15 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@antarhei: telefon i b525 ma słabe agregacje pasm, jak już na 4G to b818 (używka jakieś 300zł) ale pewnie ping gorszy będzie niż na 5G, więc imo lepiej zostać przy tym co masz (chyba, że chcesz szybciej to mc889 zewnętrzny też się powinno upolować za ok 700 zł a jednak zewnętrzny jest trochę stabilniejszy, są nawet uchwyty na okno jak nie masz jak przyczepić i kabel od niego jest płaski
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 16.06.2026, 19:16:23
  • 10
Czyli chcecie mi powiedzieć, że lekarze biorą dyżury ponad normę której nie wyrabiają, przez co są ogromne kolejki do specjalistów na NFZ i dlatego muszę iść na 15sto minutową wizytę za 400 zł prywatnie na której:
1. Dostanę od niechcenia byle jaką diagnozę
2. Dostanę receptę
3. Dostanę skierowanie do innego specjalisty
4. Będę musiał tych wizyt prywatnych odbyć jeszcze kilka
5. Cudownie dostanę złotą kartę dzięki której NFZ zaczyna sprawnie działać i lekarz zaprasza mnie na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

761761761
761761761
761761761
17.06.2026, 06:05:50 via Android
  • 0
@DeDu92: tak, a o co chodzi? Pan pierwszy raz w Polskim batustanie?
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 12.06.2026, 02:37:57
  • 0
ale bym sobie obejrzał taki remis co daje obu drużynom awans #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
12.06.2026, 02:34:19
  • 2
No witam, trochę się spóźniłem XD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 12.06.2026, 02:35:21 via Wykop
  • 1
@MinisterKoryto: nic nie straciłeś, najciekawszą akcją była rozerwana koszulka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pamparam2
pamparam2
12.06.2026, 02:19:44
  • 79
#mecz Stadion w górach w Zapopanem. Meksykańscy górale pewnie w c--j peso biorą za parking
pamparam2 - #mecz Stadion w górach w Zapopanem. Meksykańscy górale pewnie w c--j peso...

źródło: IMG_20260612_041753

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 12.06.2026, 02:21:16 via Wykop
  • 0
@pamparam2: dlatego komentarz ze studia w Warszawie, kogo byłoby stać na parking w Zakopanem?
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
22.05.2026, 10:15:17
  • 139
#heheszki #praca #remontujzwykopem
Afrobiker - #heheszki #praca #remontujzwykopem

źródło: 1000031391

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 22.05.2026, 19:01:15 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: za małe wiadro dałem, ale myślałem, że drugi raz wezwą ehh
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
03.05.2026, 09:07:06
  • 0
Czemu modemy 5g są takie drogie? XD da się kupić coś używanego w senownej cenie? Nie dam 2k za g---o którego będę używał max 6 MSC #internetmobilny #router #modem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 09.05.2026, 16:43:36 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: to jak Ci się telefon łączy z 5g to i router się połączy, ja mam mc889 z anteną zewnętrzną za 700 zł z olx, b535 jest słaby, b818 najlepszy wewnętrzny do lte, a na 5g wewnętrzny używany też spokojnie znajdziesz za jakieś 700
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 09.05.2026, 17:02:10 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: pewnie wysyłanie gorsze i ping mniej stabilny, ale jak Ci zależy tylko na pobieraniu to spoko opcja jak tak
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 09.05.2026, 17:16:01 via Wykop
  • 0
jak masz blisko nadajnika (a domyślam się, że masz skoro łapie Ci 5g) to i taki b818 na LTE z agregacją by Ci dobijał do 350 pobierania, do 50 wysyłania i ping pewnie coś koło 20-30 zależnie od sieci
  • Odpowiedz
jantje_van_sluis
jantje_van_sluis
26.03.2026, 16:45:11
  • 0
jaki polecacie modem/router aby z karty SIM prepaid zrobić sobie internet mobilny w domu ?

#pytaniedoeksperta
#internet
#internetmobilny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 09.05.2026, 16:49:17 via Wykop
  • 0
@jantje_van_sluis: ogarnięte już?
  • Odpowiedz
glowaWDZ
glowaWDZ
glowaWDZ
29.04.2026, 15:31:20
  • 0
#internetmobilny #cebuladeals
Jaka jest najlepsza sztuczka na dużą ilość internetu - tak ze 100gb miesięcznie za jak najmniejsza cenę. Kiedyś miałem starter z t mobile za 10pln na miesiąc to fajnie działało ale szukam czegoś co dłużej podziała a będzie równie tanie lub tańsze.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 09.05.2026, 16:46:44 via Wykop
  • 0
@glowaWDZ: szukaj na pepper albo coś, dużo sieci ma promocyjne pakiety przy cyklicznych pakietach (100gb w podstawie+450gb za odnowienie co miesiąc mam w virgin mobile), albo w tmobile ostatnio było, że za przeniesienie nr za 15zł miesięcznie nolimit na pół roku
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
26.04.2026, 14:40:07
  • 5
#latwogang
Wczoraj jak jakaś Pani się obcinała na 0 to sugerowała że Beata wpłaci 8 milionów i chyba nadal do tego nie doszło?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 26.04.2026, 14:42:47 via Wykop
  • 8
@Klima777: chodziło o 8 milionów boliwarów wenezuelskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) liczyła się reklama
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 26.04.2026, 14:47:34 via Wykop
  • 0
@Klima777: trudne się wylosowało
  • Odpowiedz
NykipVaous
NykipVaous
26.04.2026, 14:38:55
  • 9
czy #lexy dotrzyma słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamable.com/fc5man
#latwogang
NykipVaous - czy #lexy dotrzyma słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamable.com/fc5man
#la...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 26.04.2026, 14:39:56 via Wykop
  • 3
@NykipVaous: oczywiście, że nie dotrzyma, przecież to był "prank" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 26.04.2026, 14:35:29
  • 5
a co z tą babą co sobie wczoraj wieczorem zrobiła reklamę i miała niby takie kontakty? coś nic nie słychać o jej wpłatach #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booolooo
booolooo
21.09.2025, 05:27:19
  • 163
#tatry #gory
Pieknie dziś. Ludzi jeszcze mało.
booolooo - #tatry #gory 
Pieknie dziś. Ludzi jeszcze mało.

źródło: 1000020548

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 21.09.2025, 09:05:32 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: co to za miejsce?
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 21.09.2025, 09:13:27 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: @macjaos a już myślałem, że to polskie Tatry skoro taki post i sobie myślę jakim cudem ja tam jeszcze nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 14.09.2025, 14:21:33
  • 0
gdzie teraz oglądać? strumyk wrócił? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92
Autor
14.09.2025, 14:26:10 via Wykop
  • 0
@Canis___Majoris: dziękować
  • Odpowiedz
Arczino
Arczino
28.06.2024, 07:24:49
  • 0
#komputery #internet #internetmobilny #wzmacniaczgsm #pytanie #elektronika

W okolicy której mieszkam nie ma jeszcze światłowodu i korzystam z internetu mobilnego od orange.
Wiem że prędkość internetu jest zależna od różcznych czynników takich jak pogoda ale bez przesady.
Raz internet działa idealnie i jest te 30 mb a raz jest 0.5.

Szukam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 28.06.2024, 14:01:38 via Wykop
  • 0
@Arczino: najbardziej to zależy od liczby użytkowników podłączonych do bts-a, jeśli są to godziny szczytu to prędkość będzie niższa. Jedynie jakiś router z agregacja pasm może coś zmienić, ale z doświadczenia najlepiej jest próbować różne sieci. U mnie np. pobieranie w Orange waha się w granicach 10-30, a taki np. Play 60-100.
  • Odpowiedz
DeDu92
DeDu92 21.06.2024, 20:57:17
  • 4
Francja wychodzi na Polskę rezerwami, wygrywamy z nimi, potem Francja wygrywa euro i zostajemy jedyną drużyną która pokonała mistrza jednocześnie jako pierwsza odpadła z turnieju. Róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokyw12
pokyw12
21.06.2024, 20:58:05 via Android
  • 1
@DeDu92 sukces na miarę dwóch porażek z finalistami ostatniego mundialu
  • Odpowiedz
DragoN1209
DragoN1209
DragoN1209
21.06.2024, 20:58:12 via Wykop
  • 5
@DeDu92: w Katarze właściwie jebneli nas tylko mistrz i wicemistrz świata 😀
  • Odpowiedz
zzzmateuszzz
zzzmateuszzz
21.06.2024, 16:23:44
  • 0
#mecz działa już tvp sport bo nie wiem czy wyłączać vpna z hiszpanskim streamem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 21.06.2024, 16:24:35 via Wykop
  • 0
@zzzmateuszzz: mi działa
  • Odpowiedz
Byakuya7
Byakuya7
21.06.2024, 16:12:09
  • 0
#mec jest jakiś stream dzialajacy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeDu92
DeDu92 21.06.2024, 16:12:42 via Wykop
  • 0
@Byakuya7: gdzieś na tagu widziałem, że jakiś brytyjski, ale nie wiem co dokładnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking