Jest wspaniale #dziendobry
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa pospalem. Kurcze wczoraj spadlooo 20 cm sniegu, ciezarowki nie dawaly rady pod gorki podjechać a trase ktora robie normalnie 20 minut zrobilem w ... Godzine. Odśnieżanie trasy blachą nie jest super, dobrze ze ja ten samochod podnioslem bo to by byla masakra zimą.
Dobrego Dnia!
Dobrego Dnia!
źródło: temp_file7887286510016240863
Pobierz- 20
- 2

- 8
#dziendobry Zimno, silny wiatr.
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 39 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 0
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 39 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 0
źródło: obraz_2023-12-22_072917826
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
konto usunięte via Wykop
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Syn Oskar Ogórek przejmie prowadzenie hitu "Arena pociągów"
Sienkiewicz zapowiedział zmiany już od stycznia.
#tvpis #dziendobry
Sienkiewicz zapowiedział zmiany już od stycznia.
#tvpis #dziendobry
źródło: Oskar Ogórek
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@cheeseandonion przejęcie TVP. Koloryzowane.
źródło: 1000003326
Pobierz- 17
@Trzesidzida: ogólnopolski mistrz zabawy w chowanego.
- 6
#dziendobry Zimno, deszcz.
Ostrzeżenie meteorologiczne IMIGW IMGW-PIB I stopnia dla woj. dolnośląskiego - Silny wiatr.
WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz opad przelotny
Ostrzeżenie meteorologiczne IMIGW IMGW-PIB I stopnia dla woj. dolnośląskiego - Silny wiatr.
WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz opad przelotny
źródło: obraz_2023-12-21_072316600
Pobierz- 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@acidd: Prezes, który ZNOWU przespał kluczowe wydarzenia grudniowe. Ale potem nadrobił i stworzył swoją wersję "spieprzaj dziadu", żeby dorównać bratu.
Jeszcze było wejście Bąkiewicza jak do siebie - nikt go chyba nie poinformował że akurat on to nie ma immunitetu i nie jest ulubieńcem nowej władzy.
Jeszcze było wejście Bąkiewicza jak do siebie - nikt go chyba nie poinformował że akurat on to nie ma immunitetu i nie jest ulubieńcem nowej władzy.
@acidd z PiSu świń termin nadchodzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
konto usunięte via Wykop
- 15
- 9
- 21
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@maikeleleq: przez chwilę mialam rozkmine czy jest to kot czy pies i która część ciała człowieka
- 1
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#psychiatra #psychologia
Ale mam pomieszanie w głowie,biorę wenlafaksyna 150mg od roku,wczoraj dorzuciłem 10mg mianseryny i teraz przeżywam różne stany świadomości. Raz dobrze raz fhujowe samopoczucie.
Tak jakby wenlafaksyna była starszym psem w rodzinie i nagle zjawiłby się szczeniak który wszystko niszczy i musi być zaakceptowany przez starsze psy.
P------e a co u was #dziendobry
Ale mam pomieszanie w głowie,biorę wenlafaksyna 150mg od roku,wczoraj dorzuciłem 10mg mianseryny i teraz przeżywam różne stany świadomości. Raz dobrze raz fhujowe samopoczucie.
Tak jakby wenlafaksyna była starszym psem w rodzinie i nagle zjawiłby się szczeniak który wszystko niszczy i musi być zaakceptowany przez starsze psy.
P------e a co u was #dziendobry
- 1
@GrammarNazi dobrze ale jako ćpun chciałem więcej
- 1
@GrammarNazi depresyjne 150mg działa pięknie na fobie słabo
Godzina 7:30, ja od 2.5h na nogach, raporty na dziś prawie klepniete. 6.5h i fajrant boże boże
#dziendobry #zalesie #pracbaza
#dziendobry #zalesie #pracbaza
@rivers666 no já mám wolne. I właśnie zamiast spać jak kiedyś, do 10-11 to budzę się koło 5-6 rano. I później cały dzień rozwalony. Jeżeli jeszcze bym wstawał wyspany i pełen energii to ok. No, ale budzę się zmęczony i nie mogę zasnąć. Jedyny plus to, że w takie dni człowiek zrobi rano zakupy, przygotuje/ugotuje obiad rano i później może większość dnia odpoczywać.
- 8
#dziendobry Zimno, deszcz.
WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
źródło: obraz_2023-12-20_072847819
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa: az mi sie przypomniało jak byłem gowniakiem i mama rano oglądała taki program śniadaniowy „Kawa czy Herbata” przed wyjściem do pracy i tam zawsze na początku były takie formułki wlasnie, czylje imieniny, kiedyś wschód słońca itd. Dziekuje za odblokowanie wspomnienia



























źródło: ddd
Pobierz