Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że dzisiaj jest poniedziałek bo burzliwej niedzieli () wczorajsze wydarzenia po raz kolejny spowodowały uczucie obudzenia się nowej Polsce (ʘʘ)
Co wzbudziło takie fantastyczne uczucia? Wypunktuję na szybko: (jak o czymś zapomniałem to dopiszcie)
- zmiana rady nadzorczej w szczujni
- odcięcie sygnału tvpisinfo i puszczenie jedynki
- zdjęcie jakiegoś typa z wizji, który wbił się w agrobiznes
- NIEWYOBRAŻALNY kwik pisowców - miód na moje serce
- stare baby broniące tvpis i ta wariatka krzycząca o: "człowieku z internetu" ()
- wyrok skazujący kamińskiego i wąsika na 2 lata więzienia i 5 lat pozbawienia funkcji publicznych
- kotłownia mówiący, że nie ma innej opcji jak pozbawić ich mandatu
- Giertych mówiący o tym, że na Białołęce są sami niewinni i większość z nich nie uznaje wyroków sądu ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Piotr Zemła dementujący, że nie waży 150kg xD
- funkcjonariusze tvpis przenoszący się do tv republika i radia maryja
- Witek skarżąca się wiceszefowej KE Verze Jourovej XD to jest dopiero chichot historii xD
- na koniec Pan Janusz Piechociński przypominający o terminie spisu świń xD

#bekazpisu #tvpis #dziendobry
acidd - Mam wrażenie, że dzisiaj jest poniedziałek bo burzliwej niedzieli (。◕‿‿◕。) wc...

źródło: xxxx

Pobierz
  • 3
@acidd: Prezes, który ZNOWU przespał kluczowe wydarzenia grudniowe. Ale potem nadrobił i stworzył swoją wersję "spieprzaj dziadu", żeby dorównać bratu.

Jeszcze było wejście Bąkiewicza jak do siebie - nikt go chyba nie poinformował że akurat on to nie ma immunitetu i nie jest ulubieńcem nowej władzy.
@acidd Ale strasznie mi się podoba nagranie z tej rozmowy Witek skarżącej się do wiceszefowej KE. Nie dość, że angielski jaśnie pani byłej marszałek najwyraźniej nie pozwala na sklecenie paru zrozumiałych zdań, co już jest kompromitacją, to jeszce ten wzrok Jurovej, która przecież doskonale wie co pisiory #!$%@?ły i jak wszucaly na KE. "Dobra, dobra, #!$%@? sobie. Wszyscy wiemy jak jest, wreszcie się wam dupa pali." XD