I znowu trzeba do kołchozu. Gorzej bo jestem na wypowiedzeniu a chodzić i udawać trzeba jeszcze 3 tygodnie. Najgorzej że jak na razie perspektyw na coś nowego brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #dziendobry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach