9 godz. temu


@AsiaNaprawia: W wielu miejscach, w najlepszej jakości masz na logotv.com [musisz mieć wtyczkę Hola], na YT jest kilka sezonów. Ogólnie na początku ominąłbym 1 sezon, nie jest tak dobry jakościowo jak pozostałe. Spokojnie zacznij od 2 :)
  • Odpowiedz