Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@eric2kretek:
ps. Gdzie kupiłeś tą podkładkę. Dasz linka do sklepu.
ps. Gdzie kupiłeś tą podkładkę. Dasz linka do sklepu.
Da się odebrać osobiście paczkę z oddziału? W poniedziałek już mnie nie będzie w kraju i może być lekka kraksa.
#dpd
#dpd
@nietopies: Kiedys mozna bylo w soboty odbierac ale juz w 2019 chyba nie ma takiej mozliwosci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@nietopies: tak, da się.
- 4
@SystemFound: do mnie jednak dotarł :)
@LeVentLeCri pewnie przez kąpiel
- 0
- 0
@piker: czyli na B2B przykładowy kurier DHL czy inpostu może stracić kasę doręczając jedną paczkę 3-5km w jedną stronę?
- 0
@Djelon: Na tej jednej paczce - tak. Jeżeli jedzie kilka kilometrów w jedną stronę to jak najbardziej są do tyłu, ale rejony się liczy całościowo. Bardziej kuriera zaboli strata 15 minut na jeden adres niż te parę złotych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki #dpd w 24h ogarnia paczki?
#kurier #pytaniedoeksperta
Paczke odebrał kurier o 15...
cisza...
Jaka szansa że na jutro będzie?
Cel 250km...
#kurier #pytaniedoeksperta
Paczke odebrał kurier o 15...
cisza...
Jaka szansa że na jutro będzie?
Cel 250km...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Adom007: około 95-98% paczek jest doręczanych następnego dnia roboczego po odebraniu jej przez kuriera
@Adom007: to zależy jak bardzo Ci się spieszy, jak w ogóle to będzie a jak bardzo to nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 21
- 0
@dominik-tworek: ukradli.
- 0
Dla ciekawych, paczka zaginęła. Kontakt z firmą w której składałem zamówienie. Firma wysyłająca zgłasza reklamację do firmy transportowej dpd i przesłała mi ponownie nowy towar.
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 24
639 787 + 10 = 639 797
I znowu. Żeby urozmaicić wpisy może porobię zdjęcia wiatom autobusowym.
#rowerowyrownik #ruszgostynin #dpd
Skrypt | Statystyki
I znowu. Żeby urozmaicić wpisy może porobię zdjęcia wiatom autobusowym.
#rowerowyrownik #ruszgostynin #dpd
Skrypt | Statystyki
- 0
Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w dpd? Paczka przyjechała z Hiszpianii do Polski w 2 dni, w 3 kolejne jest w moim mieście, nagle okazuje się, że następnego dnia (dostałem telefon od obsługi dpd) "zgubiła się etykieta", potem "nie wiemy gdzie jest Pana paczka, szukamy jej", no i:
"oddział w dalszym ciągu weryfikuje losy paczki, może to ptrwać do 30 dni.
Prosimy o cierpilwość i kontakt w późniejszym terminie."
Taką
"oddział w dalszym ciągu weryfikuje losy paczki, może to ptrwać do 30 dni.
Prosimy o cierpilwość i kontakt w późniejszym terminie."
Taką
@Straszy: ja tylko odpowiadam, a ty już z mordą. Pultaj się dalej, by trwało maksymalny możliwy czas sprawy p0laku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Straszy: Mają rację, zazwyczaj zgubiona paczka to zgubiona etykieta. Paczki transportowane w procesie logistycznym są narażone na zmiany temperatur i wilgotności i cóż, gorszej jakości i zleżałe kleje puszczają i etykieta odpada. Dlatego do paczki zawsze warto włożyć duplikat etykiety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
635 336 + 80 + 30 + 31 + 30 + 31 = 635 538
staram sie nie zaśmiecać tagu częstymi wpisami ale dziś wyjątek.
Więc chwali post trochę, 80km -2:26 przy średniej 33km/h, najlepsze że w połowie miałem 40km przy średniej 32,5 km/h,
no to co mogłem zrobić? to co trzeba było spiąć poślady, k------ć od przykurczy mięśni ale wykręcić pęłną średnią trzeba było :D
Zapytacie po co, kto na tyle głupi robi coś takiego?!
staram sie nie zaśmiecać tagu częstymi wpisami ale dziś wyjątek.
Więc chwali post trochę, 80km -2:26 przy średniej 33km/h, najlepsze że w połowie miałem 40km przy średniej 32,5 km/h,
no to co mogłem zrobić? to co trzeba było spiąć poślady, k------ć od przykurczy mięśni ale wykręcić pęłną średnią trzeba było :D
Zapytacie po co, kto na tyle głupi robi coś takiego?!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bartosz325: Mam tak samo, paczka też nadana wczoraj. W oddziale DPD przyjęta 08.01 o 18...
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@L3gion: bo widzisz, ja do nich dzwoniłem we w tej sprawie, żeby zadziałało, to musisz się wstrzelić w te 30 sekund miedzy 4:31 a 4:32 kiedy paczka przyjeżdza TIRem i jest przerzucana do busa, mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanBulibu: I teraz wszyscy wiedzą, że w chacie Cię nie będzie do 9 sierpnia... :/ słabo.
@PanBulibu: Przynajmniej Twoja paczka faktycznie jest. Mi raz DPD pokazało w trackingu, że paczkę odebrałem i to jeszcze pokwitowałem podpisem a paczki nie było. Po krótkiej przepychance na infolinii z prośbą o podesłanie jak niby mój podpis wyglądał okazało się, że jednak kurier wrócił z paczką na bazę. Ostatecznie przyjechał w-------y prywatnym samochodem i oddał paczkę.
DPD to w moim osobistym rankingu najgorszy kurier :|
Nie dość, że najpierw był stary dziad, który nie wnosił mi paczek, bo ma problemy z ciśnieniem i musiałem sam sobie schodzić to teraz do centrum miasta przestali dostarczać kolejnego dnia (w sensie, że już kilka razy nie zdążyli następnego dnia), a teraz jeszcze mają dylemat czy mogę sobie sam odebrać z punktu...
#zalesie #dpd #kurierzy #
Nie dość, że najpierw był stary dziad, który nie wnosił mi paczek, bo ma problemy z ciśnieniem i musiałem sam sobie schodzić to teraz do centrum miasta przestali dostarczać kolejnego dnia (w sensie, że już kilka razy nie zdążyli następnego dnia), a teraz jeszcze mają dylemat czy mogę sobie sam odebrać z punktu...
#zalesie #dpd #kurierzy #
@suslogon-szczecinski u mnie na dzielni tylko na DPD można liczyć.
- 1
- 0
@smazonyogorek: przesyłką konduktorską
























Oczywiscie paczek juz nie bylo jak wrobila no bo jak XD