Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@zielona-rzapka: w 90% to odbiorca kłamie, praktyka z innej firmy
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 26
Mirki jak te kuriery działają, jeden sprzedawca, dwie paczki w ten sam dzień. Obie dotarły do miasta docelowego i
1. Wydana zwyczajnie do doreczenia
2. Przyszedl sms zeby wybrac sobie metode doreczenia (punkt lub adres wlasciwy)
Nie czaje skad ta roznica, i teraz jedna w doreczeniu a jedna sie kisi, zadne gabaryty, zadne zlecenia specjalne. Ta druga zostanie odebrana dzisiaj przez innego kuriera czy o co chodzi xd? Co to za szachy
1. Wydana zwyczajnie do doreczenia
2. Przyszedl sms zeby wybrac sobie metode doreczenia (punkt lub adres wlasciwy)
Nie czaje skad ta roznica, i teraz jedna w doreczeniu a jedna sie kisi, zadne gabaryty, zadne zlecenia specjalne. Ta druga zostanie odebrana dzisiaj przez innego kuriera czy o co chodzi xd? Co to za szachy
@Bekonik: dwoch ich zawsze bylo miszcz i uczen
- 0
Mam pytanie, powiedzcie mi jak to działa z przesyłkami pobraniowymi. Dajmy na to, że klient nie odbiera przesyłki - płacę za przesyłkę w jedną stronę czy za powrotną drogę też mi naliczą koszty?
#paczkomaty #pocztapolska
#inpost #dpd
#paczkomaty #pocztapolska
#inpost #dpd
@Dustaf1: Powrót tez.
- 1
@Dustaf1:
Standardowo, o ile nie masz zawartej pisemnej umowy, to płacisz za nadanie i usługę dodatkową pobranie i jak adresat nie odbierze, to płacisz za zwrot, a opłata za usługę pobranie jest ci zwracana (w końcu pobranie nie zostało zrealizowane). Warto też mieć na uwadze, że w przypadku nadawania przez pośrednika, opłata za zwrot może już być liczona wg cennika danego przewoźnika, a nie cen brokera.
Standardowo, o ile nie masz zawartej pisemnej umowy, to płacisz za nadanie i usługę dodatkową pobranie i jak adresat nie odbierze, to płacisz za zwrot, a opłata za usługę pobranie jest ci zwracana (w końcu pobranie nie zostało zrealizowane). Warto też mieć na uwadze, że w przypadku nadawania przez pośrednika, opłata za zwrot może już być liczona wg cennika danego przewoźnika, a nie cen brokera.
- 0
źródło: comment_1663774654Pay2xZ9rp0Nv7yKti4xxcY.jpg
PobierzKtóry z wymiernych kołchozów jest najgorszy?
- Biedronka 7.2% (8)
- Amazon 56.8% (63)
- Dpd 10.8% (12)
- Media expert 4.5% (5)
- Lidl 2.7% (3)
- Nie mam zdania 18.0% (20)
@PO1Pierwszy Być może. Na tym plakacie jest 9800 brutto za dwa miesiące, kiedy jest największy zapierdziel
@taktoto domyślam się xD
- 0
Czy to jest normalne , że paczka nadana od 19.09 , jest 21.09 a dalej nie jest w doręczeniu ? Wstępnie była data dostawy 20.09 . #dpd
- 312
- 91
@Felonious_Gru: Często robią takie jaja, że piszą iż próbowali dostarczyć, ale nie było ich nawet pod danym adresem. 2 x się zastanawiam zanim kupie coś w sklepie, który oferuję dostawę za ich pośrednictwem.
810 967 + 30 + 31 + 30 + 32 + 30 + 33 + 30 + 33 + 30 + 31 = 811 277
#rowerowyrownik #dpd
Skrypt | Statystyki
#rowerowyrownik #dpd
Skrypt | Statystyki
Jak wysłać paczkę z Niemiec do Polski?
Normalnie drukuję etykietę, przyjeżdża kurier i zabiera. Tutaj, na miejscu etykiety nie wydrukuję, bo nie mam czym, mieszkam w kamienicy a kurier na polski numer się nie dodzwoni. Muszę iść do punktu DHL na przykład czy jak?
#niemcy #emigracja #kurier #przesylki #dhl #dpd
Normalnie drukuję etykietę, przyjeżdża kurier i zabiera. Tutaj, na miejscu etykiety nie wydrukuję, bo nie mam czym, mieszkam w kamienicy a kurier na polski numer się nie dodzwoni. Muszę iść do punktu DHL na przykład czy jak?
#niemcy #emigracja #kurier #przesylki #dhl #dpd
Mirki, kupiłem coś z neta. Wysyłka jak się okazało z magazynu z Niemiec... Myślałem, że jak każda normalna firma ma zwrot darmowy jeśli przesyłka była darmowa, ale nie. Muszę zwrócić na swój koszt i oczywiście do Niemiec.
Pytanie.. Gdzie najtaniej wyślę paczke? Jakieś kody promocyjne?
#kurier #dpd #dhl #paczka #niemcy #kurierzy
Pytanie.. Gdzie najtaniej wyślę paczke? Jakieś kody promocyjne?
#kurier #dpd #dhl #paczka #niemcy #kurierzy
- 0
Będę miał odbiór towaru za pobraniem. Czy wszyscy kurierzy mają terminale? Czy przydałoby się mieć gotówkę?
Może głupie pytanie ale pierwszy raz chyba w życiu coś mam wysyłane za pobraniem :)
#dpd
Może głupie pytanie ale pierwszy raz chyba w życiu coś mam wysyłane za pobraniem :)
#dpd
@rydzo: niby kazdy ma ale czasami twierdzi, że nie ma.
Czasami terminal nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej w razie czego mieć.
Czasami terminal nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej w razie czego mieć.
- 0
Czy jeśli zamówię paczkę w DPD na adres to potem będzie można przekierować ja w systemie na punkt pick up (w sensie punkt, nie automat)? Paczka będzie miała około 1,25m długości i jakies max kilkanaście cm szerokości i wysokości (to drążek).
#paczka #dpd #kurier #paczkomaty #inpost #dhl #kurierzy #przesylki
#paczka #dpd #kurier #paczkomaty #inpost #dhl #kurierzy #przesylki
- 0
@ocho96:
Znalazłem takie coś w regulaminie. Co prawda nie jest to stricte o przekierowaniu.
(v) maksymalne parametry Paczki do doręczenia Odbiorcy w Punkcie DPD Pickup:
- waga rzeczywista – 20 kg;
- długość – 100 cm;
- suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok Paczki;
Znalazłem takie coś w regulaminie. Co prawda nie jest to stricte o przekierowaniu.
(v) maksymalne parametry Paczki do doręczenia Odbiorcy w Punkcie DPD Pickup:
- waga rzeczywista – 20 kg;
- długość – 100 cm;
- suma obwodu podstawy oraz wysokości ≤ 250 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok Paczki;
@kdxcv: twoja paczka bedzie przekierowana na punkt pick up a nie zaadresowana pierwotnie na punkt pick up. Tej opcji taki regulami moze nie obejmowac. Moze sie udac choc nie musi
- 0
Mam pytanie, czy znacie jakąś możliwość przesylania swoich przesyłek w sposób hurtowy?
Może źle to nazwałem, chodzi mi o to, że u mnie w pracy wiele osób mieszka w różnych miastach, często jest kilka osób z jednego miasta, czy jest możliwość przesłania ulotek do jakiejś skrytki, do której będą mieć dostęp 2-3 osoby? Chodzi mi o to, żeby mogli sobie podejść do takiej skrytki i wziąć paczkę z ulotkami, zostawiając drugą dla
Może źle to nazwałem, chodzi mi o to, że u mnie w pracy wiele osób mieszka w różnych miastach, często jest kilka osób z jednego miasta, czy jest możliwość przesłania ulotek do jakiejś skrytki, do której będą mieć dostęp 2-3 osoby? Chodzi mi o to, żeby mogli sobie podejść do takiej skrytki i wziąć paczkę z ulotkami, zostawiając drugą dla
- 2
@Yakooo:
Jeżeli chodzi o wysyłkę w jednej paczce listów do wielu odbiorców, to żaden operator nie ma takie usługi (zabrania tego prawo).
Jeżeli chodzi o Inpost, to oni nie świadczą usług listowych, możesz tylko nadać jako paczkę (za ok. 15 zł/ulotka).
Jak ma być tanio, to Poczta Polska i list zwykły (lub polecony jak ma być śledzenia). Ewentualnie przesyłka firmowa, ale to wymaga zawarcia pisemnej umowy z Pocztą.
Jeżeli chodzi o wysyłkę w jednej paczce listów do wielu odbiorców, to żaden operator nie ma takie usługi (zabrania tego prawo).
Jeżeli chodzi o Inpost, to oni nie świadczą usług listowych, możesz tylko nadać jako paczkę (za ok. 15 zł/ulotka).
Jak ma być tanio, to Poczta Polska i list zwykły (lub polecony jak ma być śledzenia). Ewentualnie przesyłka firmowa, ale to wymaga zawarcia pisemnej umowy z Pocztą.
@Yakooo da się tak, ale to wymaga umowy z operatorem i na bank jest droższe niż wysłanie bezpośrednio do każdej osoby
Czy jak mam paczkę do nadania w DPD pickup to mogę ją dać kurierowi DPD który i tak często u mnie bywa?
#dpd
#dpd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@m_silvus co zabawne to akurat o tej godzinie dosłownie byłem w żabce xD co do minuty bo byłem skorzystać z promki Pepsi max za 1 zappsa
- 1
@m76859:
Regulaminowo mają trzy dni na doręczenia przesyłki (Pocztex, Pocztex Kurier48) lub dwa dni (Pocztex Ekspres24). Dla porównania Inpost daje sobie aż 30 dni na doręczenie.
Poza tym nie wiadomo co było przyczyną nieudanego doręczenia, ale odpada zamknięty sklep.
Regulaminowo mają trzy dni na doręczenia przesyłki (Pocztex, Pocztex Kurier48) lub dwa dni (Pocztex Ekspres24). Dla porównania Inpost daje sobie aż 30 dni na doręczenie.
Poza tym nie wiadomo co było przyczyną nieudanego doręczenia, ale odpada zamknięty sklep.
@firyt: przepraszam ja źle popatrzyłem... przesyłka leży w punkcie nadań i kurier łaskawie nam obsługujący ten punkt jej nie odwbrał - to normalne czasami mu tydzień schodzi.
- 0
@NaChMiNick serio? Nieźle
Mamy w firmie zlecenie stałe podjazdu kuriera z dpd. Od wczoraj nikt się nie pojawił, kurier przez telefon poinformował, że ma to w dupie i anuluje zlecenie, infolinia nic nie może. Ponad 300 paczek czeka aktualnie na odbiór. Macie może jakiś pomysł co z tym fantem zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejsce na składowanie paczek nam się kończy.
#dpd
#dpd
- 1
@Pan_Z: No zainteresował się, o 15:50 powiedzieli, że kurier będzie i mieli oddzwonić
Od 15:55 nie odbierali, a pracują do 16:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 15:55 nie odbierali, a pracują do 16:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 2
@KolorowychSnow smaruj skargę na dyspozytorzy_wa2@dpd.com.pl
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 22
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 29























#rowerowyrownik #ruszgostynin #dpd
Skrypt | Statystyki