#kurier #dpd dwa dni temu kurier nie dowiózł do mnie paczki, a w aplikacji widnieje jako odebrana z odnotowanym moim nazwiskiem.... Kurier oczywiście nie odbiera od dwóch dni, do DPD zgłoszono ,,do wyjaśnienia'' bo od nich też nie odbiera. Ktoś podpowie co w takiej sytuacji zrobić i jak to może się zakończyć? Niby kurier zawsze ten sam był, miły chłopak, zawsze dzwonił jak nikogo nie było, albo biegał
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@final_riot: cos drogiego zamówiles? chyba p----------l Ci paczke, a podpis moze mial z przeszlosci by podrobic ;/
@final_riot: jest duża szansa, że mu zaginęła przesyłka i postanowił to wziąć na przetrzymanie. Może klient nie będzie się awanturował.
- 2
Przecież jak inpost to wprowadzi, to praktycznie wessie cały europejski rynek kurierów dupą XD
Rafał Brzoska to luj nad lujami
Inpost jazda z łajzami z dpd i gls (。◕‿‿◕。)
#inpost #paczkomaty #dpd #pocztex #kurier
Rafał Brzoska to luj nad lujami
Inpost jazda z łajzami z dpd i gls (。◕‿‿◕。)
#inpost #paczkomaty #dpd #pocztex #kurier
źródło: temp_file462602707141429276
Pobierz@Goronco: przecież dostarczają od dawna, wystarczy zamiast paczkomatu wybrać kuriera
@Goronco: Po uja mi to? Wlasnie dlatego korzystam z paczkomatu zeby nie musiec byc w chacie jak kurier przywiezie paczke. Odbieram jak mi wygodnie.
A paczkomatow jest coraz wiecej. W promieniu moze 300m mam ze 4.
A paczkomatow jest coraz wiecej. W promieniu moze 300m mam ze 4.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Rhimdir: p--------ł jej łatwo wkurzającego się mężula mr coś tam i łysol zaczął nagrywać głupoty xD
@czlowiekbutelka nic się nie da zrobić można tylko rozpłakać się na wykopie
- 0
@inzynier_robert paczka wraca do nadawcy bo podobno uszkodzona
Pytanko mam. 14 grudnia zamówiłam paczkę za pobraniem z jakiegoś butiku na fb. Przesyłka miała być 15 grudnia (piątek), cały dzień byłam w domu. O godzinie 15:12 kurier w statusie śledzenia wpisał nieobecność mimo, że byłam w domu. O 15:19 już dzwoniłam na infolinię, że jestem w domu i o co chodzi. Babka z infolinii kazała czekać, żeby móc się dodzwonić do kuriera, bezskutecznie. Kazali czekać do następnego dnia roboczego (poniedziałku) na
@paniswiata: Nie, ale sprawdzać skrzynkę pocztową i założyć sobie konta na https://www.e-sad.gov.pl/ aby otrzymywać powiadomienia na mila w razie pojawienia się jakiejś sprawy.
@paniswiata: umowa jest zawarta w świetle prawa towar jest Twoją własnością. Powinnaś odstąpić od umowy, wówczas jedynym roszczeniem sklepu może być koszt przesyłki zwrotnej oraz różnica między najtańszym oferowanym kosztem dostawy a przesyłką którą wybrałaś.
Ale jak czytam, że to fb i pobranie to mam od razu niemal pewność, że ta umowa została wadliwie zawarta i se mogą ^^
Ale jak czytam, że to fb i pobranie to mam od razu niemal pewność, że ta umowa została wadliwie zawarta i se mogą ^^
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
furgonetka
@wedrowycz: tiaa, korzystam i mam DPD za ok. 20 PLN, za pobraniem jakieś 22 PLN a Inpost - paczkomat z 13 PLN.
Strasznie drogo i nie wiem, czy tyle sobie liczy pośrednik bo jak tak to taniej mi wyjdzie zrobić własną konfiguracje po API.
Mam około 300 wysyłek miesięcznie.
@Protectorx: tu masz aktualną ofertę za 50 paczek https://www.dpd.com/pl/pl/oferta-dla-firm/
Dla mnie oferta u pośrednika jest taka sama, a nie ma abonamentu. Ty masz tego więcej, możesz coś ugrać.
Dla mnie oferta u pośrednika jest taka sama, a nie ma abonamentu. Ty masz tego więcej, możesz coś ugrać.
źródło: temp_file1517587546709539417
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@sezan: tfu, WA1
@ancymon_dwupalczasty a czemu nie
@ancymon_dwupalczasty: Po świętach tak.
- 3
@wersalski_kasztaniQ: ja na to trochę innaczej patrzę.
Może tak..
Lubisz jak na stacji podaje Ci kawę uśmiechnięta pani?
Nie musi się uśmiechać bo to jej praca. To tak upraszczajac.
Żaden nie zgubił paczki i mam +20 przesyłek na czas więc to chwalę.
Może tak..
Lubisz jak na stacji podaje Ci kawę uśmiechnięta pani?
Nie musi się uśmiechać bo to jej praca. To tak upraszczajac.
Żaden nie zgubił paczki i mam +20 przesyłek na czas więc to chwalę.
@Aguirre_gniew_brzozy: bo to elfy mikołaja
- 0
- 0
- 0
Czy paczka o takim statusie dotrze dzisiaj do mnie? Płaciłem dodatkowo za dostarczenie w sobotę.
#dpd #kurier #mediaexpert
#dpd #kurier #mediaexpert
źródło: 2023-12-16 19_40_23-Window
Pobierz@Vigry3: jest godzina 20 prawie xD nie dotrze
- 0
@Media_Expert: @Media_Expert: powiem, że robicie szum, niby PR, a i tak g*#@o zrobiliście ze sprawą, a dajecie tylko człowiekowi nadzieję, po kiego wuja kazaliscie mi napisać w pw jak i tak nie odpisujecie. Jutro to podejrzewam że kurier już będzie i wtedy na nic się nie zda waszą pomoc.
Następnym razem kupię w Euro lub w sklepie dla idiotów, bo tam lepiej traktują klienta, nie pierwszy raz się
Następnym razem kupię w Euro lub w sklepie dla idiotów, bo tam lepiej traktują klienta, nie pierwszy raz się
- 0
@Adom007: yyy chyba się nie zrozumieliście, to jest numer zwrotu ... systemowy w allegro.
- 0
@viciu03 Jak najbardziej, sprawdź sobie kurierem.pl i wybierz najtańsza opcja dla swojej paczki
@viciu03 Tak, wymiarów i wagi (nawet z lekkim zapasem) się zawsze trzymam mocno - inaczej albo dopłata albo paczka potrafi wrócić z sortowni.
W przypadku wagi zazwyczaj nie ma różnicy w cenie np. 15 kg a maksymalnej wagi czyli 30/31 kg, więc warto nadawać maksa.
Chodzi o to żeby nie przekroczyć maksymalnych wymiarów i wagi.
W przypadku wagi zazwyczaj nie ma różnicy w cenie np. 15 kg a maksymalnej wagi czyli 30/31 kg, więc warto nadawać maksa.
Chodzi o to żeby nie przekroczyć maksymalnych wymiarów i wagi.
- 2
Chciałbym serdecznie pozdrowić DPD Polska, z powodu niewykonania usługi i kradzieży pieniędzy.
Zamówiłem ja sobie kuriera na odbiór paczki, przedwczoraj, na wczoraj, między 11-13.
Zgadnijcie co? Tak, gdyby przyjechał, to nie pisałbym posta.
Ale czekajcie, rzecz się rozkręca, bo udało mi sie dodzwonić na infolinię (co samo w sobie jest wyczynem), gdzie bardzo "miły" pan zabookował mi kuriera na dzisiaj.
Który też nie przyjechał.
Zamówiłem ja sobie kuriera na odbiór paczki, przedwczoraj, na wczoraj, między 11-13.
Zgadnijcie co? Tak, gdyby przyjechał, to nie pisałbym posta.
Ale czekajcie, rzecz się rozkręca, bo udało mi sie dodzwonić na infolinię (co samo w sobie jest wyczynem), gdzie bardzo "miły" pan zabookował mi kuriera na dzisiaj.
Który też nie przyjechał.
źródło: dpd
Pobierz- 0
@NaChMiNick: A proszę.
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-15 194313
Pobierz- 0
@deafpool: Same here, ale paczkomat inpost.
- 0
@bachus @LeopoldStuff Pomożesz koledze?
@sezan: to chyba nie ja miałem być wołany :)
- 0


























Trochę czerwona lampka mi się włączyła, tym bardziej, że nie sprzedaje zbyt często, a jak już to wysyłka była przez paczkomat.
Jak to niby miałoby wyglądać? Ona wysyła kasę dpd, ja
źródło: IMG_5343
PobierzWszystkie inne wykręcanie się czy próby zamawiania własnego kuriera czy przesyłania etykiet i za pobraniem ---> wyp...