@futhorc: Jest możliwość zamówienia paczki do tzw. parcel shop ale nie wiem jak to wygląda przy wysyłce przez prywatna osobę. Zamawiam często z jednego sklepu, towar przyjeżdża przeważnie z DPD ale czasami muszę odebrać w domu, bo nie mam możliwości wysłania do punktu odbioru. Kiedyś myslalem, że to zależy od wielkości paczki ale to nie to. Możesz zawsze wysłać jakiemuś mireczkowi do Belgii. Jest nas tu kilku.
  • Odpowiedz
Mireczki, Chyba zmienił mi się Pan #kurier #dpd i mam mały problem.

Mój poprzedni Pan zawsze dzwonił i umawiałem się z nim na odbiór paczki(zostawiał u siostry co mieszka obok, jechałem gdzieś do niego gdzie będzie po południu, albo on wpadał - no złoty człowiek)

Ten nowy jegomość nawet nie zadzwonił, że ma paczkę dla mnie, przerzucił wrażliwą na uszkodzenia paczkę przez płot, bez informowania kogokolwiek, co więcej podpisał się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukiczaja Zadzwoń do centrali, poproś o dane kuriera, zadzwoń do niego i zapytaj co on na to. Mając na niego haka w postaci falszerstwa mozesz go cisnac zeby paczkę dostarczal Ci tam, gdzie akurat jestes.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maou: Dlatego chwała temu co wynalazł Paczkomaty, jedynie mogliby przyglądać się kogo przyjmują do rozwożenia bo zdarza się że paczki są pogniecione albo ugnojone w błocie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Ssslave: to swoją drogą, dlatego jak biorę kuriera to mówię komuś, że od tej do tej można się spodziewać gościa z paczką.
  • Odpowiedz
@avira: To zależy. Na dużych rejonach są dwaj kurierzy - jeden odbiera drugi doręcza. Doręczajacy też ma możliwość żeby to zabrać ale z reguły nie chcą tego robić bo inny ma to na handheldzie i nie chcą się sobie wpieprzać w zlecenia
  • Odpowiedz
Pierwsze większe zamówienie na #gearbest , telefonik w drodze
.
Paczka wysłana przez #priorityline #dpd (szacowany czas dostawy 10-18 dni roboczych)
Tracking przez #1tracking.net, bo #alipaczka ssie i nie pokazuje żadnych zmian prócz lokalnego #dpd, czyli stan jak od 29 czerwca.
.
Gdzie ta paczuszka dalej wędruje, polskie DPD, czy jeszcze zahacza gdzieś po drodze o jakiś magazyn gearbestu np
SzczufFun - Pierwsze większe zamówienie na #GearBest , telefonik w drodze
.
Paczka ...

źródło: comment_ev9sMHSPR1D9eLR9K4kKTkWO6RjqiJk4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pier do lo ne DPD, właśnie się dowiedziałem od brata narzeczonej że znalazł mój telefon zamówiony z chin koło auta na podjeździe. Są wakacje, zazwyczaj ktoś jest w domu cały czas a temu tępemu dzbanowi nie chciało się zadzwoni domofonem tylko rzuca wrażliwą przesyłką. Za godzinę dowiem się czy coś z tego telefonu zostało a jak jest uszkodzony to kręcę Małysza tej tak zwanej firmie kurierskiej.
#w---w #zalesie #dpd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brobro: na stronie clicktrans.pl może ci sie uda, szukaj po podobnych stronach, ale nie będzie to poniżej 150zl, kurier Dhl bierze chyba 80zl
  • Odpowiedz
Ktos skladal reklamacje w #dpd ? Ponioslem przez nich straty finansowe na kilka tysiecy, bo osoba z #allegro potrzebowala przesylki "jak najszybciej", a panowie z DPD przyjechali po 40h od zamowienia kuriera po paczke po licznych skargach i potem przelezala jeszcze na sortowni 10km od mojego domu z 24h... Paczka dalej nie dostarczona od zamowienia kuriera w poniedzialek, a pan z allegro zrezygnowal bo wyjezdza dzis na wakacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uaimmiau: kto zamawia meble kurierem, przecież to proszenie się o problemy, a jak się już zamówi to trzeba sobie uszkodzenie wkalkulować w cene tych mebli do dość sporo ich idzie uszkodzonych( najczęściej rogi są uderzone)
pewnie sprzedawca nawet tego dobrze nie zapakował tylko wysłał w zwykłym kartonie,
jest paru sprzedawców co jeszcze ten karton dają w styropian albo owijają grubo folią bąbelkową i te są cale chyba że ktoś ma
  • Odpowiedz
Da się anulować wysłaną już przesyłkę? Zaszło pewne zamieszanie w pewnym sklepie, początkowo dostałem odpowiedź, że zamówiony towar jest niedostępny, więc zamówiłem w innym, po wyższej cenie, teraz dostałem powiadomienie z pierwszego sklepu, że jednak paczka została do mnie nadana i chciałbym zrezygnować z tej drugiej paczki, a obie paczki idą kurierem DPD.

Wszedłem na stronę https://mojapaczka.dpd.com.pl wypełniłem co było trzeba, po otrzymaniu kodu SMS zostałem przekierowany na stronę, jednak ciągle pojawia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach