@qoompel: I i II tier czegokolwiek, co w II Wojnie Światowej nie atakowało Polski jest śmieszny xd Ale od 3.7 Amerykańce są całkiem fajne tak do 4.7. Potem jest kicha, bo shermany sobie nie radzą, a na 6.7 znowu się powoli rozwesela. No i najulubieńszy mój m18 jest amerykański ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qoompel: Śmiesznie jest kiedy na kv-1 wyjedzie churchil. Żaden sobie nie jest w stanie nic zrobić nawet z bardzo bliska. Ok, jest kilka miejsc gdzie po trafieniu do środka wpadają odłamki, ale tylko lekko ranią załogę. I tak czasem te dwa kolosy stoją 20 m przed sobą i strzelają do siebie przez kilka minut. Wygrywa ten kto pierwszy otrzyma pomoc od sojusznika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bijotai:

Koryto rzeki Odry podczas trwającego w ośrodku Biała Góra szkolenia jednostek 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, jako pierwsi pokonali żołnierze ze Świętoszowa. Już o 8.00 rano 6 czerwca pierwszy czołg Leopard 2A4 z 10 Brygady Kawalerii Pancernej otrzymał rozkaz przejścia na drugi brzeg rzeki. Ważąca ponad 50 ton maszyna pokonuje rzekę, przejeżdżając po jej dnie, a jeśli głębokość wody przekracza wysokość pojazdu, wykorzystywane jest dodatkowe rozwiązanie, w postaci specjalnie
bijotai - @bijotai: 
 Koryto rzeki Odry podczas trwającego w ośrodku Biała Góra szkol...

źródło: comment_dtTlMqsnrmisECvhkYbmrok9saPbt7Hc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz