Witam Mirki,

Poszukuje spodni na motocykl nie dla siebie dla ojca, i chciałbym poprosić o doradzenie w tym temacie, podesłanie opcji które warto rozważyć. Przeznaczenie to głównie miasto, czasami turystyka. Wiem że lepiej przymierzyć osobiści i mieć porównanie, zawsze można zamówić kilka i zwrócić niepotrzebne, więc o to proszę się nie martwić.

Osobiście znalazłem coś takiego: LINK, może być czy lepiej kupić coś innego?

#motocykle #motomirko #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FZ6n(9-10k złociszy) czy dołożyć (około 6k) do MT-07 na pierwsze moto (oczywiście wersje abs)?

Wcześniej jeździłem tylko na yz250.

Głównie jazda po mieście, czasami wyskok gdzieś na przejażdżkę powiedzmy do 200 km
i czasami na tor.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@domelos16: mocny dół nie powoduje, że motocykl jest łatwiejszy w nauce jazdy, wręcz przeciwnie. Prawdopodobieństwo konieczności dofinansowania, jeżeli FZ nie był serwisowany po januszowemu, to prawdopodobieństwo konieczności jego dofinansowania jest takie samo jak w przypadku MT ;).
MT łatwiej dostać z mniejszym przebiegiem, ale do 15k łatwiej też dostać gruza w porównaniu z FZ za 10k :).
No i moim zdaniem, na tor, wysoko obrotowa jednostka FZ jest fajniensza na
  • Odpowiedz
Co najlepsze biorąc pod uwagę tylko niezawodność, szybkość naprawiania awarii, dostępność i szybkość obsługi technicznej stając przed wyborem podpisania umowy na internet stacjonarny (Netia, toya, upc). Interesuje mnie tylko jakość a szybkość tak czy siak mi wystarczy u każdego. Zależy mi na najmniejszych przerwach w necie. UPC na starcie ma u mnie minusa za baaardzo długi czas łączenia się modemu (około 5 minut).
#internet #upc #netia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
A czy internet z kablem swiatlowodowym bezpośrednio do mieszkania w porównaniu do skrętki / koncentryka ma znaczenie? Mówię o bezawaryjności. Czy światłowód będzie mniej awaryjny czy raczej w ogóle nie będzie to miało znaczenia lub będzie bardziej narażony na usterki?
  • Odpowiedz
@rzezbi: nie polecam upc, jak coś się spieprzy to cię mają w dupie grają z tobą w kotka i myszkę, a czas oczekiwania na technika to śmiech na sali imo
  • Odpowiedz
Mirki pytanie do was, rozglądam się za słuchawkami. Miałem Marshall Major I ale się zwyczajnie po latach totalnie zużyły, potem przyszedł czas na Marshall Major III, ale po 2 miesiąc mi je ukradli, więc teraz się zastanawiam nad kupnem kolejnych. Nie wiem czy inwestować w Marshalle (chociaż mam wrażenie, że I generacja brzmiała lepiej niż III), czy lepiej iść w inną markę. Głównie muzyka gitarowa, ale dobry bass i głębia dźwięku to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mirki, jakie autko byście kupili (typu sedan) do kwoty około 120k (oczywiście za odpowiednim uzasadnieniem można podnieść kwotę). Auto raczej z silnikiem 3.0 w benzynie (lub większym), najlepiej łatwo podatne na podniesienie mocy (tak żeby miało ponad 400 kucy).


Osobiście typuje A6 C7 lub A7 C7 3.0 tfsi po lifcie.

Jakie są wasze propozycje ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@domelos16: intercooler, turbo hybrydy, przelot, kompletny dolot nowy, świece, cewki, kucie tłoków etc wsadziłem około 7 tys euro i przy końcu było coś koło 506hp i 800nm. Sprzedałem bo zrobiłem się stary i żona się bała tego auta :p
  • Odpowiedz
Telefon na 2-3 lata, preferuję wsparcie>wydajność>aparat>bateria
#telefony #cowybrac

Co wybrać

  • OnePlus 6 8/128 (używany z roczną gwarancją) 14.3% (2)
  • Nowy Mi9 SE 85.7% (12)

Oddanych głosów: 14

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszukuję telefonu do +/- 1350 zł, może być używany
Moje wymagania:
-wydajny (tak aby wystarczył na 2-3 lata)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmieniam samochód - niestety na używany no ale :)
Liczy się dla mnie niskie koszty eksploatacji, w miarę niska awaryjność, brak korozji. Kombi (lub sedan z naprawdę dużym kufrem) 200 KM około w benzynie - najlepiej pośredni wtrysk jeszcze.

Wypatrzyłem Lagunę 3 Grandtour GT w benzynie rocznik 2008-2010 ale jest jej szalenie mało na rynku. Co byście proponowali zamiast niej?

#pytanie #cowybrac #motoryzacja #samochody
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co wybrać?
1. https://www.lidl-sklep.pl/PARKSIDE-2-biegowa-akumulatorowa-wiertarkowkretarka-20-V/p100252420
Czy
2. https://m.ceneo.pl/62334534
Uzywane będzie sporadycznie, do letkich prac przy remoncie domu, mieszkania.
Ktoś ma, posiada, może pochwalić?
#majsterkowanie #majsterkowo #mechanikasamochodowa #remontujzwykopem #remont #wiertarka #lidl #black&decker #cowybrac #cokupic
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam słuchawek bezprzewodowych bluetooth, jako że smartfon (Android) nie został obdarzony minijackiem.
Budzet ~600 pln. coś polecacie?
póki co faworytem są Samsung galaxy buds.
Nie jestem audiofilem, ważne żeby trzymały na pojedynczym ładowaniu >3h. W grę wchodzą głównie dokanałowe, ale inne typy też rozważę jak będą rozsądne.

#sluchawki #audio #samsung #bluetooth #kiciochpyta #jabra #android #cowybrac #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki!
Powoli przymierzam się do zakupu auta i zwracam się do większej rzeszy osób z pytaniem jako zielona - co wybrać? Budżet +/- 30k PLN, #200km+, #hatchback #coupe, silnik max 2.5 i możliwość instalacji podtlenku lpg. Ropniaki odpadają. Moim faworytem od lat jest #ford #focusst mk2 najlepiej w kolorze EO ale troszkę studzi mnie ich ryzykowność trafienia na minę.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebenben: racingforum polecam
Z hatchbacków to
Megane 3 2.0tce (można lpg), jest hatchback 5drzwiowy, coupe, kombi

Focus st miał fuckup w postaci pękającej tulei między 2 a 3 cylindrem więc warto się zaopatrzyć w test CO2, kosztuje 20pln - na YT obejrzyj, banalny
Objawy to biały dym,
  • Odpowiedz
  • 2
@azurri to fakt, jest świetny całościowo :D a niestety informacji o nim tak jak mówisz za wiele nie ma, ale przypuszczam że serwis podobnie jak wspomnianego colta - ponad przeciętnie. Z tych wymienionych przez Ciebie Alfy są również w opór ładne jak dla mnie ale akurat mito to chyba najbardziej zniewieściały model :( Oo! A co przewazylo w Hondzie nad STekiem? Bo również nie raz oko zawiesilem na ufoku ale ten
n.....n - @azurri to fakt, jest świetny całościowo :D a niestety informacji o nim tak...

źródło: comment_QcYb3AK5J7oXRpysS3FoGtwBuVn0UnEH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#xiaomi #januszebiznesu #xiaomilepsze #telefony #smartfon #cowybrac
Kochani mam dość ważne pytanie. Przymierzam się do zmiany telefonu na coś lepsiejszego. Oczywiście moje serce podbił xiaomi już lata temu jednak obecny już zaczyna powoli mniyw irytować.
Zastanawiam się jak duże różnice są kiedy #xiaomiredminote7 a tym nowy #mi9. Czy opłaca się zapłacić więcej. Ewentualnie co w tym
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jablko1512: te 1-1.2k to taki pusty przedzial. Od xiaomi znajdziesz w nim pocophone, ktory jest fajny bo ma dobrego snapa, ma zaskakujaco dobry aparat i w sumie tyle. Gdzies ta cene musiano uciac i stalo sie to kosztem obudowy, ekranu, kontroli jakosci (sporo problemow z nim ludzie maja) itd.

Powyzej tej kwoty celowalbym w mi mix 2s, albo w mi8.

Ponizej moze w rrn7, ale tutaj z aparatem poki co
  • Odpowiedz