FZ6n(9-10k złociszy) czy dołożyć (około 6k) do MT-07 na pierwsze moto (oczywiście wersje abs)?
Wcześniej jeździłem tylko na yz250.
Głównie jazda po mieście, czasami wyskok gdzieś na przejażdżkę powiedzmy do 200 km
i czasami na tor.
Wcześniej jeździłem tylko na yz250.
Głównie jazda po mieście, czasami wyskok gdzieś na przejażdżkę powiedzmy do 200 km
i czasami na tor.






















Poszukuje spodni na motocykl nie dla siebie dla ojca, i chciałbym poprosić o doradzenie w tym temacie, podesłanie opcji które warto rozważyć. Przeznaczenie to głównie miasto, czasami turystyka. Wiem że lepiej przymierzyć osobiści i mieć porównanie, zawsze można zamówić kilka i zwrócić niepotrzebne, więc o to proszę się nie martwić.
Osobiście znalazłem coś takiego: LINK, może być czy lepiej kupić coś innego?
#motocykle #motomirko #